«Хочуть розігнати блокаду. Підтягують поліцію. Але тут є зброя…» – Гузь

48
-8
«Хочуть розігнати блокаду. Підтягують поліцію. Але тут є зброя…» – Гузь
Блокаду міжнародної траси Київ - Варшава під Ковелем можуть розігнати вночі, для чого уже підтягують поліцію – заявляє народний депутат України Ігор Гузь.

Нагадаємо, вранці середи, 19 квітня ковельчани перекрили трасу, протестуючи проти діяльності ветсанзаводу.



«Вимоги дуже прості: нам мають показати документ про закриття заводу, а також документ про вивезення втор сировини. Ми кажемо, що треба вивозити по 100 тон в день. За таким графіком за 30-40 доків вивеземо» - заявив Гузь.

«Ситуація є критична. На вечір планується розгін блокади. Поліцію підтягують з Рівного, Луцька, Львова. Хочу застерегти Міністерство внутрішніх справ: тут є легальна зброя, відповідальність будете нести ви» - заявив Гузь.

Окрім того він закликав ковельчан і мешканців інших населених пунктів вбрати собою теплі речі, одяг – і приєднуватися до блокади.

«Якщо вночі розженуть акцію - гріш нам ціна. Бо будь-які так акції надалі будуть приречені на поразку».
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
укропський Гусь є провокатором.
Відповісти
що провокатор - це точно
Відповісти
Депутат знає,що хоче і чого хоче. А те,що на стороні людей,то це молодчинка.Про людський фактор не забуває.
Відповісти
От таких депутатів більше б у нас вибирали.А то вибрала, тай забули ,як винлядає.Ат де Івахів?Навіть поліщуки цікавляться,А де подівся Івахів?
Відповісти
Навіть Трампу цікаво, де Івахів.
Відповісти
От як не дай Бог, поблизу ваших домівок, буде таке екологічне лихо, побачив би як ви тут коментарий строчили і людей ображали.Низько так за українців!
Відповісти
Який же ти... Гузь!!! Їдь до Кієва і там блокуй Міністерство! Ще зброєю лякає... Зняти недоторканість і посадити такого "депутата"!!!
Відповісти
І завод Правдивій в місто...
Відповісти
В повітрі запахло недовірою та позочерговою сесією...
Відповісти
Сесія обов'язкова.Скілтки можна ходити по кругу.Розмови і розмови.Ситуація виходить з-під контролю .Шкода людей.
Відповісти
Тьху.От суперово мати такого колегу.Я собі на морі чи у Москві .А Гузь з моїми виборцями
Відповісти
На смак солі на хвіст.А нардеп Гузь -за простий народ.
Відповісти
На його окрузі усі щасливі він там ус владнав. Засіяв усе укропом і бамбуком
Відповісти
Там де і Палиця не царське це діло в гамні ковирятися на це є шавка щоб Гунчика лякати
Відповісти
Гусь! Будучи народним депутатом, більш корисним буде лобіювання закриття ветсанзаводу в стінах верховної ради, а не піар на Волині.
Відповісти
Брифінг був, до речі.
Відповісти
Від цих акцій, так як і від заводу, страждають звичайні люди, сім'ї з дітьми, які в дорозі. А тим у зраді одинаково, аби красти не заважали. Перекрийте краще догогу в Конче Заспу.
Відповісти
Цілком згідна.
Відповісти
Ігор Петрович! Скликай сесію! І винось питання про недовіру! Чи хочеш жочекатися поки Волинь розвалять?
Відповісти
Вчить матчастину! Облрада до одного місця, призначає Президент! :)))
Відповісти
Дайте паарать, на матчасть клепки не вистачить)
Відповісти
Це сказав язиком, а на ділі що зробив ?
Відповісти
Не були, то не триндіть готові що не треба! 10-годинна акція дала результати!
Відповісти
Бокоч! Харє коменти строчити :)))
Відповісти
От Бокоча якраз таки тут і нема...
Тут жителі Ковеля, яким глибоко не до лампочки
Відповісти
Жителі! Йдіть до свого улюбленого Кіндера!!!
Відповісти
От і прокололись, хтось-то є і строчить коменти і лайкає все за Гузя! :))) Знаємо як він і його шоб... кампашка працює!!! :)))
Відповісти
Хоч хтось приїхав до людей...
А то б так і стояли і мерзли без толку. Поговорили б і розійшлись, бо нікому ті люди не треба.
Дякую Гузю, що хоч підняв питання заводу і показав всім що там робиться
Відповісти
Вам головне щоб хтось приїхав, попіарив, щоб ви себе по ТБ побачили, чи вирішення питання? :) Ви вже визначтеся там :)))
Відповісти
Гузь єдиний прийшов до людей і возив їх в Верховну Раду!
Дякуємо!!!!
Відповісти
А у МакДоналдс заводив, покормив? :)))
Відповісти
Ганьба нашій владі!
Гунчика - у відставку! А ні - привеземо тушку тої свині з заводу тобі під двері - нюхай! І води наллємо в чашку - пий і травися як це роблять наші діти!
Відповісти
Кажу респект Ігорю Гузю.
Відповісти
Хрєнові коментатори.Побачив ти би,як ви у ссороді такому жили.То не ляпали б дарма тут
Відповісти
Чортовий народ.
Відповісти
Де зібралося 10 чоловік там і Гузь прибіжить щоб зробити фото. А до Парасюка на блокаду сцить поїхати страшно
Відповісти
А чому коментарі не під конкретними призвищами чого боїмось свої думки треба висловлювати відкрито так буде правильніше

Відповісти
Гузь все вірно робить! думаю в найближчій перспективі питання з утилізацією рештків через такий резонанс вирішиться....
Відповісти
Звичайно що вирішиться але Гузь тут ні до чого!!! Попіариться, а потім рік волати буде що то він! :) Знаємо як він це робить :)))
Відповісти
І як же, таварісчь?
Якщо аж такий грамотний, то давай на блокаду, тут треба такі.
Відповісти
А де Кіндермавпа поділася? Чому не блокувала з людьми трасу? Казала ж за людей...
Відповісти
Ото коли у вас в місті буде таке щастя як в Ковлє, кричіть скільки влізе, що то вам не заважає, що Гузь робить не те, що блокаду треба розігнати, що діти мерзнуть на зупинках.
Відповісти
Який олень називає Гузя провокатором????
Хай приїжжає і понюхає наш ветсанчик, зразу просвітління наступить!
Відповісти
Проблему вашу всі знають і співчувають, хочемо щоб як скоріше все для вас вирішилось але і добре знаємо хто і що таке Гусь!!!
Відповісти
Ковельчани відчули хто з ними. Вдячність Ігорю Гузю за підтримку, за перебування з блокувальниками 10 годин на акції. Всі інші нардепи, голови ОДА, мери - беріть приклад як треба бути з народом, а не сидіти в теплих кабінетах. Досидитесь - винесемо у смітєві баки.
Відповісти
Гради з Житомира?.. Ммм, яка розкішна травка, не з Суходол часом?
Відповісти
Якщо активно не діяти, то всі замнуть цю тему і нічого робитися не буде і нікого не покарають! Знаємо ми як буцім-то когось звільняють, а потім на іншу посаду ще кращу прилаштовують! Тим паче таке питання! Почуйте людей і прийміть дії терміново! Гузь, дякуємо за підтримку!
Відповісти