Вибори на Волині: Хто йде у депутати Забродівської громади. СПИСОК

0
0
Вибори на Волині: Хто йде у депутати Забродівської громади. СПИСОК
На вибори депутатів Забродівської громади Ратнівського району, що відбудуться 30 квітня, зареєструвалося 94 кандидати.

Серед них - 15 самовисуванців, решта - представники від восьми партій, повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

Зокрема, кандидатів до нової ради висунув УКРОП, Аграрна партія, Свобода, Батьківщина, Солідарність, Самопоміч, Громадянська позиція та Розумна сила.

Кандидати в депутати Забродівської сільської об’єднаної громади

Кандидати від БПП "Солідарність"

1. Чирук Дмитро Миколайович, 15.02.1988 р.н., Тимчасово безробітний, С. Видраниця
2. Сергійчук Світлана Василівна, 01.07.1979 р.н., Сестра медична патронажна, С. Видраниця
3. Корнелюк Галина Федорівна, 30.03.1964 р.н., Секретар сільської ради, Забродівська сільська рада, С. Заброди
4. Литвинець Віталій Іванович, 16.06.1968 р.н., Директор ЗОШ I-II ступеня с. Якушів, С. Заброди
5. Гуль Володимир Яремович, 18.06.1974 р.н., Завідуючий майстернею СТОВ “Ратнівський Аграрій”, С. Лучичі

Кандидати від "УКРОПу"

1. Дейнека Тетяна Михайлівна, 27.02.1975 р.н., Тимчасово не працює, с. Видраниця
2. Березюк Микола Іванович, 13.03.1954 р.н., Пенсіонер, С. Видраниця
3. Середа Василь Миколайович, 30.10.1967 р.н., Тимчасово не працює, С. Видраниця
4. Назарук Віра Адамівна, 27.04.1964 р.н., Тимчасово не працює, С. Видраниця
5. Дейнека Сергій Васильович, 13.06.1978 р.н., Страховий експерт, Фонд соціального страхування від нещасних випадків, С. Видраниця
6. Пашук Валентина Василівна, 11.08.1964 р.н., Фізична особа - підприємець, С. Заброди
7. Повх Тамара Дмитрівна, 10.08.1976 р.н., Вчитель, НВК ЗОШ I-III ступеня дитячий садок, с. Заброди
8. Михалевич Валентина Василівна, 05.08.1973 р.н., Вчитель НВК ЗОШ I-III ступеня, С. Лучичі
9. Борзовець Любов Володимирівна, 07.03.1980 р.н., Вчитель НВК ЗОШ I-III ступеня дитячий садок с.Заброди, С. Лучичі
10. Миронюк Ольга Омелянівна, 10.04.1960 р.н., Пенсіонер, С. Якушів
11. Весилюк Сергій Павлович, 14.11.1971 р.н., Вчитель історії ЗОШ I-III ступеня, С. Поступель
12. Гуль Микола Миколайович, 05.01.1978 р.н., Тимчасово не працює, С. Поступель
13. Чернуха Дмитро Васильович, 01.05.1973 р.н., Безробітний, С. Адамівка
14. Самарчук Наталя Володимирівна, 04.11.1980 р.н., Завідуюча складом, Сільськогосподарський виробничий кооператив “Припять”, С. Річиця
15. Гордун Світлана Тимофіївна, 07.07.1968 р.н., Фізична особа – підприємець, С. Річиця
16. Зрум Ірина Олександрівна, 26.07.1982 р.н., Вчитель НВК ЗОШ I- III ступеня, С. Річиця
17. Сільчук Микола Миколайович, 27.11.1991 р.н., Вчитель НВК ЗОШ I-III ступеня, С. Річиця
18. Сільчук Артем Олексійович, 31.05.1952 р.н., Завідуючий господарством НВК ЗОШ I-IIIступеня дитячий садок, С. Мельники – Річицькі
19. Геналюк Наталія Андріївна, 16.02.1975 р.н., Провідний лікар Річицький ветеринарний пункт, С.Мельники - Річицькі
20. Кобець Михайло Васильович, 19.11.1966 р.н., Завферма, Сільськогосподарський виробничий кооператив “Припять ”, С. Піски- Річицькі
21. Нінічук Алла Іванівна, 18.01.1975 р.н., Вчитель НВК ЗОШ I-III ступеня дитячий садок, С. Щедрогір
22. Гурич Світлана Олексіївна, 25.07.1977 р.н., Секретар, Щедрогірська сілька рада, С. Щедрогір
23. Приймачук Ірина Григорівна, 20.09.1984 р.н., Тимчасово не працює, С. Окачеве
24. Мельник Світлана Іванівна, 12.02.1975 р.н., Листоноша, Відділ поштового зв’язку, С. Підгіря

Кандидати від "Самопомочі"

1. Панасюк Андрій Іванович, 28.08.1982 р.н., Тимчасово не працює, С. Видраниця
2. Аврамук Богдана Василівна, 07.10.1979 р.н., Медична сестра, НВК, смт. Ратне
3. Кошелюк Сергій Іванович, 18.05.1987 р.н., Приватний підприємець, С. Річиця
4. Панасюк Валентина Іванівна, 19.10.1977 р.н., Тимчасово не працює, С. Підгіря

Кандидати від Аграрної партії

1. Марков Сергій Артемович, 24.07.1967 р.н., Тимчасово не працює, С. Заброди
2. Триндюк Іван Петрович, 18.10.1971 р.н., Майстер лісу, ДП Камінь – Каширське ЛГ Добринське лісництво, С. Адамівка
3. Чернуха Микола Григорович, 25.11.1958 р.н., Землевпорядник, Забродівська сільська рада, С. Заброди

Кандидати від "Батьківщини"

1. Кобець Оксана Володимирівна, 26.08.1986 р.н., Фізична особа підприємець, С. Заброди
2. Соботович Артем Арсенович, 05.07.1957 р.н., Пенсіонер, С. Заброди
3. Олексюк Ольга Іванівна, 14.02.1979 р.н., Оператор ЛЗД, Ратнівська філія ПАТ “Волиньобленерго”, С. Лучичі
4. Шевчик Неля Федорівна, 19.06.1978 р.н., Фізична особа підприємець, С. Лучичі
5. Петрук Тетяна Володимирівна, 07.08.1985 р.н., Вчитель ЗОШ I – III ступеня дитячий садок с. Якушів, С. Заброди
6. Остапук Валентин Ростиславович, 30.07.1979 р.н., Контролер, Ратнівська філя ПАТ “Волиньобленерго”, С.Видраниця
7. Полінчук Валентина Валеріївна, 23.07.1992 р.н., Бібліотекар, Бібліотека-філія с. Видраниця, С. Видраниця
8. Михальчук Катерина Вікторівна, 30.04.1991 р.н., Тимчасово не працює, С. Видраниця
9. Боровський Іван Іванович, 02.08.1977 р.н., Акушер, Фельдшерсько -акушерський пункт с.Заброди, С. Якушів
10. Шиманська Світлана Володимирівна, 29.02.1980 р.н., Вчитель НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня» №2 смт.Ратне, с. Поступель
11. Приймачук Катерина Миколаївна, 20.08.1980 р.н., Вчитель, НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня» с.Зоряне, с. Поступель
12. Вашистюк Микола Олександрович, 11.11.1965 р.н., Пенсіонер, С. Зоряне
13. Барилюк Юрій Володимирович, 07.05.1992 р.н., Тимчасово не працює, С.Адамівка
14. Бляшук Василь Миколайович, 12.01.1961 р.н., Майстер лісу, Поступельське лісництво Ратнівського ДПМГ, С.Річиця
15. Кіпень Йосип Степанович, 04.11.1984 р.н., Тимчасово не працює, С.Річиця
16. Миронюк Руслан Степанович, 01.03.1975 р.н., Завідувач сільським клубом, Клуб С.Річиця, с.Річиця
17. Гордун Сергій Григорович, 22.09.1975 р.н., Фізична особа-підприємець, С.Річиця
18. Андріюк Людмила Василівна, 10.04.1983 р.н., Тимчасово не працює, С.Мельники Річицькі
19. Бляшук Надія Леонідівна, 25.08.1973 р.н., Тимчасово не працює, С.Піски Річицькі
20. Марчук Василь Володимирович, 09.05.1980 р.н., Вчитель, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.Щедрогір, С.Лучичі
21. Тищук Роман Миколайович, 08.03.1987 р.н., Тимчасово не працює, С.Залюття

Кандидати від "Громадянської позиції"

1. Батурка Віктор Адамович, 09.10.1975 р., Не працює, с.М-Річицькм
2. Видрич Сергій Адамович, 13.09.1971 р., Не працює, смт.Ратне
3. Гордун Вячеслав Володимирович, 22.04.1985 р., Шофер, Сільськогосподарський виробничий комбінат «Прип'ять», с.Річиця
4. Неводнічик Олег Мойсейович, 10.07.1962 р., Не працює, с.Щедрогір
5. Панасюк Микола Олексійович, 11.12.1982 р., Не працює, с.Підгір'я
6. Сільчук Роман Михайлович, 14.04.1980 р., с.Річиця
7. Середюк Анатолій Миколайович, 15.01.1979 р., Не працює, с.Окачеве

Кандидати від "Розумної сили"

1. Смітюк Ліна Миколаївна, 16.08.1980 р., Менеджер по продажу товарів, ФОП Сус Анатолій Йосипович, с.Видраниця
2. Смітюк Сергій Олександрович, 10.06.1983 р., Голова Ратнівська районна організація політичної партії «Розумна сила»,с.Видраниця
3. Мостепанюк Олена Василівна, 13.08.1988 р., Вчитель, НВК ЗОШ I-III ступенів-дитячий саок с.Видраниця, с.Видраниця
4. Вертей Олег Григорович, 05.03.1976 р., Пенсіонер, смт.Ратне
5. Гуль Богдан Миколайович, 19.08.1990 р., Вчитель, НВК ЗОШ I-III ступенів-дитячий садок с.Річиця, с.Заброди
6. Дейнека Оксана Іванівна, 25.04.1981 р., Продавець промислових товарів, ФОП Савчук Н.А., с.Якушів
7. Понєдєльнік Олександр Васильович, 10.05.1979 р., Лісоруб, ДП «Ратнеагроліс», с.Поступель
8. Сахарчук Володимир Михайлович, 21.11.1965 р., Оператор котельні, Ратнівський районний відділ культури, с.Поступель
9. Гуль Марина Валеріївна, 12.02.1986 р., Безробітна, с.Зоряне
10. Лях Олена Василівна, 17.11.1979 р., Вчитель НВК ЗОШ I-III ступенів с.Щедрогір, с.Щедрогір
11. Ковч Андрій Володимирович, 25.07.1987 р., Тимчасово непрацює, с.Залюття

Кандидати від "Свободи"

1. Деркач Руслан Олександрович, 20.07.1971 р.н., Майстер лісу, Ратнівське лісопромислове господарство, с. Річиця
2. Миронюк Ольга Сергіївна, 12.07.1994 р.н., Декрет, с. Якушів
3. Нінічук Віталій Олексанрович, 12.03.1992 р.н., Тимчасово не працює, смт. Ратне
4. Шмиговський Василь Федорович, 05.09.1965 р.н., ПАТ « Волиньобленерго »,Інженер, с. Лучичі

Кандидати-самовисуванці

1. Кошелюк Олег Володимирович, 26.01.1981 р.н., Помічник лісничого, Поступельське лісництво ДП «Ратнівське ЛМГ», С.Поступель
2. Аврамук Надія Олексіївна, 29.08.1968 р.н., Секретар сільської ради, Сільська рада с.Поступель, С.Поступель
3. Фіщук Віктор Володимирович, 24.05.1975 р.н., С.Адамівка
4. Герасимук Алла Володимирівна, 07.12.1974 р.н., Бухгалтер, Сільська рада с.Річиця, С. Щедрогір
5. Ковч Лідія Миколаївна, 27.05.1980 р.н., Інженер-гідротехнік, МУВГ, С. Щедрогір
6. Оївчик Леся Миколаївна, 14.05.1970 р.н., Фізична особа-підприємець, С. Окачеве
7. Колядюк Володимир Остапович, 29.11.1972 р.н., Завідуючий, Клуб с.Підгір’я, С. Підгір’я
8. Оніщук Віталій Вікторович, 24.04.1985 р.н., Будівельник, СТОВ «Ратнівський аграрій», С. Видраниця
9. Авдіюк Василь Васильович, 15.06.1971 р.н., Директор, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.Видраниця, С.Видраниця
10. Шевчик Федір Федорович, 18.10.1979 р.н., С.Видраниця
11. Лавренюк Ганна Іванівна, 31.12.1956 р.н., Фізична особа-підприємець, С.Видраниця
12. Солонінко Ірина Адамівна, 18.12.1979 р.н., Секретар, Сільська рада с.Річиця, С.Мельники
13. Пікун Іван іванович, 09.06.1969 р.н., Землевпорядник, Сільська рада с.Річиця, С.Піски
14. Козка Олександ Володимирович, 25.07.1987 р.н., Вчитель, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.Заброди, С.Заброди
15. Тарасюк Роман Леонідович, 28.02.1987 р.н., Директор, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.Заброди, С.Лучичі

Довідково. До Забродівської громади увійшло 15 сіл: Заброди, Лучичі, Якушів, Видраниця, Задолина, Заіванове, Поступель, Адамівка, Зоряне, Річиця, Мельники-Річицькі, Піски-Річицькі, Щедрогір, Залюття, Окачеве.

Нагадаємо, 30 квітня відбудуться вибори до 5 новостворених волинських громад: Заборольської (Луцький район), Колодяжненської (Ковельський район), Вишнівської (Любомльський район), Самарівської та Забродівської (Ратнівський район).
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2016. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».