«Жити за принципом «Хай попрацює ще день-два» не можна», - Гунчик про вчителів-пенсіонерів

13
-9
«Жити за принципом «Хай попрацює ще день-два» не можна», - Гунчик про вчителів-пенсіонерів
Голова ОДА Володимир Гунчик вважає, що в області не вистачає грошей на освіту, бо вони неефективно використовуються.
Про це стало відомо 15 травня під час оперативної наради у Волинській облдержадміністрації.
Зі слів Володимира Гунчика, більше 20% волинських освітян – пенсіонери, тобто «люди матеріально забезпечені».
«Я не кажу, що ми повинні скоротити усіх пенсіонерів, але жити за принципом «Хай попрацює ще день-два-три теж неможна», - наголосив посадовець.
Окрім цього, він переконаний, що індивідуальне навчання в області практично не проводиться. Тим часом кошти на нього виділяються чималі.
«П’ять годин на тиждень індивідуального навчання – це ні в які рамки не влізає, але сума затрат на це навчання в кожному районі така, що на ці гроші можна було б профінансувати одну опорну школу в цьому ж районі», - додав голова ОДА.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-9

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А в ОДА можна і до смерті сидіти....
Відповісти
а самому дуже далеко до пенсіи побачимо як буде сидіти без роботи
Відповісти
вчителі сидять до 80 років поки ногами вперед не виносять, дайте молоді попрацювати!
Відповісти
Гунчику пора на пенсію! Старий також!
Відповісти
То наш знаменитий вчитель-кадровик у відставці написав?
Відповісти
тобто «люди матеріально забезпечені» по собі судить а ле не всі пенсіонери такі забезпеченні як він
Відповісти
кожний рік сну випускає продавців на ринок а викладачі пенсіонери сидять там до смерті.Де молоді працювати? Гнати вже тих пе..дунів в них старчий маразм уже4
Відповісти
молоді вчителі- повні бездарі! на одного досвіченого вчителя 10 молодих можливо й буде достатньо.
Відповісти
Що він має на увазі під індивідуальним навчанням? Що забагато ? В чому ті діти винні?
Відповісти
А молоді хай їдуть полуницю в Польщу збирати?
Відповісти
Тільки вчителі?? А лікарів по 70 років на роботі немає?? а урядовців котрим за 65 р. в Києві по всяких держконторах скільки сидить ??.. Тому і не приймають закону що був у Союзі - або зарплата або пенсія... А вчителі крайні..
Відповісти
Все правильно!!! Вчителі і лікарі найдовше працюють, будучи на пенсії. і все плачуть, що тяжко працювати, що не можна прожити..
Відповісти
Я вчитель-пенсіонер за вислугою років.Пішла на пенсію в 51.Причина-фізичне і психологічне, а точніше- професійне вигорання. Повірте, що можна працювати у будь-якій сфері по-різному:можна просто працювати. можна- добросовісно, а можна горіти на роботі.Вчителі- це також люди, і ніщо людське їм не чуже. Стосовно вчителів передпенсійного і пенсійного віку ви не праві. До кожної людини треба підходити індивідуально.Є такі вчителі-пенсіонери,що заткнуть за пояс багатьох молодих : з комп'ютером на "ти", досконало знають фактичний матеріал, мають світлий розум і прекрасну пам'ять,методично грамотні, а головне- знають дитячу психологію і вміють зацікавити дитячу аудиторію. Тому не треба всіх вчителів-пенсіонерів ставити на один щабель. На мою думку, якщо така критична ситуація з освітою, то треба дивитися не на вік людини, а на те, який вона фахівець.Треба провести тестування, як для юристів, чи сертифікацію, щоб обрати кращих з кращих, адже питання не в тому, щоб заповнити робочі місця у школах, а в тому,що вчителі зможуть дати дітям, чому їх зможуть навчити.
Відповісти