Садисти покалічили сокирою пса помічника нардепа. ФОТО 18+

25
5
Садисти покалічили сокирою пса помічника нардепа. ФОТО 18+
Невідомі особи проникли на територію будинку Олександра Самчука, який працює помічником нардепа Ірини Констанкевич, та по-звірячому познущалися з його собаки.

Інцидент трапився у Маневичах у ночі з 1 на 2 травня, - повідомили у пресс - службі волинського УКРОПу.

«Сьогодні вночі хтось садистськи познущався над моїм псом. Зірвали замок з вольєру і порубали сокирою тварину до непізнаваності. Не хочу вдаватися до деталей, адже картина не для людей зі слабкими нервами», - стверджує помічник нардепа

«Не знаю, чи це – попередження мені чи хтось мав на собаку зуб, але так міг вчинити лише нелюд, для якого і людину вбити, схоже, – не буде проблемою», – розповів Олександр Самчук.

Помічник нардепа звернувся з відповідною заявою у поліцію.

За словами Олександра, псу, вочевидь, хотіли відрубати голову, але врятував нашийник. Також дещо злякали злочинця місцеві хлопці, які неподалік на освітленому ліхтарями спортивному полі грали у той час у футбол, - йдеться у повідомленні

На момент спроби вбити собаку, у будинку Олександра нікого не було. Сам хлопець припускає, що за ним могли слідкувати. Адже у вольєр потрапили за хвилин 15-20, які тільки він пішов з дому.

Олександр зауважує, що собака нікого не покусав та ні на кого не нападав.

Пес постійно перебуває у вольєрі. У селищі чоловік водив його на повідку, а випускав побігати лише у місцях, де не було людей. В окрузі добре знали, що до тварини хлопець дуже прив'язаний.

Якщо комусь відомі деталі даного інциденту, Олесандр просить їх повідомити.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вже геть повідсихали мізки-якщо вони е.При чому тут тварина-?
Відповісти
Бо в "Директорію" чи облраду просто так не зайдеш...
Відповісти
То пусть от своего бессилия попу покажут голую облраде или Директории, животное то при чем? Идиоты!
Відповісти
Чуєш, рюській, в Украіні спілкуються українською. По-друге - в чому безсилля? Просто будуть укропів шинкувати не оптом, а вроздріб. А пес.. Є така приказка "Який хазяїн, такий і собака". А в укропі апріорі порядних людей нема
Відповісти
Ещё только чурки не указывали кому и как в Украине жить ))))))
Відповісти
Як там на "великом и могучем": "пашол на )(уй" ? Приємно чути " радную речь"?
Відповісти
Иди к своим осликам, они по тебе уже соскучились)
Відповісти
Тренуємось тролити? В Ольгіно "тякучка кадров"?
Відповісти
Перші наслідки розгулу укропу на Волині
Відповісти
краще - укроп, ніж шоколадки з гмо
Відповісти
Баран ти, генацвале, баран
Відповісти
Укроп рубати я розумію, є за що. А собака чим винна? Беззахисна тваринка, дуже шкода, не те, що укроп.
Відповісти
Укроп рубати я розумію, є за що. А собака чим винна? Беззахисна тваринка, дуже шкода, не те, що укроп.
Відповісти
Як зловите скотиняку, що це зробила, то напишіть випадково адресу...
Відповісти
Зловити бидло та зробити те саме.до чого тут укроп.це жива нещасна істота!
Відповісти
А мені новина сподобалась - весь світ прийшов до нормального життя через кров. То хай укропівці не думають , що раз "лягли" під коломойського, то вже одразу "жизнь удалась". Ще прийде час і писатимуть в анкетах "не був, участі не приймав, не ..." Шикси продажні ще отримають по заслугам за зраду
Відповісти
Дурак дурака хвалит.
Відповісти
В 23:15 інфантильним коментаторам пора вже давно спатки і не лізти в дорослі розмови
Відповісти
Вот тут Вы правы) Отправляйтесь спать, приятных снов Вам))
Відповісти
Нелюди якісь, тварина при чому до особистих уподобань.
Відповісти
А при тому, що скоро все, що пов'язано з УРКОПом буде викликати саме таку дію. Так цинічно, зухвало і зверхньо, як УРКОП тільки яник дозволяв собі поводитись. В нормального українця серце крається бачити УРКОПські беззаконня. Пес- це тільки початок. Початок формування суспільства, яке не дасть себе ображати. В космос першою також полетіла Лайка, загинувши страшною смертю, але ж Вам до цього байдуже. Головне- людство зробило величезний стрибок прогресу. А УРКОПам слід задуматись над своєю поведінкою...
Відповісти
Если издевательство над собакой, это начало формирование нового общества, то это очень круто. Далеко это общество пойдет конечно.
Відповісти
Вже на "Волинських новинах" свою укропову смоктульку отримав, трольчику?
Відповісти
Переглянув ще раз статтю. Подія трапилася вночі, але якісь діти грали футбол, сам пішов в ніч кудись з хати. Якась біліберда. Що там Екзюпері писав про відповідальність? Фотки- підтвердження справедливості його слів - через продажного безмозглого хазяїна постраждав ні в чому невинуватий пес. То помічнику нардепа ще каятись і каятись
Відповісти
Подія трапилась в 11 вечора. Футбол бігають на освітленому стадіоні деколи і в 2 ночі. Давайте я в Вас дозволу буду питати куди і коли мені йти з хати. Почитав коментарі і зрозумів наскільки багато хворих людей. Мені вас шкода.
Відповісти