Покинула в пелюшках: на Волині матір лишила дитину в пологовому

17
20
Покинула в пелюшках: на Волині матір лишила дитину в пологовому
Немовляті, яке народилося у пологовому відділенні Володимир-Волинського ТМО, судилося бути сиротою при живій неньці. Жінка покинула дитя. Небайдужі земляки переймаються долею дитини і кличуть на допомогу інших.

Про долю хлопчика, якого назвали Сашком, розповів депутат Володимир-Волинської міської ради Сергій Барщевський у “Фейсбуці”. Сашкові - усього кілька днів від народження, але доля його вражає.

“Цілих дев'ять місяців я жив з мамою. З нетерпінням чекав хвилини коли нарешті її побачу і почую лагідний голос. Час настав. Я народився. Проте навкруги були тільки лікарі і до мами мене не віднесли. Якась тьотя загорнула у ковдру і поклала у холодне ліжечко. Там я довго плакав і чекав свою маму, але дарма… Мама мене зрадила і кинула… Якби Сашко (а так назвали у лікарні хлопчика) міг говорити, то саме так описав би свою історію”, - розповідає Сергій Барщевський.

З його слів, він відгукнувся на телефонний дзвінок з проханням допомогти дитині. Відтак - провідав немовля у лікарні.

“Дійсно, у ТМО є такий хлопчик, який народився на Трійцю, і матір написала відмову. Гарне хлопченя і, на щастя, здорове зиркало своїми оченятами. Чисто одягнутий, нагодований, але сам… Звісно, медперсонал дбає про Сашка і вже призібрав певних речей , але чомусь серце стискається, що він десять днів від роду, а бореться за своє майбутнє. Не хочу думати погано про його матір, але і кішка своїх кошенят не кидає, а тут таке миле дитятко”, - зазначає Сергій.

Як розповів мешканець Володимира-Волинського, стало відомо, що жінка, яка кинула немовля, вже має двох дітей, котрих виховує бабуся.

“Сподіваюся, знайдуться хороші люди, які всиновлять крихітку, а він нарешті знайде Свою Маму. ...Звертаюся до небайдужих людей, хто може допомогти купити малечі памперси одиничку чи якусь іграшку, то приносьте. Хлопчик знаходиться в місті Володимир-Волинський, Волинська область”, - каже чоловік.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
20

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Обстоятельства всякие бывают, но лучше так, чем душат, выбрасывают из окна или на мусорку.
Відповісти
Не треба судити . Обставини бувають різні . Мати виносила і дала змогу побачити світ . Правильно поступила , що лишила в лікарні . Бог пошле достойних батьків .
Відповісти
Як шкода крихітки...Нехай Бог пошле добру долю дитяті. Сергій молодець;)
Відповісти
Як передати речі цій дитинці з Луцька? Кому відправити Новою поштою?
Відповісти
Можна контакти лікарні?
Відповісти
А можна всиновити?
Відповісти
Треба і як можно швидше!
Відповісти
Ми з чоловіком дуже хотіли б всиновити дитинку, але по всіх параметрах не підходимо, бо в нас же немає своєї квартири чи будинку :( в нашій державі дитині краще в дитячому будинку аніж в люблячі сім'ї, хоч і в зйомній квартирі...
Відповісти
напишіть як можливо всиновити маленького Сергійка
Відповісти
Сергійка Барщевського? Чи все ж таки немовля Сашка?
Відповісти
Добре, що народила і залишила, а не щось інше, добре, що здоровий. Батьки знайдуться і дай Боже йому щасливої життєвої долі.
Відповісти
Не судіть,та не судимі будете-так пише в Біблії.
Нарешті бачу правельних пост,який закликає маленькому Сашкові знайти сім*ю,а це головне.Також щиро надіюся,що наша бірукратія не буде вставляти палки в колеса.А єінці,яка дала життя-великий респект!!!
Адже вона знайшла в собі силу не взяти гріх на душу,та не боялася пересудів людей,які бачили її вагітною,а народила! Народила здорового хлопчика на потіху якійсь сім*ї,яка лише може мріяти про дитину.І це мужньо.Шкода лише,що він не буде знати,що має братиків чи сестричок,та навпаки А далі все за державою!
Дай Бог,щоб дуже скоро він ніжився в обіймах люблячих!
Відповісти
Не судіть,та не судимі будете-так пише в Біблії.
Нарешті бачу правельних пост,який закликає маленькому Сашкові знайти сім*ю,а це головне.Також щиро надіюся,що наша бірукратія не буде вставляти палки в колеса.А єінці,яка дала життя-великий респект!!!
Адже вона знайшла в собі силу не взяти гріх на душу,та не боялася пересудів людей,які бачили її вагітною,а народила! Народила здорового хлопчика на потіху якійсь сім*ї,яка лише може мріяти про дитину.І це мужньо.Шкода лише,що він не буде знати,що має братиків чи сестричок,та навпаки А далі все за державою!
Дай Бог,щоб дуже скоро він ніжився в обіймах люблячих!
Відповісти
Я також вважаю що краще залишила ніж викинула чи продала. І статті про таке писати не варто і засуджувати інших. Цій жінці немає виправдання, але можна написати що в пологовому залишили здорову гарну дитину-немовля. Я думаю знайдуться люди які його всиновлять
Відповісти
Як всиновити???
Відповісти
Я скажу так: якщо вже вона його покинула, то покинула. Не треба зараз оцих цькувань, бідкань і кидання каміння. Невже було б краще, якби мати викинула його на смітник, вбила після народження чи зробила аборт?
Сподіваюся, хлопчика усиновлять гідні батьки і вони зроблять одне одного взаємно щасливими.
Відповісти
Поможiть менi його забрати дуже хочу цю дитину.
Відповісти