--> «Бл#дство!» - Ігор Гузь про вивезення решток з ковельського ветсанзаводу | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

«Бл#дство!» - Ігор Гузь про вивезення решток з ковельського ветсанзаводу

28
-6
«Бл#дство!» - Ігор Гузь про вивезення решток з ковельського ветсанзаводу
Народний депутат України Ігор Гузь вважає дії керівників області “диверсійною роботою” проти волинян.

“Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик та його заступник Сергій Кошарук творять повний "безпредєл" в області! З ковельського ветсанзаводу вивезли 15 тонн відходів”, - обурюється в Фейсбуці нардеп Ігор Гузь.

Депутат вважає, що замість того аби переконати центральну владу знайти можливість вивезти тваринні рештки з ветсанзаводу на інші подібні підприємства, чиновники віддали розпорядження вивозити тваринні рештки по всій області і скидати під городами та помешканнями.

"Мудаки при владі не знайшли нічого іншого як гадити своїм же співгромадянам, замість того аби шукати адекватні виходи з ситуації”, - так відреагував Гузь на дії керівників області з проблемою відходів.

За його словами, груди тваринних решток просто скидаються серед лісопосадки.

"Переконаний, що людей доведуть "до ручки" і ті вже не будуть перекривати дороги, а візьмуть за шию даних держиморд!" - йдеться у дописі депутата.

Нардеп обурений, що "ніхто з високопосадовців не підняв своєї сраки для того аби на власні очі побачити, що коїться і запропонувати вихід з ситуації".

Ігор Гузь переконаний, що керівництво Держпродспоживслужби має бути звільнено, а Міністр АПК Кутовий як мінімум отримати догану.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Скіфи навчили виражатися?...
Відповісти
Ні - вікінги
Відповісти
Гусь! Ти ж у Києві, то переконуй, ти ж влада епрст...!!! А у інших заводів є можливості, чи хоче як Львів - весь свій бруд по всій Україні? О то тепутат :)))
Відповісти
шановний (а), вас би туди відправити жити, де смердять рештки, то не такі б "талановиті" в дописах були. легко говорити, коли біда тебе не торкається. хай би но у вас під хатою смерділо й у воду все потрапляло, то волали б у коментарях по-іншому
Відповісти
Ну тут інакше не скажеш.
Борців за мораль запрошуємо на Ковельщину.
Відповісти
таке враження що один Гузь про ту Волинь думає.. а з тим заводом - просто сором якийсь(( коли вже в нас все буде як слід?
Відповісти
Депутат - то таке.
Уявіть, що подумки і не подумки говорять селяни...
Відповісти
Та бачу,що нікому нема до цього заводу діла.Дрбре,хоч Гузь підтримує людей.
І я зовсім не засуджую його за такий лексикон,бо нинішня влада,це правда гандони.яеу ми і вибрали.
Відповісти
Відповісти
А де Івахів?
Відповісти
Жму руку Ігорю.
А Гунчик веде себе не по-пацанськи.
Між іншим, поки Гузь не взявся за цю тему, то про ветсан ніхто і не чув.
Відповісти
Добре шо хоч Гузь вирішує цю проблему як може,іншим чинушам взагалі побарабану.Ігор молодець!!!
Відповісти
Вирішує як? Подробиці можна оголосити тої "допомоги"? :)))
Відповісти
Ігоре Володимировичу, здались Вам ті шахтарі!
Давайте до нас на округ.
Більше ми того Івахова не будемо вибирати, толку з нього...
Відповісти
Чого Гузь не звартається до Палиці по кошти на ремонт заводу.
Відповісти
бо то Івахів мав би робити. за його гроші можна 8 таких збудувати було, Путін дав.
Відповісти
Та тож сором для всіх чиновників...Мабуть губернатор разом із Кіндером почне ворушитись,коли їм додому привезуть те гидоття.
Відповісти
Треба буде сказати хлопцям, що як раптом хтось побачить такі грузовики, то зразу спалимо.
Соляру дам.
Відповісти
Палкий привіт Гузе-ботам, Бокочу і Ко.! Роботи на пару днів вистачить свого депутата піарити і лайкати :))) Аби-то люди не знали що з себе той Гузь уявляє... :)))
Відповісти
А чому Гузь в армії не служив???
Відповісти
Точно не скажу... Чи дебілізм ,чи плоскостопіє.
Відповісти
Молодець Гузь!!! Потрібно навести порядок!!! Гунчику відставка!!! Відправ його на пенсію!!!
Відповісти
Так, Гузь хоч щось робить, з людьми стоїть,хоча і не його округ, але ж Волинь, а не в кабінеті сидить.
Відповісти
«Бл#дство!» - сказав бл#дун :)))
Відповісти
«Бл#дство!» є значить є «Бл#ді!» як Гузь
Відповісти
чіткі і правильні рішення - державні ЧИНУШІ ? Вас потрібно не зарплат лишати - а за підрив держави в тюрму саджати з конфіскацією майна вашого і ваших неофіційних жінок і тещ і дітей , за 26 років того усього НАГРАБОВАНОГО !!! Екологи... де Ви, шановні...? Природоохоронна прокуратура.... де Ви ? - СПЛЯТЬ !!! Бо там треба ПАЛИЦЬ І ГУНЧИКІВ за сраку брати !!! - Свій зі свого бабла не зіб'є... Ото керують ... А не дай Бог війна ... Як ви не вмієте впоратись з такою екологічною загрозою- ситуацією SOS ! - Я б вирішив проблему так: заставив би проголосувати депутатів за одноразове виділенні коштів для зарплати працівників 10-20 на декілька днів і для закупівлі палива твердого 1-2 машин для роботи заводу на декілька днів ... для спалення тих трупів тварин і особисто контролював це все... (Чи там на заводі обладнання все вирізане і на металолом здане ?)
Відповісти