Пограбований офіс Башкаленка у Луцьку. ФОТО

15
7
Пограбований офіс Башкаленка у Луцьку. ФОТО
Виламані двері, арсенал ножів та пусті сейфи - наслідки нічного "штурму" у головном офісі партії "Опозиційни блок".

Фото пограбованого офісу опинилися у розпоряджені Волинь24.

Нагадаєм, що 28 травня у Луцьку невідомі вдерлися в офіс партії «Опозиційний блок».
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
7

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тепер Башкаленка буде мати офіційну відмазку,куди поділись гроші спонсорів.
Відповісти
І хто ж, цікаво, його спонсорує?! Але головне не це: невже це правильний шлях боротьби з опозициєю? Це ж банальний грабіж і злочин!
Відповісти
це не опозиція, а колаборанти, посіпаки російсько-фашистських окупантів.
Відповісти
Ого скільки бухла в ригів...
Відповісти
Ще й якого бухла. На ккільки тисяч "тягне" пляшечка "Чіваса"?
Відповісти
Та да! В коаліції ж святу воду п'ють, ага. Проблема в тому, що їхні барлоги ще ніхто не грабував і не виставляв на показ. Думаю, що там теж багато чого можна було б подивитись...
Відповісти
Це колишні регіонали-перебіжчики таким чином борг по зарплаті забрали.
Відповісти
яйця треба одірвать
Відповісти
Той кудрявий схожий на воротаря Волині Неділька.
Відповісти
це його агітатори подивились на амбарну книгу ПР прийшли по с..джену зарплату....
Відповісти
Було ... чесне слово підкинули!
Відповісти
забудовника.члєна амбарної..гінєрала..друга...в нього вже індульгенція від солодкого
Відповісти
Як оте "воно"щей офіс в Луцьку має...Знахабніли по саме нікуди..
Відповісти
Та що там... він же унтерменш, юде. Жити немає права. Бля, які ви сліпі і упороті! А шоколадний ваш де раніше був? В якій партії? Нагадати?
Відповісти
Чому ця тварина не в тюрмі???????
Прокурор не сци
Відповісти