У луцькому «Промені» відкриють «Сільпо»

13
-5
У луцькому «Промені» відкриють «Сільпо»
У луцькому розважальному центрі «Промінь» відкриють ще один супермаркет «Сільпо».

Про це в коментарі «Волинь24» розповів інвестор «Променя» Андрій Покровський.

З його слів, відкриття супермаркету заплановане на початок червня цього року.

«Сільпо» розмістять на цокольному поверсі розважального центру.
Його орієнтовна площа – 2700 квадратних метрів. Магазин може стати найбільшим серед трьох луцьких супермаркетів «Сільпо».

Зауважимо, у Луцьку супермаркети «Сільпо» також є в центральному універмазі та у торговому центрі «Слон».
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Скільки тих продуктових можна? Не вже нарід так жр...е? :)
Відповісти
Не знаю щодо нарІда, а населенню оточуючих будинків це буде зручно
Відповісти
Чекаю!!! Виглядає вже апетитненько!
Відповісти
хватить жерти
Відповісти
В цьому районі нема жодного нормального супермаркету. Тому думаю Сільпо там буде доречним
Відповісти
Пропоную, кінотеатр перейменувати в Сільпо, а маркет - в Промінь
Відповісти
А ці кольорові наліпки - це щоб відполікти увагу від корявої М в логотипі?
Відповісти
Це ж не новина. Сільпо цю тему вже другий місяць рекламує
Відповісти
В Луцьку, поки що немає жодного супермаркету з нормальними, більш-менш, дешевими цінами. Після відкриття АТБ можливо появиться конкуренція між супермаркетами міста!
Відповісти
Атб це бомжарня
Відповісти
А як же обіцяне le Silpo???
Відповісти
В le Silpo на овочах товар продавці у пакет відбирають, а нам би пакетів зелених нарвати), і -20%на рибу мороженау щодня подавай, а віскі 0,7л за 1млн.грн лучанам хіба, що б фоткатись біля нього...
Відповісти
АТБ, а ви вже місяць як відкритись обіцяли? Усі ждуть..., та думаю відкриття сільпо в промені порадує набагато більше людей. Чув магазин дуже відрізнятиметься від вже існуючих своїм оформленням.
Відповісти