Кривавий скандал у луцькій маршрутці: чоловікові розбили голову

13
-2
Кривавий скандал у луцькій маршрутці: чоловікові розбили голову
У Луцьку в маршрутці чоловікові розбили голову.

У луцькій маршрутці №22 сидів нетверезий чоловік.

Як розповіли пасажири, чоловік щось бубонів до водія. Така поведінка чомусь не сподобалась одному з пасажирів.

Молодик взявся штурхати чоловіка і бити. Він випхав його з маршрутки.

В чоловіка розбита голова і ніс. Наразі він в свідомості.

Побитого забрала швидка. На тротуарі - калюжа крові.



Теги: фото
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
і де кримінальна справа про завдання важких тілесних ушкоджень ?
Відповісти
Правильно зробив.Наказав хамло.А якби не наказав то зараз б нили де справжні чоловіки
Відповісти
Кого наказав? Якраз бидлом виявився це чмо .що било алкаша.
Відповісти
Быдло,по определению, бессловесная рабочая сила.
Відповісти
Все він правильно зробив.Після зробленого ним зауваження він сказав :-"Йди на**й"
Відповісти
потрібно викликати поліцію та дати письмові свідчення.
Відповісти
до безвіза залишилося лічені години))))
Відповісти
Психоз, невроз, агресія ... неначн люди подуріли.... ми нелюди?
Відповісти
А просто зупинитись і без бійкі вишвернути дебошира слабо? А вот биди голову і розбити лице так бистро. Хлопець якій бив перегнув палку.
Відповісти
Знайома їхала на передньому сидінні. Розказувала що нетверезий чоловік був повністю в не адикваті! Погрожував пристаркуватих водію що якщо той не буде їхати без зупинок то він почне дібож і що йому пох.... на всіх. На зауваження він в каму ж стилі відповів. Тому його на зупинці попросили вийти а коли він почав чинити опір то йому хлопчина "допоміг" вийти.
Відповісти
Що тут скажеш, Єаропа)
Відповісти
Щоб бити розуму не потрібно а потрібно щоб пояснити значить він не вихований або психічно хворий
Відповісти
Дуже відома ситуація. Я одного разу іхала з дитям в тролейбусі,то один алкаш скочив до нас,став ричати нерозбірливою мовою,добре,що були чоловіки в транспорті,то викинули його на зупинці.... Дорогі пияки! Не лізьте в транспорт завалені...ви є небезпечні,не лякайте дітей ...
Відповісти