Луцьк знищують ідіотськими забудовами, - фотограф Віктор Чухрай

18
3
Луцьк знищують ідіотськими забудовами, -  фотограф Віктор Чухрай
Луцький фотограф Віктор Чухрай обурився з-приводу забудови поблизу будинку ХХ століття на вулиці Ковельській.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Знищення Луцька ідіотськими забудовами проходить зараз і вже! Подивіться, що будується біля останніх,найчудовіших пам"яток архітектури початку ХХ ст.стилю модерн! Якими ідіотами від архітектури і охорони пом"яток треба бути, як же потрібно ненавидіти рідне місто, щоб дозволити таке!" - обурюється фотограф.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Фотограф якого століття народився?
Жити в минулому чи розбудовувати сучасне місто?
Або хай підтримують в належному стані.
Відповісти
Для любого строительства нужно выбирать место.Но часто это не соответствует тому.Но есть и такие здания что портят своим видом город.кинотеатр Промінь-это просто ужастик
Відповісти
Чухрай молодець , тема правильна Луцьк втрачає з кожним роком гисторичну автентичність, але це все до сраки - як у державі анархія і бандитизм так і у цьому питанні ... І вже давно нихто ні кого не боється, страх загубили... треба жорстка і справедлива влада...
Відповісти
Молодець! Таке враження, що у Проміня, Варшавки, Епіцентра один архітектор!
Відповісти
Хай зайде цей фротограф в середину цих чудових будівель)))Там кожен житель буде більш радий отримати квартиру в новобудові, ніж жити в цій архітектурно-чудовій свинарні
Відповісти
Фотограф точно не сповна розуму!!!!

Ще про яке століття згадав би))))))
Відповісти
Цікаво що це буде)))
Я повз нього хожу на роботу!!!!! Гарно будуть хлопці.... респект!!!
Відповісти
Або реставруйте або заткніться,знайшли архітектурний зламок, страшно дивитись!!!
Відповісти
На початку будівництва паспорт будови показували як двоповерхове приміщення потім його прибрали порахуйте скільки зараз поверхів куди дивиться той хто давав дозвіл на будівництво
Відповісти
Діти які йдуть до школи змушені проходити цю будівлю проїзджою частиною куди дивиться поліція
Відповісти
Так погано що у Луцьку будуються будинки!!!!
Від того що вони будуть гірше стане усім!!!!

Усе життя погане.... усі люди не хороші..... сірі..... а ще й скоро смерть!!!!!!
Понабудовували.......))))))

Навіщо вони пішохідну зону роблять, кладуть якусь там бруківку.... було ж так чудово.....!!!!
Відповісти
Забудовник аферис ним зараз займається прокуратура
Відповісти
Забудовник аферис ним зараз займається прокуратура
Відповісти
В цілому світі люди шанують свою історію і стараються зберегти пам'ятки про неї.Тільки чомусь не в Україні(Чому всі такі байдужі???
Художнику треба дякувати,що піднімає це питання.
Міськраді і архітектурі очевидно теж всеодно,якщо дали дозвіл на таку будову...
Відповісти
Пані, логічно було б якби Ви обурювались тим, що історична будівля знаходиться в жахливому стані, а не новобудовою. Ви бували в "цілому світі", що так все знаєте! Я, наприклад, у Барселоні, навколо собору Sagrada Familia не бачив більше жодної будівлі кінця 19ст. Очевидно, що їх позносили і побудували сучасну площу.
Відповісти
Я радий, що ще хтось звернув на це увагу. Луцьк забудовують типовими коробками, як при СССР. Архітектурний ансамбль, кольра міста відсутні. Інститут архітектури не працює.
Відповісти
Просто перейду на лічность . Ти дибіл якщо таке пишеш

Відповісти
всьо нормально. я всьо рішаю
Відповісти