Луцькі муніципали оригінально привітали начальницю з днем народження

18
2
 Луцькі муніципали оригінально привітали начальницю з днем народження
Луцькі муніципали привітали свого шефа Юлію Сиротинську з Днем народження о 6:30 ранку.

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Черговий раз мої колеги мене здивували....о 6.30 ранку вони вітали мене вдома. Чекала всього, але щоб так... Ви мої молодці, люблю Вас. Дякую!!!!!», - написала Сиротинську.

«Ви найкращий показник того, що ми самий кращий колектив», - додала головна муніципалка міста.

На фото – Юлія Сиротинська з працівниками департаменту муніципальної поліції. Жінці подарували багато повітряних кульок та великий вазон.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Краще б "луцькі муніціпали" зоригінальничали при наведенні порядку на вулицях та ринках міста.
Відповісти
Кобила кобилою.
Відповісти
А ноги можна було б не показувати....
Відповісти
Полно проблем,а они устроили показательные выступления,тем самым вводят людей в искушение
Відповісти
Нда в халаті випертись на вулицю
Відповісти
Люди!!!!!!!!!!!! які ж ви заздрісні !!! де, в якому боці у нас не має проблем?! а своїх начальників багато ТАК вітають?! Порадіти за когось - взагалі не по-нашому?!
Відповісти
Хулуі,аби не посада керівника,а чи прийшли б?
Відповісти
Про щось уже таке дурне пишуть....
Відповісти
А було колись... Машина з бантиком, а тепер вазон.....
Відповісти
та вона і того не варта, копня під дупу - найкращий презент
Відповісти
ОО!!! а скільки їй стукнуло, 45? Виглядає точно на стільки, а то й старше... Ото додумалися побудили зранку усіх малих дітей....МОЛОДЦІ!!! немає слів!!! Муніципальна поліція -це недороблена поліція!!!!!!!!!
Відповісти
та да. і мами з калясками не спали
Відповісти
краще б відтрахало її 5-ро нєгрів з довгими уями - більше толку було б.
Відповісти
Негрів шкода.
Відповісти
Підлизали
Відповісти
Нє треба було в ночнушці випертись.це я про те ,а в чому я мала в 6.30 ранку вийти?Позорище
Відповісти
Та все нормально. Хто як хоче так і вітає. Тільки не треба це в новинах показувати!
Відповісти
Коли їх всіх закриють, яка з них користь
Відповісти