У Луцьку в аварію втрапив п’яний податківець

34
5
У Луцьку в аварію втрапив п’яний податківець
П’яний податківець врізався у відбійник і півмосту проїхав з дірявим колесом.

ДТП трапилась ввечері, 18 квітня, - повідомив власкор «Волинь24».

Чоловік на сірому Фольксвагені їхав вулицею Данила Галицького в сторону Гнідави. Раптом автомобіль занесло, він втаранився у відбійник і ще півмоста проїхав з пробитим колесом.

За візуальними ознаками водій був п’яним. Ним виявився начальник відділу інфраструктури Головного управління ДФС у Волинській області Віктор Радощук.

Згодом на місце пригоди приїхала й жінка на Тойоті Ленд Крузер. На вигляд вона теж була нетверезою.

Обоє «дути» у драгер чи їхати у наркодиспансер відмовились.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вішати, вішати, вішати — без помилування.
Відповісти
таких мажорів тільки так
Відповісти
коли вже те бидло почнуть примусово возити на освідчення,щоб потім у суді не відмазалось.
Відповісти
http://www.volyn24.com/news/81598-u-lucku-v-avariyu-vtrapyv-pianyj-podatkivec. Хтось тут бачить автомобілі?
Відповісти
https://public.nazk.gov.ua/declaration/e00f68f0-8ae7-4946-aed9-5ed11cb1852b Тут)
Відповісти
чи може тут https://public.nazk.gov.ua/declaration/442bea04-4848-4c10-882b-51d49624469f
Відповісти
як гуляти так гуляти всерівно неза свої гроші
Відповісти
Народ,що робити на з цим усім.Податківець.Жінка на Ленд Крузері.Звідки бабло? Тут пашиш,а прожити не можеш.
Відповісти
І "бляхи" з однаковими цифрами. Та ті номери коштують, як Жигуль на ходу)
Відповісти
тю. так там приїхав до них дружбан з мрео. і шо воно йому там коштує?) вічно разом "культурно проводять час".
Відповісти
Буде як з цим, обмовленим — http://www.volyn24.com/news/72007-volynskogo-podatkivcia-sudiat-za-piane-vodinnia
Відповісти
А на якого милого такі поліцаї? То при Гітлері - ото були поліцаї: і дров нарубають і нагайкою пригостять. А ці на приусах - сцикуни за державні гроші. А за номери - низький уклін
Відповісти
не може бути такого!!!це мої сусіди- законослухняні люди, це все - наклеп!!!
Відповісти
я тобі казав вони й..бнуті!!!
Відповісти
Святі люди зібрались,як в таке свято ще можна когось об...ирати??????
Відповісти
Зарплати у податківців невисокі, зате кожний має автомобіль, і не один.
Відповісти
Святі люди зібрались,як в таке свято ще можна когось об...ирати??????
Відповісти
Чого люди такі злі???дійсно всі хто тут пише ..,ангели
Відповісти
То піди в податкову хоть хтось і зароби на крузак....)))))вірете ..не вийде!Люди ще чиимось займаються!Дібіли....жабодави
Відповісти
Сім"я дійсно порядна, але це їх не виправдовує, бо за руль п"яним сідати не можна. Випив їдь на маршрутці. А люди в нас злі і заздрісні, пишуть не знаючи, що машини дісталися в спадок. Отак ми українці живемо, якщо в когось щось є краще зразу начинаємо гадити.
Відповісти
в них там ціла родина дивакувата. неприємні люди.
Відповісти
Навіть якщо і у спадок - то мусять бути задекларовані
Відповісти
і номери на авто - в спадок, ще з 90 - их
Відповісти
Досить дурня ганяти і захищати... Ви декларацію бачили людини? Машини там не вказані. По-перше - не показав спадок, по друге - на зарплату, що він показує то тільки заправляти ту машину треба, а на поїсти-погуляти не хватає. А там нижче ще пишуть, що є інші доходи...хммм - а чому ж їзх в декларації немає? Чи знову дружина мільойнер - а я "славний піонЄр"?
Відповісти
Не правда, що в податковій не можна заробити на Крузак. Не раз була свідком тих зароблянь. А чого вартий випадок з заступником начальника Вандьо, який взяв хабар 400000. Машина з одної цеї "акції" вийде. А скільки таких акцій він прокручував в місяць? І служба внутрішньої безпеки ДФС нічого не помічає.
Відповісти
Якщо Ви були свідком, то можливо варто кудись повідомити? Тільки звичайно не в внутрішню безпеку... Спробувати навіть анонімно. А так Ви автоматично стаєте співучасником...
Відповісти
Щоб кудись заявити - потрібно, щоб у країні буди нормальні суди! Люди не заявляють з однієї причини - заявиш, то та державна гопота тебе і затопче. Добре, що попадеш тільки ти, а то ще і сім"ю можуть підтягнути, бізнес підпортити... Дебільна держава... Прості люди змінюються - а ті бюрократи-с**и - ні.
Відповісти
Хтось бачив на власні очі те що пише? Таке Враження , що журналисти написали статтю заздалегідь !
Відео не повне а викладенно частинами і не факт , що з монтуванням - оператор від бога. Поліція Луцька імпотенти !
Відповісти
Змонтували шо оте пяне за руль сіло?ну да-спілберг знімав і монтував. Спешл фо ю.
Відповісти
"На вигляд",дружина була не твереза....,на чій вигляд,доказів немає,пишуть шо попало.Да...,напилася і поіхала теж поліціі здаватись)))Це просто смішно.І таке враження ,що в кого машина кращя,то значить крадіі і алкаші,а нормальні на жигах люди іздять.Гниле суспільство та і все!
Відповісти
ну випила і героїнею себе відчула-поїхала спасати ))) вони теж входять в оце гниле суспільство якщо що. нема чого випившими за кермом їздити! по фі гу на те, що колесом там в'іхав.по фі гу на джип, на номера-реально по барабану. нема там чому заздрити взагалі повірте. але якщо виїзджаєш на дорогу, де треба бути по максимуму зосередженим і обережним-то не пий будь добрий. і я теж за те, щоб у таких забирали права.походить пішком. треба провчати! але дуже шкода, що на таких це не розповсюджується. замнеться , знов закладе і за кермо. вперше чи що?

п.с."чій" і "кращя".... ну правда-такі ще є?)))
Відповісти
Трек, ты дибил?
Відповісти
а в чому дебільство?
Відповісти
Не царское это дело общаться с дебилами.
Відповісти