Луцьку вчительку, яка переводила дітей через дорогу не по зебрі, звільнять

12
7
Луцьку вчительку, яка переводила дітей через дорогу не по зебрі, звільнять
Вчителя, який неправильно переводив дітей через дорогу у Луцьку, звільнять з роботи.

Про це стало відомо 30 травня під час оперативної наради у Луцькій міській раді.

Нагадаємо, лучани у соцмережах поширювали відео, на якому видно, як вчитель переводить дітей через дорогу не по «зебрі».

У міській раді прокоментували цю ситуацію.

Зокрема, заступник міського голови Григорій Пустовіт попросив головну освітянку міста негайно провести розслідування і звільнити винного вчителя, «незважаючи на всі попередні заслуги».

«Питання безпеки дітей не повинно ставитись під сумнів. Я прошу попередити всіх вчителів, які працюватимуть у літній період, про особисту відповідальність за безпеку дітей. Не дивлячись на усі заслуги, таких вчителів ми звільняємо. Такі речі неприпустимі і будуть жорстко каратись», - наголосив посадовець.

Начальник управління освіти Зіновія Лещенко також зауважила, що наразі невідомо, який вчитель неправильно переводив дітей через дорогу. Однак, ймовірно це вчитель школи №5 або №15.

Управління освіти направило листи в усі навчальні заклади міста, аби знайти винного.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
7

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Показуха від Пустодзвона. Нікого не звільнять, згідно трудового кодексу це є тільке зауваження.
Відповісти
якби ще так державних службовців звільняли з роботи за їх бездіяльність та протиправні дії.
Відповісти
Правильно зроблять. Де візьмуться нормальні дорослі люди, якщо бардак починається з дитинства, а саме - батьків та ВЧИТЕЛІВ
Відповісти
Звільнять згідно якої статті Кодексу законів про працю? Популісти хренові. За таке порушення догана максимум.
Відповісти
Вчителів звільняти потрібно за непрофесійність у викладанні предмету. А один "пустодзвін" з ОДА переводив волинян через дорогу і його теж звільнили. Використовуймо передовий "досвід"?
Відповісти
Zej perehid zrobleno dlya kamikadze!
Відповісти
Панянко, що виклала відео! У закладі, де ти працюєш, також все по вимогам?
Чи може на відео зняти і викласти, що робиться у твоїй "школі" (назви не буду писати)? Чи записати на диктофон, як твої менеджери спілкуються по телефону з клієнтами?
За неправильний перехід - максимум зауваження/догана, але аж ніяк не звільнення.
Сиди працюй, а не відео знімай, що там під вікнами в тебе. Розкрутили з мухи слона від нічого робити!
Відповісти
панянко, що написала цю ахінею, дівчина, яка виклала відео жодним словом не обмовилась про звільнення вчительки (я теж категорично проти цього)! це було зроблено саме для зауваження/догани, щоб інші педагоги трішки звернули свою увагу на це! я сам батько і мені б неабияк не сподобався такий підхід до безпеки моєї дитини! розкрутили цю тему, на мою думку, по ділу, а ти написала саме з нічого робити, як в бочку пукнула!
Відповісти
Головне в діяльності самозваної "влади" Луцька аби звільняти людей з роботи!???
Дідові Пустовіту нічим більше зайнятися. Сам же при з/п 20 тисяч,а як виживатиме вчитель і без роботи це для цього "керівника" дурниця!
Відповісти
Звільнити краще заступника міського голови без вищої освіти. Загальновійськове училище дає середню спеціальну освіту.
Відповісти
а як покарали того товстосума, що насмерть збив вчительку, Пустодзвона не цікавить?
Відповісти
Чи за вчителів не карають?
Відповісти