Стала відома причина масштабної аварії на Гнідавській

21
4
Стала відома причина масштабної аварії на Гнідавській
З'ясували причину аварії по вулиці Гнідавській, внаслідок якої постраждали близько 10 осіб.

Як розповідає власкор "Волинь24", водій маршрутки зачепив тротуар і в нього лопнуло колесо.

Внаслідок цього маршрутку занесло і вона врізалась в стовп.

На місці працювали усі служби, а поліцейським навіть допомагала самооборона Волині.

Нагадаємо, у неділю, 11 червня, по вулиці Гнідавській трапилась аварія за участю маршрутки. Постраждало багато людей.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
доки водій буде виконувати обов'язки водія, кондуктора і бухгалтера, то аварій нам не уникнути!
Відповісти
В погоні за прибутками власники маршрутів випускають на лінії несправні машини, в яких на ходу відлітають колеса. Про це не один раз писали місцеві ЗМІ. Чому за це ніхто не несе відповідальність?! Автобуси брудні, як ніби забійні цехи ВРХ і свиней. Сморід, брудні вікна, брудні салони, пилюка, на вікнах зовні - вицвіла реклама. Їдеш - як у дурдомі. Спинки сидінь обтягує засмальцьована, ніколи не прана ганчірка. Антисанітарія!!! Деякі водії курять, а разом з ними "курять" і пасажири, тільки вже "відпрацьованим" димом з чужих, нерідко хворих легень. І здіймають гвалт за підвищення тарифів? За що, блядь, за сморід? Навіть зеків в таких автобусах не возять.
Відповісти
Підтримую коментар пасажира.....
Відповісти
Доки в міськраді братимуть відкати і хабарі, докі полішукі, садопомочі і інше лайно гризтимуться за владу- доти і буде срач в маршрутках
Відповісти
Доки в міськраді братимуть відкати і хабарі, докі полішукі, садопомочі і інше лайно гризтимуться за владу- доти і буде срач в маршрутках
Відповісти
Сумно що наші маршрутки постійно збивають стовпи. Незрозуміла тенденція.
Відповісти
Водію 23 роки !!!
Жесть !!! Хто додумався посадити керувати його АВТОБУСОМ ???
Ото тепер підприємство "влетить" на компенсації пасажирам ... і надіємося, що зробить для себе висновки.
Відповісти
А де сказано що водію 23 роки?
Відповісти
все, знайшла.
Відповісти
Шановний,я з 20 років ізджу автобусом на європу,зараз 26. Чи на вашу думку потрібно посадити діда 60 років за кермо?
Відповісти
Молодець! Підтримую Стажора!Це прикра випадковість!!! Кращеб дивились за МАЖОРАМИ які хамлять і підрізають на дорогах!!!
Відповісти
Водіі з 21 року мають право перевозити людей на автобусі!
Відповісти
Там на Боїнгу можна проїхати...
Хотя 2 роки стажу (можливо??) + роздача здачі = завтикав...
Відповісти
На дорогу треба дивитись а не гроші рахувати....
Відповісти
Треба зробити оплату проїзду при виході.
Відповісти
Гроші рахують на кінцевій! А щоб щось писати то треба знати!У людей біда!А водійдоречі там толковий пацанчик!Нехай у всіх все буде добре!!!
Відповісти
Треба не економити на кондукторі. І квитки треба видавати.
Відповісти
Супер правда!!!
Відповісти
На фотографіях ВН в автобуса всі колеса цілі.Ніяке колесо не лопнуло !!!
Відповісти
Водії маршруток геть знахабніли.Летять на всій швидкості,розмовляють за кермом по мобільному.При голосній музиці,шансонах не чують сигналу зупинки.Вже не один раз прикривали мене дверима та дитині руки.Вони ж поспішають.потрібно реально вистрибувати.Останньою краплею було те.як я вилітала з маршрутки на всій швидкості бо двері були відчинені.водій не реагував на зауваження.що двері не зачинив.Звісно пожалілась на горе водія.Його звільнили.
Відповісти
Шановні коментатори знаєте нема різниці скільки рокі водієві така ситуація може статися з кожним водіє... А правельно підкреслили перше потрібно МАЖОРІВ проконтролювати....перевезення пасажирів дозволено з 21 при тому що є офіційний стаж 3 роки по іншому категорію ніхто невідкриє..
Відповісти