У Луцьку збоченець справив сексуальну нужду під мостом

22
6
У Луцьку збоченець справив сексуальну нужду під мостом
У Луцьку чоловік справив сексуальну нужду під мостом

Чоловік в шоломі справляв сексуальну нужду під мостом

Інцидент трапився у понеділок 8 травня близько 16 години. Як розповіли очевидці, чоловік «задовільняв статеві потреби неприроднім шляхом», - повідомляє Район Луцьк.

Люди викликали поліцію і показали на збоченця, віком орієнтовно 22 роки, на голові мав одягнений шолом.

Очевидці кажуть, що під час затримання чоловічий статевий орган невстановленої особи був на видному місці.

«Оскільки хлопець був нетверезий його відправили у Волинський обласний наркодиспансер, а після цієї процедури у міський відділок поліції, де передали слідчому», – прокоментували в патрульній поліції.
Теги: поліція
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
культурист з міськради?
Відповісти
А чому б і ні.
Відповісти
Ну й мова. Знайдіть молодших менш затягнутих журналістів, а то складається враження, що статтю писав якийсь ватний дідуган якому десь під 90.
Відповісти
ви неправі, член на видному місці - це шедеврально)
Відповісти
Інтєрєсуюсь спросіть : "Що конкретно робила невстановлена особа? Та чи вдалося встановити особу загадкового чоловіка в шоломі?'
Відповісти
Дрочив, якщо по простому.
Відповісти
"Неприроднім шляхом" - це як?
Якщо він був в гордом одіночєствє - то цілкм авіть природнім.
Якщо неприроднім - то там мав бути ще хтось.
З якого лісу якого століття журнолізди що це написали? )))
Відповісти
З серії
Жар її під вікнами
Відповісти
За коментар 5 балів.
Відповісти
це ж написати)
жар його під мостом
Відповісти
Ти перебільшуєш, Павлуша, як завжди.
скоріш за все, ексгібіціоніст забрався на сосну.
дівчаток недозрілих наших хоче він
Злякать з сосни зненацька видом хуя.
Чого робити там фашисту, не пойму я?
Відповісти
А член був без шолма? Це ж порушення правил безпеки.
Відповісти
"Очевидці кажуть, що під час затримання чоловічий статевий орган невстановленої особи був на видному місці" - п*ять балів автору!
Виявляється, "статевий орган" може бути переміщений з "невидного" на "видне" місце!
З цього вислову, мабуть, плачуть викладачі "письменника" з рідної мови та анатомії!
Відповісти
Автор статті неадекватний це очевидно. А ось невстановлені особі так і хочеться ковалдою дати поголові і погол..ці.
Відповісти
Що в пишете.Ото журналісти,ото газети.Що ви друкуєте.Жах стид і позор повний.В наш час нема вже нічого ні журналіства,на людей адекватних.В усіх сатана забрав розум.А де в Луцьку є туалети, скоро під сонами будемо правляти нужду. Бо це життєва необхідність.Придурки
Відповісти
Аня вам потрібно трохи розслабитись теж))) помаструбуйте))))
Відповісти
Зі слів очевидців....на дорогах глибоких ям побільшало...собак..вдень на вулицях ліхтарі світять ..такі проблеми не треба висвітлювати? Журналісти рівень плінтус...і керівництво шо такі новини вважае надважливими...
Відповісти
Не встановленого в шоломі потрібно відправити до того автомайстра Юри - кусаки )))
Відповісти
Очевидно журналісти цього видання немають вже про що писати)))))
Відповісти
Хтось може пояснити? чому про це, варто знати громаді міста??? невже не можна достойніших тем знайти для публікації?
Відповісти
С..ки! За що аріставалі пацана?! Шо він канкрєтна зробив плахого? :-)
Відповісти
Это последствия антимужских законов в Украине. А ТОЧНЕЕ ИЗМЕНЕНИЙ В УК УКРАИНЫ ОТ 11 ЯНВАРЯ 2019г.
Відповісти