Під Волинською ОДА протестували прихожани УПЦ МП

39
-6
Під Волинською ОДА протестували прихожани УПЦ МП
Біля ОДА молились священики та прихожани Волинської єпархії УПЦ МП.

На молитву на Київському майдані 18 травня зібралось кілька сотень вірян.

Запевняють, молились за те, щоб «Господь прихилив небо до землі і подарував мир».

Кажуть, зібрались на Київському майдані не через близькість з ОДА, а тому, що це місце – серце Волині.

Хоча, інша мета акції – протест проти ухвалення «антицерковних законів».

Зокрема, такими вони вважають законопроекти «Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких розташовані у державі, визнаній агресором» та «Про можливість змінювати підпорядкованість релігійної громади будь-якого центру». Їх сьогодні планували розглянути у парламенті. Однак, після дискусій питання поки зняли з розгляду.

Зауважимо, під будівлею ВРУ також відбувся мітинг прихильників УПЦ МП.


Теги: упц, церква
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Враховуючи велике значення, яке путін надає церкві в розбудові рускава міра в Україні та всепрникність ФСБ, маю підстави вважати, що всі без винятку московські попи є агентами ефесбе.
Пам*ятайте про це, цілуючи їм руки.
Відповісти
а куди вам пронікло фсб, страшно подумати, через яке місце)
Відповісти
Ледарі пригнали своїх підлеглих ледарів подуріти. На роботу чи на город краще б йшли.
Відповісти
всіх на плаху.
Відповісти
"коментатори" розум вже взагалі втратили... :( До чого наше суспільство котиться разом з Україною :(
Відповісти
в України все добре. це плющить диванних воїнів.
Відповісти
Розумні сайти під такими новинами коменти забороняють, щоб не розпалювати ворожнечу! Бачу у V24 бракує чогось у мізках!!! :(
Відповісти
Тим не менше, ви скористалися правом залишати коментарі під публікацією на важливу для вас тему)
Відповісти
Пропади.Чому ти користуєшся взагалі інтернетом.Він жеж в гріхи вводить)))
Відповісти
Промитий мозок укрЗМІ, чи це не пропаганда? Авжеж, пропаганда у нас тільки від Кремля іде, а наша журналістика все адекватно розцінює! Українська журналістика померла тоді, коли вбили Гонґадзе.
А щодо вас, патріотів вишиваночних, то не ваша справа до якої люди церкви ходять. Краще вийдіть на вулицю, у вишиванці та шароварах (сьогодні ж день вишиванки), та положивши руку на серце, кричіть гасла та співайте гімн.
Відповісти
Це справа кожного.Саме московські попи,освячують зброю,якою потім вбивають наших хлопців.Є Україна,то має бути українська церква.МП розсадник зла.Не за нас вони моляться ,а ділять владу і гроші.Це давно бізнес.
Відповісти
Розігнати водометами))
Відповісти
Але замість води залити бензин і випалювати мацкалів!
Відповісти
ну попробуй))
Відповісти
Як заввижали перевертні в рясах.І от за цих бабок в хусточках гинуть наші хлопці
Відповісти
Наші хлопці гинуть не за цих бабок у хусточках, а за мордоворотів, які при владі сидять.
Відповісти
Саме за них.Хто з іконами перешкоджав руху техніки?
Відповісти
Правильно! На Майдані, звідки все і почалося!!!
Відповісти
Московити підбурюють народ.СБУ агов!!!!
Відповісти
московський патріархат ідіть краще до пекла
Відповісти
Та ніхто там нікого не підбурював, спокійно всі стояли та молились за мир в Україні. Понаписували тут всякого негативу в коментарях, ще напишіть шо то не лучани були а "врагі народа" і "слугі путіна" та "дєсант крємля".
Відповісти
Автобусами позвозили зі всіх районів путінофілів
Відповісти
Бо бабкам з села простіше голову задурити.
Відповісти
Чомусь ті хто не молиться Путіну не боїться прийняття законів.А зрадники і пята колона як запіщали.Правильно значить все робиться
Відповісти
Авторитети Онуфрій і Нафаня біомасу свою вивели
Відповісти
Заборонити московський патріархат в Україні! Бо ніяк не нажеруться ті пописька. І це ж посходилися туди люди, як сліпі овечки.
Відповісти
І яке кому діло хто за кого молиться?? Може попи МП агенти ФСБ.. але ж попи КП тоді - агенти СБ.. а Філарет - взагалі оригінальний тип.. Немає за що битись дурням - то пейсаті найдуть для них причину -то церква не така, то не ті труси .... ще поскакати повище потрібно...
Відповісти
І яке кому діло хто за кого молиться?? Може попи МП агенти ФСБ.. але ж попи КП тоді - агенти СБ.. а Філарет - взагалі оригінальний тип.. Немає за що битись дурням - то пейсаті найдуть для них причину -то церква не така, то не ті труси .... ще поскакати повище потрібно...
Відповісти
І яке кому діло хто за кого молиться?? Може попи МП агенти ФСБ.. але ж попи КП тоді - агенти СБ.. а Філарет - взагалі оригінальний тип.. Немає за що битись дурням - то пейсаті найдуть для них причину -то церква не така, то не ті труси .... ще поскакати повище потрібно...
Відповісти
Дивує позиція священників УПЦ МП які завжди намагаються презентувати себе представниками Української Православної Церкви. Якщо вони представляють себе як священники єдиної канонічної православної церкви у Україні, то що їх бентежить у законі «Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких розташовані у державі, визнаній агресором». У них же ценрт у Києві, чи у москві ???????????? Відповідь на це дасть інформація з офіційного сайту русської православної церкви : http://www.patriarchia.ru/db/text/66236.html, де зазначено, що у складі руської православної церкви є Київська єпархія , керівник - Онуфрій. Отже, священники церкви Росії (країни - агресора), будучи громадянами України, свідомо маніпулюють свідомістю людей та ведуть підривну діяльність проти країни, громадянами якої вони є, що є чистою державною зрадою.
Відповісти
1/1 Дивує те, що людина представляючись "архімандритом" так хтиво лукавить та підмінює поняття, ось офіційний статут УПЦ http://orthodox.org.ua/page/statut-upts , а ось статут РПЦ http://www.patriarchia.ru/db/text/419782.html.
Відповісти
2/2 ...в якому між іншим вказано:
....
16. Самоуправляемыми являются:
+Латвийская Православная Церковь;
+Православная Церковь Молдовы;
+Эстонская Православная Церковь.
17. Украинская Православная Церковь является самоуправляемой с правами широкой автономии.
...
Тобто в Латвії/Естонії ніхто церкву не розколює та не кошмарить.
В нас жеж, УПЦ має ще більші права ніж Латвійська/Естонська церкви і якби не Філарета розкол то все було б у нас Гаразд.
Відповісти
не плетіть нісенітниць. Перше питання - чому УПЦ входить до складу Руської православної церкви як Київська митрополія (http://www.patriarchia.ru/db/organizations/30908/), друге питання по Украінской самоуправляємой православній церкві (http://www.patriarchia.ru/db/text/1802267.html) чітко сказано : "Украинская Православная Церковь является самоуправляемой Церковью с правами широкой автономии в составе Московского Патриархата. Особый статус Украинской Православной Церкви отражен в Уставе Русской Православной Церкви, принятом Юбилейным Архиерейским Собором в 2000 г. Указанные решения Архиерейских Соборов были утверждены Поместным Собором Русской Православной Церкви 2009 г."
І на рахунок Латвійської та Єстонської православних церков . У ціх країнах домінуюча церква -католицька, тому порівнювати їх з Українською православною церквою, котра домінуюча в Україні , недоречно. І на останок, закон, проти якого протестують священники московського патріархату, визначає правила поведінки усіх церков, центр управління яких знаходиться в країнах - агресорах. Питання ще є ??? Нехай назвуться Русская Православня Церковь в Україні і не пудрять людям мізки, але думаю що прихожан значно поменшає.
Відповісти
3/3 і ось тут http://www.patriarchia.ru/db/organizations/1593164/ в переліку "самоуправляемые церкви" вказано:
+Латвийская самоуправляемая Православная Церковь
+Православная Церковь Молдовы
+Русская Православная Церковь Заграницей (РПЦЗ)
+Украинская Православная Церковь
+Эстонская Православная Церковь Московского Патриархата
Відповісти
Горе вам, книжники и фарисеи, лицемеры, что вы — как гробы скрытые, над которыми люди ходят и не знают того.
Відповісти
Дитино, покайся, бо саме тобі нині дорога до пекла
Відповісти
Вигнати москальську п'яту колону геть..
Відповісти
Телевізор свій викинь, бажано, під час новин...
Відповісти
Хтось з вас коментаторів в церкву ходить хоть якусь ???))) тільки вмієте говорити херню !!!!
Відповісти