Під Луцьком - «авіашоу»

18
13
Під Луцьком - «авіашоу»
На виїзді з Луцька за Вишковом останнім часом постійно стоять машини. Сім'ями і компаніями волиняни приїжджають подивитися на літаки.

Саме тут повітряні судна можна побачити якнайближче - вони пролітають усього за кілька десятків метрів від землі.

Якраз цими днями на Луцькому військовому аеродромі тривають льотно-методичні навчання.

У навчаннях задіяні літаки - СУ-24М (бомбардувальник) і Л-39 "Альбатрос" (навчально-тренувальний літак).

Прилетіли вони зі Старокостянтинова (Хмельницька область).

Як розповів офіцер-прес-секретар бригади тактичної авіації ім.П.Франка Олександр Петрук, навчальні вильоти відбуваються і вдень, і вночі.

Авіація відпрацьовує удари з повітря на Поворському полігоні (Ковельський район).

Триватимуть навчання до кінця квітня.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
13

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
всі припарковані на газонах!
Відповісти
От подивишся на таку культуру - Європу стає шкода....
Відповісти
тротуар з бруківки, якщо можна по газону ходити?
Відповісти
Автогандони!!!
Відповісти
Це узбіччя! Де ти бачив газони поряд з проїзджою частиною!
Відповісти
Нащадки Сиротинської ви вже задовбали своїми парковками на газонах та гаражами.
Відповісти
Чого вчепилися? Та не тротуар це,а велодоріжка! Поки що авіація в нас не щодня літає,то можна трохи і нарушити!))))) Аби пшениці не толочили і машинам на дорозі не заважали! А так-нехай стоять і дивляться-хіба шкода?
Відповісти
ж перші будете скиглити - дайте гроші, бо "поприїзджали" і витоптали газони, не так?
P.S. Порада, "під шумок" можна пару гектарів поля дописати )))
Відповісти
Запам"ятай,настоячи зроблений недоумок-жидичани ніколи і ні перед ким не скиглять!
Відповісти
тільки таких як ти роблять
Відповісти
Підарасам слова взагалі не давали.
Відповісти
то чого ти пасть відкрив?
Відповісти
Люди зупинились на узбіччі, яке поросло травою, а ці писаки, яким все нетак , серуть в тіхаря по місту та біля себе, бачать у всьому негатив.
Відповісти
Стаття за військові навчання, а коментарі про парковку...???
Відповісти
Волинь 24 - фуфлопортал і "жовта газетьонка", в якій толкових новин, як і правди в кожній новині - не більше 33%. Змиріться з цим...
Відповісти
Діти гор дикий народ! Ще на потяга поїдьте подивіться! З цієї бригади вже два літаки впали От коли не дай Бог буде якась біда тоді наші можновладці зачухаються там де не чухається! Аеродром оточений житловими сектором - припиніть ці експеременти над людьми! І відразу псевдо патріотам : нехай тренуються армія повинна бути і достатньо аеродромів не в містах, а цю спадщину "совєтську" потрібно прибрати з міста! Бо буде соціальний вибух!
Відповісти
Бендер, ти дибіл!
Відповісти
Гавкайте не гавкайте, а навчання будуть тривати як заплановано!/.,,Собака якщо не має що робити яйця лиже..".(Синека)
Відповісти