Жахлива аварія у Луцьку: мотоцикліст влетів у джип

12
-3
Жахлива аварія у Луцьку: мотоцикліст влетів у джип
Водій спортивного мотоцикла на великій швидкості влетів в бік джипа «Toyota».

Подія трапилася 15 травня, на повороті з вулиці Львівської, біля ресторану «Ліон», - інформує власкор Волинь24.

Мотоцикліста забрала швидка, на асфальті – осколки мотоцикла та калюжа крові.

В машини спрацювали подушки безпеки, сильно зім’ятий бік, водій не постраждав

На місці працює слідчо-оперативна група.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
водій не постраждаЛА, ...... дружина відомого мясника, а пізніше приїхала до лікарні, тіпа їй погано стало..... через що і не пропустила мотоцикліста...... отак-то.....
Відповісти
То дружина Забіяки ?
Відповісти
Ні, Хороший смак
Відповісти
ночю мотоцикліст помер шкода хлопця
Відповісти
земля йому пухом а рідним співчуття
Відповісти
Мотоцикліст Кушнір Роман хто знав завтра похорон на 13.00 церква ПетраПавла на вул.Рівненскій
Відповісти
Соболезную. Мотоциклисты не гоняйте на таких скоростях.
Відповісти
На город ту жинку яка не вмие iздити, слабим сидити в доме а не за кермом гробити людей, зараз буде тиск, серце голова в нет болити, аби видкупитися , а дитина 33 роки буде гнили в земли !!!!! Шкода даже шкода хлопця
Відповісти
Рома не їхав швидко, по словах слідчого. був досвіченим водієм. Земля йому пухом, рідним найщиріщі співчуття...він був чудовою, доброю людиною, і стільки друзів прийшло віддати йому останню шану...
Відповісти
шановна, лучанко,там ви не були то й не кажіть,звичайно хлопця жаль,життя не повернеш,але слава Богу,що під його колесами не залишилиь мої діти,включіть хочами мізки та на фото подивіться,на невеликій швидкості так не вїдеш.
Відповісти
Зі слів свідків уся вул. Львівська гула, від реву і швидкості мотоцикла, якби мотоцикліст не їхав швидко то він би не перелетів через машину за декілька метрів, а він їхав понад 100 км/год., і це при тому що у місті де не заделеко перехід від дтп і бігають наші дітки.
Відповісти
У кожного буває момент коли охота погазувати і політати... Але не кожному траплюяться такі ситуації, з яких нема іншого виходу як прямувати до сраної несправедливої і все таке перешкоди з надією що вцілієш... але обдумуючи потім ситуації розумієш, що несправедливих перешкод не буває, як і несправедливих ямок, бугорків, пісочку на трасі, випадкових собак, телят, коней, корів, тракторів... дітей, людей... всі вони мають властивість бездумно висовуватись на дорогу наражаючись і наражаючи на смертельну небеспеку...
Не всім, щоправда таланить ефективно справитись із несподіванками долі...
Хто справився - пам'ятайте і іншім розкажіть, чо траса то ризикована місцина де купа небеспек.
Відповісти