Лучани хочуть припинити циганське свавілля

19
106
Лучани хочуть припинити циганське свавілля
У Луцьку вимагають припинення ненормальної поведінки представників ромської національності.

Таку петицію зареєстрував лучанин Антон Романюк.

«Лучанам та гостям міста давно відома проблема порушення громадського порядку та ряду Законів України зі сторони осіб ромської національності на території АС № 1 Луцька», - пише чоловік.

Серед правопорушень романців чоловік зазначає жебрацтво, використання малолітньої дитини для заняття жебрацтвом, ворожіння, розпивання спиртних напоїв та ряд інших.

Антон зауважує, що можливим методом до врегулювання даної ситуації є створення комісії на якій буде обговорено проблему та знайдений найефективніший спосіб вирішення питання.

«До складу комісії можуть бути залучені громадські активісти,представники поліції, представники керівництва АС № 1 та міського самоврядування», - пропонує чоловік.

Зазначимо, що до кінця збору підписів лишилось 14 днів.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
106

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Давно пора Ромів на місце постити.
Відповісти
від сайту петицій, тільки одна користь - дибілів виявляти
P.S. Не "цигани" а, громадяни України - ромської національності. Акщо будуте казати інакше - навіть із візою в євросоюз не потрапите ;)
Відповісти
НАФІГ ця п3к15ж? цигани вони і в Індії цигани. Чому в Британії на них кажуть джіпсі, а не романс?
Відповісти
Бо британцям не потрібен безвіз, а українців можуть позбавити, якщо будуть певні порушення )))
Відповісти
Яка різниця як називати, якщо людина поводиться гірше свині?
До чого тут безвіз? В Україні циганські права скоро захищатимуть краще за права українців. Заїдьте в село Переспа і ви жахнетеся яке в них там свавілля, Луцьк відпочиває. До того ж, половина жебраків-ромів на автостанції - звідти. Люди попродавали їм хати, в яких тепер живе по 20, а то й більше осіб. Смітять, б'ються, верещать, погрожують місцевим мешканцям, затіюють бійки, не виключено що й промишляють наркотиками, нема не то ради.
Відповісти
Ну то поставте їх на місце, от і все. А будете мовчки терпіти - то хто вам винен?
Відповісти
Типу сам взяв і поставив всіх циганів в Луцьку?
Відповісти
По роботі буваю в різних містах .автостанцію в луцьку можна порівняти з притулком для бездомних .на лавках сплять бомжі а цигани почуваються як вдома . Давно пора привести навести там лад
Відповісти
АС № 1 перетворили в циганський гадюшник !!!!! Сморід як в свинарнику!!! Які комісії гнати , гнати і гнати!!!!!! Укропи ви де а ну покажіть як треба керувати
Вигнати усе керівництво автостанції та усіх торгашів що там сидять в собачих будках
Відповісти
Автостанція - свинарник вже років 30. Як "варшавку" відкрили так і почалось
Відповісти
Це не цигани винні а влада міста, поліція, керівництво АС це вони сволочі гірші за тих циган що сидять і нічого не роблять тільки збирають побори з торгових точок.
Це вони неспроможні щось зробити за стільки років!!!!
Відповісти
а де наші активісти? Чому ім не заважають "копчані"?
Відповісти
А ти думаєш вони їм не платять? Подивись які рожи від'їли Ніколайчук з Рижковим!
Відповісти
А ти сам вийди і почергуй а тоді поговорим
Відповісти
Євреї і цигани вели і ведуть і будуть вести паразитичний спосіб життя на планеті-Земля !
Відповісти
Це біосміття вже давно потрібно вичистити з України! 88!
Відповісти
Скажу направду рада що почалось обговорення цієї теми... Часто подорожую і скажу чесно такої автостанції не бачила ніде!!!!! За стільки років жодних змін!!!!! Луцьк розбудовується, а автостанція з кожним роком все гірша!!! Про сервіс я взагалі мовчу... Купити квиток спокійно це нереально!!! Одне питання: ДЕ ДИВИТЬСЯ КЕРІВНИЦТВО АВТОСТАНЦІЇ? Не вірю що за стільки років не можна покращити рівень сервісу та гарно облаштувати автостанцію!!!
Відповісти
Мені здається, що автостанцією взагалі керують цигани. Це дійсно бомжатник.бізнес поколінь циган! Гидота!і взагалі не вірю, що керівництво не має з цього вигоди.
Відповісти
а де підпис ставити, щоб були слухання. На слухання треба барона залучити, бо вони, ромали, тільки його і слухають
Відповісти