Вибори на Волині: Хто йде у депутати Самарівської громади. СПИСОК

0
0
Вибори на Волині: Хто йде у депутати Самарівської громади. СПИСОК
На вибори депутатів Самарівської громади Ратнівського району, що відбудуться 30 квітня, зареєструвалося 76 кандидатів.

Серед них - лише три самовисуванці, решта - представники від восьми партій, повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

Зокрема, кандидатів до нової ради висунув УКРОП, Свобода, Батьківщина, Солідарність, Самопоміч, Аграрна партія, Громадянська позиція та Розумна сила.

Кандидати в депутати Самарівської сільської об’єднаної громади

Округ №1
1. Лукашик Сергій Володимирович, Аграрна партія
2. Філюк Микола Павлович, «Укроп»
3. Мазелюк Ігор Анатолійович, БПП «Солідарність»
4. Кацевич Мирослава Михайлівна, «Батьківщина»

Округ №2
1. Літвін Олена Вікторівна, «Самопоміч»
2. Цяк Петро Петрович, «Укроп»
3. Марчук Наталія Павлівна, «Батьківщина»
4. Гурич Ярослав Петрович, «Громадська позиція»

Округ №3
1. Кацевич Валентин Миколайович, «Укроп»
2. Кацевич Галина Василівна, «Солідарність»
3. Кокалюк Оксана Володимирівна, «Батьківщина»

Округ №4
1. Трохимук Віталій Йосипович, «Укроп»
2. Ковч Лідія Василівна, «Солідарність»
3. Середюк Катерина Леонтіївна,«Батьківщина»

Округ №5
1. Ярошик Петро Іванович, «Укроп»
2. Герасимик Віктор Петрович, «Батьківщина»
3. Пилипчук Василь Володимирович, «Громадська позиція»

Округ №6
1. Середюк Василь Володимирович, «Громадянська позиція»
2. Середюк Віталій Адамович, «Укроп»
3. Касянчук Марина Іванівна, «Батьківщина»

Округ №7
1. Приймачук Іван Володимирович, «Громадянська позиція»
2. Касянчук Володимир Степанович, «Самопоміч»
3. Касянчук Василь Васильович, «Укроп»
4. Ковч Олена Василівна, «Батьківщина»

Округ №8
1. Гурич Василь Петрович, «Громадянська позиція»
2. Приймачук Поліна Олексіївна, «Самопоміч»
3. Вакуліч Лариса Галактіонівна, Самовисування
4. Петручик Руслана Захарівна, «Батьківщина»
5. Приймачук Володимир Григорович, «Розумна сила»

Округ №9
1. Демидюк Тетяна Петрівна, «Аграрна партія»
2. Штик Оксана Василівна, «Свобода»
3. Штик Віктор Оксентійович, «Громадянська позиція»
4. Касянчук Олександр Трохимович, «Укроп»

Округ №10
1. Баранчук Микола Миколайович, «Громадянська позиція»
2. Кортилісець Сергій Васильович, «Укроп»
3. Тарасюк Микола Володимирович, «Батьківщина»

Округ №11
1. Скибук Ірина Іванівна, «Свобода»
2. Касянчук Микола Платонович, «Громадянська позиція»
3. Лук’янюк Дмитро Іванович, «Укроп»
4. Лях Олексій Сазонович, «Батьківщина»

Округ №12
1. Корнелюк Олександр Миколайович, «Свобода»
2. Омелянчук Олена Володимирівна, «Громадянська позиція»
3. Макарук Володимир Володимирович, «Укроп»

Округ № 13
1. Тарасюк Петро Володимирович, «Свобода»
2. Тарасюк Іван Радіонович, «Громадянська позиція»
3. Штик Олена Іванівна, Самовисування
4. Тарасюк Олександр Володимирович, «Батьківщина»
5. Октисюк Олександр Михайлович-(вибув), «Укроп»

Округ №14
1. Бурко Василь Пилипович, «Свобода»
2. Оніщук Зоя Іванівна, «Громадянська позиція»
3. Шинкарук Петро Калістратович, «Батьківщина»

Округ №15
1. Шинкарук Іван Калістратович, «Аграрна партія»

Округ №16
1. Павлючик Ірина Кирилівна, «Укроп»
2. Гусак Лариса Сергіївна, «Солідарність»
3. Баранчук Галина Іванівна, «Батьківщина»

Округ №17
1. Баранчук Володимир Васильович, «Громадянська позиція»
2. Корнелюк Анатолій Михайлович, «Укроп»
3. Байбух Надія Василівна, «Батьківщина»

Округ №18
1. Тарасюк Олександр Васильович, Самовисування
2. Сидорук Василь Васильович, «Укроп»
3. Баранчук Ольга Сергіївна, «Батьківщина»
4. Павлючик Сергій Антонович, «Громадянська позиція»

Округ №19
1. Демидюк Микола Володимирович, «Аграрна партія»
2. Октисюк Анатолій Леонович, «Громадянська позиція»
3. Штик Петро Пилипович, «Батьківщина»

Округ №20
1. Литвин Іван Олександрович, «Аграрна партія»
2. Шинкарук Володимир Григорович, «Громадянська позиція»
3. Трофімук Олександр Володимирович, «Укроп»
4. Лук’янюк Світлана Петрівна, «Батьківщина»

Округ №21
1. Тарасюк Роман Миколайович, «Громадянська позиція»
2. Оніщук Михайло Володимирович, «Укроп»
3. Орищук Ніна Омелянівна, «Батьківщина»
4. Штик Богдан Олександрович, «Аграрна партія»

Округ №22
1. Шнайдер Юрій Володимирович, «Громадянська позиція»
2. Белаш Наталія Петрівна, «Укроп»
3. Октисюк Микола Михайлович, «Батьківщина»


Довідково. До Самарівської громади увійшло 17 сіл: Самари, Боровуха, Головище, Занивське, Козовата, Теребовичі, Язавні, Залухів, Почапи, Хабарище, Щитинська Воля, Межисить, Бродятине, Залисиця, Самари-Оріхові, Березники, Мале Оріхове.

Нагадаємо, 30 квітня відбудуться вибори до 5 новостворених волинських громад: Заборольської (Луцький район), Колодяжненської (Ковельський район), Вишнівської (Любомльський район), Самарівської та Забродівської (Ратнівський район).
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2016. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».