Смерть на колії: у Луцьку потяг збив жінку. ФОТО 18+

18
1
Смерть на колії: у Луцьку потяг збив жінку. ФОТО 18+
У Луцьку потяг насмерть збив жінку на стежці.

Про це повідомляє власкор «Волинь24».


У п'ятницю, 26 травня, в районі вулиці Ківерцівської потяг насмерть збив жінку.

Повідомляється, що жінка по стежці переходила колії у напрямку на 40-ий квартал. В цей час рухався потяг «Ковель-Чернівці». Машиніст розповідає, що жінка дивилась у зворотній бік і говорила по телефону. Чоловік зауважує, що дав попереджувальний сигнал.

Медики констатували смерть на місці.

На місці працює патрульна поліція. Територія трагедії огороджена.

Передрук заборонений
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Залізниця повинна загородити колії аж на виїзд з міста.
Відповісти
Де тоді людям переходити умнік? Там люди часто ходять.
Відповісти
там зробили сходи-перехід через міст ...цієї зими.
Відповісти
З коляскою, через ті сходи неможливо перейти.
Відповісти
Слухай ти мурло тухлодире я ше раз побачу коментарій від тебе-то ти взагалі більше не будеш мати чім писати !
Відповісти
засуньте вже собі в сраку той сектор, скоро так дістанете шо будуть вас гнати! вже наробили ділов, херої
Відповісти
Люди не повинні бути моральними інвалідами.
Відповісти
Залізнична колія, зона великої небезпеки.Доросла жінка і моб.телефон ? РОЗЗЯВА !
Відповісти
Через ті мобілки люди розум втрачають,вже треба щось робити...
Відповісти
На даний час дуже багато смертей стається саме через мобільні телефони, та навушники, людина слухаючи музику не чує сигнал потягу.
Відповісти
Такий жвавий рух, чи важко писок повернути?
Відповісти
А скільки людей загинуло під поїздами на коліях при переході з ЖД вокзалу на Варшавку. Поки моста не перекинули.
Відповісти
Потяг вбив одну жінку,а комуністи за 100 років знищили 500 млн, людей на планеті Земля !
Відповісти
Люди, ви що, приколюєтеся?
Уявіть, як перейти колію в 1,5 метра не глянувши по сторонам? то не реально! Не хочу нікого ображати, але ті, що потрапили в під отяг - не були адекватні в той момент. Причин безліч.
Відповісти
Пару років тому на тому самому місці 2 жінок потрапили під потяг
Відповісти
"застав дурного богу молитись ... "
Відповісти
Ситуація звичайно страшна. Зараз, в сучасному світі люди зовсім не думають за свою безпеку, через всі нові технології. Ми повинні бути обачними, бо машиніст не спинить потяг навіть якби дуже цього хотів. І, думаю, слід також зробити оборонні паркани навколо залізниці, або хоча б поставити будки в яких будуть люди, котрі є відповідали за порушення пішоходів і запобігали таким ситуаціям. Тож, бережіть себе, лучани!
Відповісти
Ситуація звичайно страшна. Зараз, в сучасному світі люди зовсім не думають за свою безпеку, через всі нові технології. Ми повинні бути обачними, бо машиніст не спинить потяг навіть якби дуже цього хотів. І, думаю, слід також зробити оборонні паркани навколо залізниці, або хоча б поставити будки в яких будуть люди, котрі є відповідали за порушення пішоходів і запобігали таким ситуаціям. Тож, бережіть себе, лучани!
Відповісти