Ляшко «дав чортів» волинському прокурору

22
21
Ляшко «дав чортів» волинському прокурору
У Луцьку Олег Ляшко дав чортів обласному прокурору і його заступникам.

"Поки під будівлею прокуратури люди мітингують - прокурори жруть не нажруться", - написав нардеп у Фейсбуці.

"На відміну від чинуш я поспілкувався з людьми - вони благають про справедливість. Прокурори кришують контрабанду лісу, видобуток бурштину і навіть замовні убивства. Це бєспрєдєл! Пояснив тим прокурорським мордам, що спочатку захист людей, а потім - обід", - йдеться у дописі Ляшка.

Ляшко поцікавився, чи є в прокурора дружина, коли той заперечив, порадив "носити з собою сало, а не обідати в дорогих ресторанах".

Його обурило, що в цей час під прокуратурою відбувався мітинг.

"Коли б я був обласним прокурором і в мене люди під прокуратурою лежали, кусок би в горло не поліз", - сказав політик.

Зауважимо, в цей час під прокуратурою страйкувала місцева скандально відома активістка Оксана Марищук.

Зазначимо, що Ляшко "вичитав" посадовців в одному з закладів у центрі Луцька.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
21

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Конкретні кроки треба робити, а не вичитувати....цирк приїхав...
Відповісти
Мало вичитав.Ці зажерливі морди вже геть знахабніли.Всі хто на відео всі хабарники.Стидоба.Де НАБУ?Нехай перевірить наших прокурорів
Відповісти
Доведи і у суд подавай! так і я можу кого завгодно, от тебе назвати хабарником і що?! Досить вже бла-бла! Вам яку владу не постав, а самі ж обираєте, через пів-року вже погана буде і так постійно 26 років... Немає розуму - то що поробиш :(
Відповісти
за тою системою виборів, яку створила бандовлада для себе, можна обрати навіть мавпу. НАРОД НЕ ВПЛИВАЄ НА ПОЛІТИКІВ. це не демократія, а суцільна мішура
Відповісти
https://youtu.be/9Wgu2wBDp6o
Відповісти
Хто б казав....Бо сам такий,як ті прокурори.
Відповісти
А Ляшко знає хто та "що лежала"? :))) Одного поля ягоди :)))
Відповісти
цирк почався з комуняками у 1991 році. їх треба було давно вислати в зємлю обєтованную : таймир, ямал. чукотка
Відповісти
Цим засранцям повезло що це був Ляшко,бо як би їх побачив Петро Олексійович то ще б по мордам схлопотали б,а панянці радила б вивчити правила етикету(при бесідах окуляри знімають) шкода нема на них покійного рівненського Сашка Білого інакше розмова виглядала ,хоча і так приємно подивитись,що хоть хтось трохи порядку навчить
Відповісти
так цікаво,під прокуратурою страйк - а ні один портал про це не написав!
молодець,Ляшко,так їм і треба!
все по ділу сказав
Відповісти
Щоб ви усі суки поздихали з своїми дітьми та внуками!!!!!
Відповісти
Просто піда..р. Як тільки таких земля носить. Скотиняка, що має завдатки клоуна...
Відповісти
Ляшко пропіарився - нагавкав на тих на кого йому дозволили... Він на югу луцика, махніцького, ярему чомусь не верещав в очі... Тільки поза спинами але в телекамери кричить і понтується.. А в Луцьку дозволили хлопчиську побикувати... А який толк з його вереску??? який??? шоу для дурних
Відповісти
Львів'яни вказують, що пан Киричук проживає з дружиною. для чого брехня, пане обласний прокуроре????
Відповісти
Розбещення малолітніх якось пригадалося... Щось там на відео пан клоун якось не такий хоробрий...гугл Сила
Відповісти
https://youtu.be/nX23QDFS-aI
Підарок намагався дрюкнути прокурора.
Відповісти
Клоунада!! В людей законна обідня перерва, спокійно їдять, нікого не чіпають і клоун, який заробляє лайки. Хто такий Ляшко, щоб соромити обласного прокурора та його помічників? Нічого не коректного в діях людей, які обідають не бачу. А от Ляшко часто псує собі репутацію саме там, де намагається її завоювати. Підривають авторитет як прокуратури, так і всієї влади загалом. Цей приклад "РОБІНГУДСТВА" малоінтелектуальний і давно не їсться народом. Хіба такі ж як Ляшко можуть повірити в його справедливість. Де етикет, де повага, не до прокурора, перш за все, до людини? Мовчу вже про мітинг, на якому мало може довести його необхідність і раціональність.
Відповісти
Їх всіх там треба "вистриляти до лапки",не було толку в Україні і хто його знає чи хтось зможе той толк навести,хто не прийде до влади всі "гребуть",вони скоти не можуть зупинити незаконний вивоз лісу,але ж правельно баблосікі які крутяться.Як би могли то й людей нафік повивозили,стид і позор шо ми не можимо з тею непотріббю справитись.
Відповісти
А з них, як з гуся вода, образно кажучи. Ще ні одного прокурора не наказали як належить. То такі маємо порядки як у Волинській області, так і в державі.
Відповісти
Я не можу зрозуміти, може мені хтось щось розяснить, що прокурори не так зробили? Чого та безтолоч до них доколупався?
Відповісти
Дуже цікаво, але це звичайний піар і не більше.
Відповісти