У Луцьку полковника податкової у відставці двічі зловили п’яним за кермом

12
2
У Луцьку полковника податкової у відставці двічі зловили п’яним за кермом
У Луцьку затримали нетверезого чоловіка (на фото), який їхав за кермом. Той виявився колишнім працівником податкової міліції у званні полковника.

Чоловіка затримали у Луцьку під вечір понеділка, 15 травня. Поліція зупинила автомобіль через те, що водій порушив правила дорожнього руху: не увімкнув сигнал повороту, інформує власкор Волинь24.

Перевірка на алкотестері показала, що вміст алкоголю в крові в 11 раз перевищує норму: 2,22 проміле.

Цікаво, що чоловіка не далі як 4 дні тому поліцейські затримали за таке ж порушення – і вилучили документи на право водіння. Маючи тимчасовий талон, той знову взявся за старе.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ну забухав з горя, з ким не буває...
Відповісти
Вилучити авто і продати
Відповісти
Ти його купував, те авто, щоб вилучати?
Відповісти
А чому ви так його захищаєте? Тільки конфіскувати авто, бо вилучення прав нічого не дає.
Відповісти
Персонально його - не захищаю, але за таке порушення - передбачений штраф, і не більше. Хто дає право чинити суд над людьми? Закок - є Закон, він один для всіх, поки там написано - "штраф" - значить так і буде.
P.S. Я теж за те, щоб зробити покарання за подібні вчинки - більш суворим. Але, я - за порядок, анархія - до добра не доведе.
Відповісти
Так он по жизни конченый. Таких раньше в ЛТП ОПРЕДЕЛЯЛИ. Несёт угрозу для общества.
Відповісти
Гена ти сам кончений.Федоровича знаю як порядного СПРАВЕДЛИВОГО а ти ОДИН З ТИХ ЯКОМУ ПОРА НА НАРИ
Відповісти
НЕТРЕБА ПИСАТИ ЧОГО НЕ БАЧИЛИЮ.Машиною Федорович не керував вона стояла поруч з церквою.Це я засвідчу у суді,Поліцейським слід займатися своіми прямими обовязками а невиконувати заказуху
Відповісти
Гена напиши явку і можливо так ти себе збережеж,За Федоровича в тебе зпитають
Відповісти
Федорович тримайтеся ми з Вами і гімно яке Вас хоче дискріміінувати ми виведемо на чисту воду.Іх Ви правильно прищите зато вони і кусаються.Бог знамиба зними дявол
Відповісти
Собутыльники взбунтовались, пробухали, просцали честь формы и совесть. Позор.
Відповісти
Як можна захищати бухого водія? Ще й двічі! А завтра він не затормозить і переїде вашу дитину? Будеш Хведоровича грудьми берегти? Яке убожество... коли буде закон, щоб п'яного водія садити в тюрьму на рік? Напевно тоді, коли він наїде на дитину судді чи прокурора. Бог все бачить
Відповісти