Фонтани в центрі Луцька викликають огиду, - лучанка

10
15
Фонтани в центрі Луцька викликають огиду, - лучанка
Лучанка Надія Баран скаржиться на центральні фонтани міста, які засипані сміттям.

"Центральні фонтани міста в жахливому стані", - йдеться у дописі Надії Баран на сайті Відкрите.Місто.

"Вони забруднені,сміття що в них плаває викликає огиду в перехожих, на це неприємно дивитися", - зазначає лучанка.

Також лучанка зазначає і те, що воду в фонтанах не змінювали довгий час та просить провести очисні роботи.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
15

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Знесуть фонтан, побудують ще один генделик )))
Відповісти
Це точно! Не всі ще нажерлися горілки.
Відповісти
То стань почисти, фреймут велика!
Відповісти
Так,згідний.Можна стати і почистити,корона з голови не впаде.АЛЕ! КОЖЕН НА СВОЄМУ МІСЦІ ПОВИНЕН РОБИТИ СВОЮ РОБОТУ!
Відповісти
А хіба це сміття засипали не Путін з Поліщуком?
Відповісти
Що ти від неї хочеш? В прізвищі сказано, Баран і ще й з Маневич.
Відповісти
А огиду в Луцьку викликають полішуки, які загаджують місто, а звинувачують когось.
Відповісти
Я також вважаю що фонтами потрібно періодично мити
Відповісти
У Тернополі систематично спускають, чистять і миють фонтани. За їх чистотою слудкують спеціальні люди, які отримують за це гроші.
Відповісти
А в нас просто отримують гроші
Відповісти