--> Вночі до Луцька привезли 6 камазів львівського сміття, - депутат | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Вночі до Луцька привезли 6 камазів львівського сміття, - депутат

12
-5
Вночі до Луцька привезли 6 камазів львівського сміття, - депутат
Депутат Сергій Була заявив, що вночі до Луцька привезли шість вантажівок львівського сміття.

Про це стало відомо 25 квітня під час засідання бюджетної комісії Луцької міської ради.

Депутат Сергій Була («Радикальна партія Олега Ляшка») зазначив, що цієї ночі до Луцька привезли шість 20-тонних вантажівок сміття зі Львова.

Відходи викинули біля очисних споруд поблизу цукрового заводу.

Зі слів обранця громади, на місце події викликали поліцію. Наразі триває перевірка, але вже нібито встановили, що сміття зі Львова.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так Вусенко якось відсторонена від луцької влади. УКРОПівці дали "добро"?
Відповісти
Вусенко нема, а сміття возять, та ще й до самого Луцька!!! На що ж дивиться в.о. мера І. Поліщук?!
Відповісти
У нас своего мусора полно,зачем нам львовское
Відповісти
Эти машины нужно жечь. Они стоят в светлое время под Зеленым Гаем в Копачевке, а с наступлением темноты выражаются в Брище. Сторожам платят по 500 гр. Садовой уже достал.
Відповісти
і де хвальоні активісти, на чолі самі знаєте з ким? чи може бачать тільки те що вигідно бачити?
Відповісти
БУЛА МАТЬ ТВОЮ ТИ Ж ВЖЕ РАДНИК.ВІЗЬМИ ЧОБОТИ І ШУКАЙ ЩО ТАМ СМЕРДИТЬ?ТЕЛЕПЕНЬ ПРАЦЮВАТИ ЦЕ НЕ НАКЛЕПИ НАВОДИТИ.ЗА ВСЕ ЖИТТЯ ЛУЦЬКА НАЙДИБІЛЬНІША КОМАНДА
Відповісти
що, шгірша каманда ніж в фыбы?
Відповісти
А Була - ще той пи3дун. Всі питання нехай задає до чинного в.о. мера - Поліщука, якого і підтримував.
Відповісти
А де ж наша хвальона поліція по ночам чергує??Вдома, так??
Відповісти
Вони вночі сцять з машин виходити, і їздять тільки по освітленим дорогам
Відповісти
Коли своє смердить вже більше року нічого не роблять. Вже 3 тиждні воюємо з Гнідавським цукровим заводом про заборону вивозу асенізаторів. Тепер ще сміття. Своє майно(поля фільтрації належать на праві власності цукровому) трба охороняти та відповідати за "смітник та сморід". На власне подвір"я ніхто з директорів заводу не скине 2 камази сміття!!!
Відповісти
загрузити 10 камазів здохлятини з ковельського ветсанзаводу та вивезти в ночі до Львова, а то вони нам возять возять, а ми хоч би раз віддячили, негарно получається
Відповісти