Луцьк «вилизують» до приїзду Порошенка

22
-22
Луцьк «вилизують» до приїзду Порошенка
Територію поблизу Волинської ОДА готують до приїзду Петра Порошенка.

Так, близько двох десятків комунальників, під наглядом кількох начальників косять газони, сапають клумби, а також підмітають тротуар.

До ладу приводять й центральний вхід до облдержадміністрації.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-22

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не витрачайте гроші на прибирання. Завезіть його на поля фільтрації цукрового заводу, він відразу з міста поїде. Показуху робите.
Відповісти
Жителі Вересневого жаліються тепер що їхне гім...о смердить? Хотіли каналізацію - майте, якщо користуватись не вмієте і через вас все місто страждає!!!
Відповісти
радянський союз розпочинається.
Відповісти
а він закінчувався? :))))))))
Відповісти
В Ковель його на Ветсанзавод звозити треба.
Відповісти
А до вас як гості приходять ви хату не прибираєте? До чого та писанина? :)))
Відповісти
Так тільки совки роблять, і їх діти, котрим це довбали у голову. Культурні люди підтримують чистоту завжди, і гості для не свиней - це не привід істерично підмітати сміттячко під коврик
Відповісти
це не гості, це робочий візит. Тому має бути робочий безпорядок.Так що ковель і гнідава це обов'язково.
Відповісти
A she na kordon, shob poprobuvav projixaty cherhu i pobachyv harmyder, pobachyv bwzporadnist policiji i prykordonnykiv a takozh "bezpredel" miscevyx spyrtovykiv....
Відповісти
Самі знаєте, що ні Ковеля ні Гнідави для нього не буде, це для вас! :) А слабо у мерів міст про це питати, проти УКРОПу кишка тонка перти, сцокотно? :)))
Відповісти
Міняється влада, проходить час, але бажання місцевих "правителів" прогнутись перед вищестоящим лишається. Ще в далекому 1989 році Андрій Панчишин написав і заспівав, правда, про Львів:
Новина у місті Львові, всюди натовпи і крик,
Їдуть гості гонорові, їде перший чоловік.
Хто ще звечора чекає, хто біжить, як на пожар,
Бо до Львова приїжджає генеральний секретар.

Край дороги посадили без коріння ялинки
Ще й бетоном їх залили, щоб стояли на віки.
Всю бруківку мили милом, а шампунем - тротуар,
Щоб блищало, як проїде генеральний секретар.

В магазині появився крім горілки ще й коньяк –
То, мабуть, розпорядився сам товариш Погребняк.
Дощ негайно припинити! Сонце, вигляни з-за хмар,
Бо до міста Львова їде генеральний секретар.

Із машини помахала життєрадісно рука,
Влодко каже, що правдива, Місько каже – двійника.
Але якби там не було, проїздив попри "Нектар"
На шикарній лімузині генеральний секретар.

У колгоспі-мільйонері був страшний ажіотаж –
Всіх свиней помили в бані і зробили макіяж.
Голова колгоспу втратив апетит і мови дар,
Як почув, що не приїде генеральний секретар.

У директора заводу заболіла голова,
Дав трудящим по відгулу, щоби вивчили слова.
Щоби голови помили, не дай Боже перегар:
"З вами ж будуть говорили генеральний секретар".

Він стоїть, а коло нього здоровенні мужики,
Я відразу здогадався – то московські тайняки.
Не дай Боже терористів, або вискочить Макар –
Міг би ся зденервувати генеральний секретар.

Ясне сонечко заходить, засинає дітвора.
Секретар по місті ходить, але вже йому пора.
У машину він сідає,
Гей, оркестра, марша вшквар!
Хай частіше приїжджає, хай частіше приїжджає,
Хай частіше приїжджає, хай про нас не забуває
Генеральний секретар.
Відповісти
кажуть, Порошенко так любить Гунчика, що навіть якось хотів рошенівські льодяники назвати "Гунчик-смоктунчик"... але щось передумав
Відповісти
Завтра в Гунчика відповідальний день. Буде Гунчик-лизунчик.
Відповісти
Завтра треба усім мешканцям Вересневого, цукрового, Гіркої Полонки, Вишківа у протигазах і масках вийти на Київський майдан задля гідної зустрічі "Гаранта "...
Відповісти
треба вийти всім
Відповісти
Давай, ти перший і не забудь плакат взяти з написом "123" :)))
Відповісти
Люді Астанавітєсь, мне на вас пофіг!!!!
Відповісти
Ага! Сама перша область була, що віддала голоси за Порошенка, а тепер лають на кожному кроці - цирк :))) Обрали - майте і не жалійтесь!
Відповісти
Не знаю чи правда, але чув, що гунчик до приїзду презика пляму на лобі виводить.
Відповісти
Без порядок - є у всіх містах!!! В Луцьку то не у Львові( бачили новини, так?), генеральне прибирання не потрібно проводити. Все пройде чьотко, я ж не їду сюди для того щоб перевірити чи ви позамітали і вазони попідливали.
Відповісти
Ще б у центрі палатки з квітниками прибрали до приїзду президента!Було б взагалі - супер! Розбили циганський табір в самісенькому центрі міста!Фу!
Відповісти
Ще б у центрі палатки з квітниками прибрали до приїзду президента!Було б взагалі - супер! Розбили циганський табір в самісенькому центрі міста!Фу!
Відповісти