«З вівторка виходжу на роботу», - Юлія Вусенко

26
4
«З вівторка виходжу на роботу», - Юлія Вусенко
Юлія Вусенко задоволена рішенням суду, який поновив її на посаді секретаря Луцької міської ради.

Про це вона розповіла в коментарі «Волинь24».

Нагадаємо, 2 червня суддя Луцького міськрайонного суду Валентина Пушкарчук частково задовольнила позов Юлії Вусенко та поновила її на посаді секретаря Луцькради. При цьому вона не скасовувала рішення міської ради, яким на цю посаду призначено Ігоря Поліщука.

«Негайне поновлення на посаді – це саме те рішення, на яке ми очікували, адже воно відповідає нормам чинного законодавства», - наголосила жінка.

«Ми задоволені таким рішенням», - додала Вусенко.

Зі слів депутатки, після відновлення її на посаді секретаря рішення про призначення Ігоря Поліщука автоматично скасовується.

«Людина, яка зараз там знаходиться, немає жодних підстав далі там перебувати. З вівторка я виходжу на роботу і приступаю до виконання своїх посадових обов’язків», - резюмувала жінка.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
хай полішук і його "зами" повернуть зарплату яку незаконно отримали за цей час
Відповісти
А якщо Юля першим ділом розпочне підготовку до виборів мера - то взагалі респект
Відповісти
Хочу керувати і грабити город
Відповісти
Хто тебе туди пустить, Вусенко? Будеш хіба що на східцях міськради працювати!
Відповісти
Ти запроданець. Не законно сидиш там. Тебе що люди може вибрали??? Іди на вибори, виграй, а потім керування. ..
Відповісти
Ай, молодець!!!! Вітаємо! У Луцьку повертається життя на круги своя!!!!
Відповісти
Є інформація, що на ПУСТОВІТА і ПЕТРОЧУКА теж подали в суд за те, що займають посади заступників і депутатів одночасно
Скоро і їх за жопу візьмуть
Відповісти
А скільки незаконних рішень прийняла самопроголошена влада ? Пустовіта притягнути до відповідальності .
Відповісти
Дурень думкою радіє. Апеляція мінімум3місяці
Відповісти
щось "Волинські Новини" нічого не пишуть? Цікаво чому"
Відповісти
Як то чому.... І так давно все зрозуміло, бо куплені...
Відповісти
У вівторок треба організувати мітинг опозиції під стінами мерії. Якщо будуть якісь спроби не пустити Вусенко на робоче місце, зайти в кабінет і викинути нахуй на смітник це прищаве лихо, щоб воно там ніколи більше не смерділо.
Відповісти
Підеш ти бабо в дурку, а не на роботу, бо таких слизьких нечистоплотних людей, які не гребують нічим, навіть сім'єю-розводяться фіктивно, всякі чуда придумують, навіть на поріг не можна пускати міськради, яка ж тоді довіра лучан має бути до тих брехунів.
Відповісти
Та того Поліщука разом з Вусенко відпи*дити і викінути за межі області, може в Луцьку тоді ваняти перестане!
Відповісти
це не міська рада це свинарник
Відповісти
З юридичної точки зору було зрозуміло з самого початку що дії Укропу незаконні і Юлія має бути поновлена. Але маю величезні сумніви що Укропівці і їх прислужники з Батьківщинськоі секти виконають рішення суду. Треба чекати на те що у вівторок варта порядку (правильніше беззаконня) буде охороняти кабінет секретаря як цитадель Укропу. Цікаво чи Хазяїн в Україні , чи в рідній Швейцарії і звідтіля керує васалами.
А Поліщука потрібно гнати хоча б за те що до сміх пір не відправив у Верховну Раду рішення сесії про визнання смерті Миколи Романюка. По версії Укропу цієї смерті не було? чи як розуміти те що діється? Це просто насміхання з громади нашого міста.
Відповісти
ей зачекайте. а якже моя зарплата у 23 тисячі гривень? як я маю робити ремонтик у квартирі своєї доці студенточки, яку купив минулого року за 1 млн 275 тис гривень? де мені як чесному порядному політику взяти гроші на ремонт великої сучасної європейської квартири? ви про це думали хотя би???
Відповісти
НАС ОЧІКУЄ трагі-комедія ? ==Треба попросити пана ЛИСА ,щоб за три ночі написав водевіль , а наш театр його ЗА тиждень поставив . ГЛЯДАЧІВ БУДЕ ТЬМА .
ЁЁЁЁЁЁЁ
Відповісти
а хто допоможе Вусенко випровадити ПОЛІЩУКА з зайнятого ним кабінету ?
Відповісти
Просто Вусенко і Поліщуку треба зайнятися сексом. Тоді в них буде гармонія, а місто Луцьк розквітне як півонія.
Відповісти
Поліщук швидше з кабінета втече.
Відповісти
може Юлія Вусенко не в смаках Поліщука тому сексу не буде. або навпаки Поліщук не типаж Вусенко...
Відповісти
секс допоміг би їм вирішити багато питань, реалізувати інтимні фантазії та відкрив би нові можливості
Відповісти
там всі однакові, рвуться до влади заради своїх інтересів.
Відповісти
Юля, тримайся, не суєтись. Я бачила тебе в суді. Витримай паузу , а тоді постав на місце всяких пустовітів з поліщуками. І хай береже тебе Боженька.
Відповісти
Люся є Люся, але вона права. А Ігор нехай попуститься і дасть можливість відбутись виборам легетивно. Чим більше вони тітушок збирають біля міськради, тим більше викликають відразу у людей. На виборах цим хаосом може скористатись ще третій кандидат, який їх всіх зробить...
Відповісти