--> «Це жахи!!!» - лучанка про обласну інфекційну лікарню | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

«Це жахи!!!» - лучанка про обласну інфекційну лікарню

17
8
«Це жахи!!!» - лучанка про  обласну інфекційну лікарню
Приміщення інфекційної лікарні у Луцьку в жахливому стані, на занепад та антисанітарію лікарні скаржаться лучани.

Світлини з лікарні розмістила на своїй сторінці у Фейсбук Оксана Мариненко.

«Сьогодні подруга скинула фото Луцької інфекційної лікарні.Це жахи!!», - пише Оксана Мариненко.

«За останні дні на очі потрапляли задекларовані доходи наших місцевих очільників та депутатів,просто захмарні суми, якби хоч якось допомогли зробити в тій лікарні косметичний ремонт», - скаржиться лучанка.

«Туди ж з маленькими дітками потрапляють.Як бути в таких умовах???», - стверджує жінка.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це обща палата на фотографіях. Якщо ви пройдетесь по коридору то є палати за гроші. І ВОНИ З РИМОНТОМ І ЛЮДСЬКИМИ УМОВАМИ. Хоч бути людиною плати бабло.
Відповісти
Дожилися! Надпис на лікарні: "Нема грошей? Ну то будь здоров! підпис-гол.лікар".
Відповісти
А РИМОНТ - це що таке? Переклад з турецької?
Відповісти
Офігеть!!!!!"римонт" в платних палатах, коли медецина безкоштовна?????? Щось новеньке! Там лежать мами з масіками у яких можуть бути важкі хвороби. Я лежала з дитиною в "общій"( лікували бронхіт) там де воші привезли до дому. А ось навпроти лежала мама з диьиною з мінінгітом ( страшна хвороба, дуууууже дороге лікування). Отже замість того,щоб платити за ліки їй,щоб жити в гарних умовпх не менше 3 тижнів треба було як за готель платити????? Я шокована таким коментарем
Відповісти
Платив і все одно жах. А інструмент там який ? Іржавий.
Відповісти
ОКСАНОЧКА ТИ НЕ ФЕЙСБУК ДИВИСЯ А В ХАТІ ПРИБИРАЙ В 13 КВАДРАТАХ. О ДОМА В ТЕБЕ СР. Ч ОТО ДА.. ЩО ЛЮДИ БОЯТЬСЯ ЗАЙТИ ДО ТЕБЕ..
Відповісти
В хату ходять по запрошенню,а в лікарню через необхідність!
Відповісти
Нехай ті люди, що бояться, за собою дивляться, а то от тільки б інших обгадити. ..
Відповісти
Боже милий.... не бойсь своіх дітей чиновники там не лікують... Позор і стид вам"чЕновники" коли ви вже задумаєтесь і почнеие піклуватись про людей...Це ж Обласна бляха муха лікарня...
Відповісти
Ви не бачили ще що твориться в обласній психіатричній лікарні що в Ліпініх, в інфекційній ще ідеальні умови....
Відповісти
Хто був, той не забуде!!! Краще не попадати туди взагалі! Будьте здорові!
Відповісти
Жахливі умови для людей, це якийсь дурдом а не лікарня.
Відповісти
І це перша лікарня куди мами можуть потрапити з дітьми!! Куди дивиться влада її першою потрібно ремонтувати!!!!
Відповісти
Я там була. Це просто жах. Умов взагалі ніяких
Відповісти
Да, умови жахливі! А де зараз хороші умови? Нам ,нажаль , довелось побувати в багатьох лікарнях в тому числі обласній дитячій, інфекційній неонатальному центрі скрізь умови такі самі, таргани..савдепія ..ми і в Львові в обласній були там ще хуже..таракани вже як" добрий день".. і знайомі за Київ розказували те ж саме, але в інфекційній я заплатила 200 грн і були в нормальній палаті, 200 гривень до кінця перебування це не є багато..я б дала більше аби вобщій палаті більше не бути, бо це жах..
Відповісти
Вам ще повезло. Під вікном великі кімнати,а під стіною у 2 рази менші.
Відповісти
Я шокована з цим потрібно щось робити звиртатись у служби хай роблять провірки . Моїй дитині 4місяці а вона в таких умовах де ходять вільно таракани ,ремонту ніякого у палатах. Лікарі напряму говорять дати гроші тоді ми будемо дивитись за вашою дитиною. Медсестри це жаш була в нас стажорка : я підійшла попросила підійти до дитини бо зригує , а вона до мене хай ще раз зригне тоді покличете. В дитини опустивмя після цоьго жилудок.
Відповісти