«Через тиждень скажемо, чому в Луцьку смердить», - Ігор Палиця

20
-2
«Через тиждень скажемо, чому в Луцьку смердить», - Ігор Палиця
У Волиньраді створять комісію, яка шукатиме причини смороду у Луцьку.

Про це голова обласної ради Ігор Палиця заявив 22 травня під час акції протесту біля Гнідавського цукрового заводу.

Біля підприємства зібралось кілька сотень лучан та мешканців прилеглих сіл, обурених неприємними запахами.

На акцію протесту приїхали й голова обласної ради Ігор Палиця та в.о. луцького міського голови Ігор Поліщук.

Зокрема, Ігор Палиця заявив, що при Волиньраді створять комісію, яка шукатиме причини смороду. Долучитись до її роботи посадовець закликав місцевих мешканців.

Через тиждень ця комісія повинна прозвітуватись про свою роботу.

З його слів, якщо стане відомо, що договори з біоетанольним заводом укладені з порушеннями, будуть порушені кримінальні справи.

Натомість представник підприємства «БІО ПЕК» зазначив, що від учора завод призупинив свою діяльність.

З його слів, підприємство робить усе можливе для усунення запахів, однак здолати їх не вдається через те, що причина комплексна.

Зокрема, одна з причин – стоки з мікрорайону Вересневе, які скидають на фільтраційні поля цукрового заводу.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну якщо Палиця з Гунчиком нарешті приймуть душ то не буде ваняти
Відповісти
Тобі - аби ляпнути.
Відповісти
теж посміявся
Відповісти
А в центрі Луцька смердить свинячим гімном з Сапалаївки,То в чому причина? Цукроварня знаходиться за десять км. Шукати хтось буде?
Відповісти
Пройдіться понад "дитячою залізницею" і побачите куди стоки ідуть, в каналізацію чи в Сапалаївку... В "людей" на будинок є гроші, а підключитись до каналізації - нема, та і навіщо - шара, зливай у Сапалаївку, а потім кричи - СМЕРДИТЬ!!!
Відповісти
А "керовнікі" поскладали руки і демонструють повну байдужість. Красномовна поза))) Готові до діалогу)))
Відповісти
Той Новосад цукор їсть мішками?!Не соромно таке брюхо мати? І ЦЕ МУЖЧИНА?ЖАХ!Бідна жінка...
Відповісти
Тут проблему вирішують, а наші як завжди, по українські, на особистості переходять! До вас не заглядають що ви їсте?!
Відповісти
Ти краще поспівчувай жінці, яку чоловік висадив з дітьми на газон біля міської ради, щоб пробитися в депутати
Відповісти
це його особиста справа що і скільки їсти і яким бути. може йому подобається бути упітанним чоловіком. чи всі мають бути худі як в північній кореї?
Відповісти
Всі знають чому смердить,а палиці треба тиждень щоб принюхатися.Він що нюх втратив
Відповісти
Ви той завод по виробництву біоетанолу бачили? Побудований за всіма технологичними вимогами, а сморід через стару и перезавантажену каналізацію!!! Поїдьте за Луцьк у напрямку Львова і за першою заправкою, через 150 метрів, поверніть на прово до шлагбаума, перейдіть його і перед вами буде картина і запахи що наповнюють Луцьк. Мережу каналізації нову треба будувати!!! На фільтраційних полях не має бути гім...а, а там воно бродить і дає той сморід!
Відповісти
А ніхто і не каже що винен завод, мені цікаво - хто підбурює народ - проти заводу. Чи не той самий "лебєдь" який казав дороги біля Ковеля перекривати?
Відповісти
Смердить укропом, і чим дальше, тим більше смердить.
Відповісти
Вже так як Лапіним і Гунчиком смердить, то такого в Луцьку ще ніколи не було!
Відповісти
Поліщук звик все протестувати.Гузь 2.Ти ж при владі не протестуй а працюй
Відповісти
поліщук сьогодні був невпевнений. і бороду завів наче Гузь. все косить на Гузя по манерам. но поки що слабо виходить по душевним якостям. я рекомендувала би Поліщуку піти в помічники до нардепа Ігоря Гузя. може через 5 чи 10 років перебування в якості помічника Гузя в Ігоря Поліщука почнуть проявлятися якісь задатки
Відповісти
Палиця це хто?
Відповісти
Та ніби один із заступників міського голови, який офіційно відає екологією у фейсбуці написав про причину того смердіння, і сказав, що вже нічого не смердітиме.
Відповісти