--> Аварія під Луцьком: машину розірвало на шматки | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Аварія під Луцьком: машину розірвало на шматки

54
-11
Аварія під Луцьком: машину розірвало на шматки
Під Луцьком сталася аварія, в якій сильно постраждала іномарка.

На відрізку дороги між "Епіцентром" і Липинами, недалеко від поворту на Липини на великій швидкості рухалося авто "Ауді", - інформує власкор Волинь24.

Машина Ауді йшла на обгін, а перед нею їхав Деу Ланос. Для того, щоб уникнути зіткнення, водій Ауді вирішив поїхати по узбіччю.

В результаті іномарка врізалася у відбійник. Задню вісь машини відірвало. Від удару колеса пролетіли близько 30-ти метрів.

Ніхто з людей в аврії не постраждав. Ауді ж отримало значні механічні пошкодження.

Теги: дтп, аварія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-11

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мізків мало маю, тулив як дурний на перехресті, прийдеться пересідати на бляхи
Відповісти
Прижене під документи, добре - хоч живий
Відповісти
їхав 90 км\год ?
Відповісти
А написали что разорвало на кусочки
Відповісти
А написали что разорвало на кусочки
Відповісти
А написали что разорвало на кусочки
Відповісти
Куплю документи АУДІ А6
Відповісти
погана прикмета купляти документи з битої машини.
Відповісти
Погана прикмета у 2017 році бути забобонним
Відповісти
. Для того, щоб уникнути зіткнення ,бовдур, водій Ауді мав притормозити
Відповісти
Спішуни зазвичай так завершують свої гонки, не зря кажуть краще в 6 вдома, чим пів шостої у морзі
Відповісти
Шановні писаки!!! будь ласка не ображайте.Не знаєте ситуації не коментуйте.Як зробити трк
еба було я знаю краще ніж будь хто.Як би не було третьої сторони дтп не було б.Щоб уникнути більших наслідків змушений був так вирулити.Кому потрібні документи,продам 9000$ з машиною.
Відповісти
Живий? от і з@їбісь! Все добре, що закінчується добре. А всякий гвандіж " отякби...отякщо..." - це позиція слабких духом невдах. В основному християн і язикатих бариг. Просто вся ця наволоч злорадствує, що чоловік розгамселив машину, яку вони собі ніколи не зможуть дозволити придбати. А він - нормальний пацан - за півроку купить собі іншу тачку, поремонтує відбійник і на )(ую буде всіх вас бачити. Лузери
Відповісти
'нормальні пацани' зазвичай намотуються на стовби, а це тобі і таким самим повним тіпкам - попередження від природи/бога/аллаха/будди, що закони фізики для всіх однакові, і такі шльоцики закінчують своє тимчасове існування на цій планеті - швидко та в сирій землі.
Відповісти
От просто вразив в точку. Аж розвиднілось мені. Галілуйа!
Відповісти
на шрот не цікавить? маю таку ж саму
Відповісти
щоб не було ДТП - треба знати ПДР і дотримуватись їх. Тепер ласкаво просимо в клуб "польські блєхі" як лох будеш)
Відповісти
Добре що не на євро номерах, а то б воні було б...
Відповісти
Добре, що живий... все решта - фігня)
Відповісти
ауді не машина
Відповісти
та да. кончана.
Відповісти
Совдепівська звичка писати ІНОМАРКА, тексти пише школота
Відповісти
Класні колеса
Відповісти
Живий? от і з@їбісь! Все добре, що закінчується добре. А всякий гвандіж " отякби...отякщо..." - це позиція слабких духом невдах. В основному християн і язикатих бариг. Просто вся ця наволоч злорадствує, що чоловік розгамселив машину, яку вони собі ніколи не зможуть дозволити придбати. А він - нормальний пацан - за півроку купить собі іншу тачку, поремонтує відбійник і на )(ую буде всіх вас бачити. Лузери
Відповісти
Такий нормальний тіпок, як і ти, харош в ломбардах і спортлото завісати, ліпше помагай рихтувати відбийника, експерд по нормальних пацанах)
Відповісти
Можу собі дозволити. А ти?
Відповісти
Гасати на траліку - ось твій рівень доходів та інтелекту
Відповісти
Маю кілька власних траліків. Нищебродів катаю безплатно (з жалості). Приходь - і тебе покатаю
Відповісти
то так і скажи, шо ти сторож в ДЕПО
Відповісти
Можу собі дозволити і сторожем в депо бути. А що ти, бидло голожопе, проти чесної професіі сторожа маєш?
Відповісти
та нічо. заздрю молча такому ніщєброду як ти)) мабуть і субсидію маєш? не то шо я..
Відповісти
Тролінг можна закривати. Навколо одні хохли
Відповісти
і зрадники!!!
Відповісти
Фільтрувати розмову дебіл!

Відповісти
пшол нах
Відповісти
Жалко Тімоху.
Норм хлопець
Чомусь часто Деу не дають Українцям їздити на нормальних машинах.
Відповісти
Та що ви тут розкухкудалися? Як ви можете судити людину незнаючи ситуації? Закрийте роти і мовчіть. Це може статися з кожним тому не говоріть лишнього!
Відповісти
Дав газу, пішов на обгін і не помітив суцільної роздільної смуги?
Відповісти
Та ти ... водій ауді чуть не забрав життя людей!
Відповісти
Вот іменно що не забрав, адже він звернув на бік щоб ніхто не постраждав хоча сам міг би загинути!
Відповісти
просто дотримуватись пдр і не виопуватис своїми пантами
Відповісти
Да ауді мчала на менше як 150км/год.що ти вигороджуєш себе водій ауді. Ти спочатку признав вину.
Відповісти
Люди, схаменіться!!! І хватить нести всякий брєд!!! Ви застраховані від того, що завтра можете опинитися в подібній ситуації??? Якщо ти свідок, то значить добре бачив, що ще була і третя сторона Дтп, яка могла постраждати! Водій ауді ризикуючи своїм життям страхував життя інших! Так що перестаньте бути такими умними в інтернеті! А краще слідкуйте за своєю їздою, щоб завтра вас тут неи обсирали такими ж *привітними* коментарями!!!
Відповісти
Народ, мо хто має номер воділи?
Відповісти
Нащо він тобі? Поговорити рішила?
Відповісти
та нє. від смоктала б, в нього ж стрес
Відповісти
Ідіотка
Відповісти
не заздри. може і тобі колись)
Відповісти
номер для того, щоб купити машинку на шрот або хоча б деякі деталі. в мене така сама, колір в колір, от і думаю щоб і мені норм і водію на руку
Відповісти
Народ, може хватить обсирати людину! В когось сталася неприємна ситуація а у вас немає ні грама совісті хоча б помовчати. В кожного може таке трапитись так що закрийте свої баньки і валіть звідси!!!
Відповісти
Парень не из бедных, американец, уверен что через некоторое время купит себе ещё одну тачку, даже круче этой.
Відповісти
Люди, схаменіться!!! І хватить нести всякий брєд!!! Ви застраховані від того, що завтра можете опинитися в подібній ситуації??? Якщо ти свідок, то значить добре бачив, що ще була і третя сторона Дтп, яка могла постраждати! Водій ауді ризикуючи своїм життям страхував життя інших! Так що перестаньте бути такими умними в інтернеті! А краще слідкуйте за своєю їздою, щоб завтра вас тут неи обсирали такими ж *привітними* коментарями!!!
Відповісти
маю таку саму на донора. треба буде - пишіть сюди https://vk.com/id318661734
Відповісти