Вибори на Волині: Хто йде у депутати Вишнівської громади. СПИСОК

1
0
Вибори на Волині: Хто йде у депутати Вишнівської громади. СПИСОК
На вибори депутатів Вишнівської громади Любомльського району, що відбудуться 30 квітня, зареєструвалося 110 кандидатів.

Із них – 21 самовисуванець та 89 представників від партій, повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

Кандидати в депутати до Вишнівської об’єднаної територіальної громади:

Округ № 1
1. Литвинюк Андрій Миколайович, 10.07.1987 року народження, українець, освіта вища, заступник начальника Любомльського бюро правової допомоги, житель с. Вишнів.
2. Біднюк Павло Леонтійович, 28.12.1983 року народження, українець, освіта середня спеціальна, безробітний, житель с. Вишнів.
3. Ситоносицька Тетяна Констянтинівна, 21.03.1976 року народження, українка, освіта вища, підприємець, жителька с. Вишнів.

Округ № 2
4. Приступа Володимир Володимирович, 02.03.1970 року народження, українець, освіта вища, МПП «Явір», житель с. Вишнів.
5. Нікітіч Оксана Михайлівна, 30.05.1988 року народження, українка, освіта середня спеціальна, продавець, жителька с. Вишнів.
6. Міщук Тетяна Володимирівна, 31.05 1993 року народження, українка, освіта вища, вчинель англійської мови, жителька с. Вишнів.
7. Хмілярук Олексій Іванович, 29.01.1960 року народження, освіта вища, тимчасово не працюючий, житель м. Любомль.
8. Міщук Любов Валеріївна, 03.06.1987 року народження, українка, освіта вища, відпустка по догляду за дитиною, с. Вишнів.
9. Положевець Олександр Володимирович, 06.12.1981 року народження, українець, освіта незакінчена вища, тимчасово не працює, с. Вишнів.
10. Карась Анна Олексіївна, 28.11.1988 року народження, українка, освіта вища, головний редактор, жителька с. Вишнів.

Округ № 3
11. Біднюк Тетяна Федорівна, 28.03.1966 року народження, українка, освіта середня спеціальна, підприємець, жителька с. Вишнів.
12. Лонюк Людмила Степанівна, 05.06.1981 року народження, українка, освіта середня спеціальна, директор сільського будинку культури, жителька м. Любомль.
13. Міщук Володимир Анатолійович, 15.05.1967 року народження, українець, освіта вища, деректор школи, житель с. Вишнів.
14. Удальцов Дмитро Вікторович, 03.03.1977 року народження, українець, освіта вища, тимчасово не працює, житель с. Вишнів.
15. Вовк Віталій Сергійович, 01.03.1980 року народження, українець, освіта середня спеціальна, підприємець, жмтель с. Вишнів.

Округ №4
16. Байнак Віктор Миколайович, 26.12.1959 року народження, українець, освіта вища, тимчасово не працює, с. Вишнів.
17. Вовк Олександр Сергійович, 23.09.1982 року народження, українець, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, житель м. Любомль.
18. Клюка Володимир Костянтинович, 22.04.1955 року народження, українець, освіта вища, пенсіонер, житель с. Вишнів.
19. Козел Віктор Миколайович, 13.08.1977 року народження, українець, освіта вища, підприємець, житель с. Вишнів.
20. Сахарук Сергій Пилипович, 02.01.1968 року народження, українець, освіта вища, підприємець, житель с. Вишнів.

Округ № 5
21. Легеза Юрій Васильович, 30.01.1978 року народження, українець, освіта вища, вчитель, житель с. Вишнів.
22. Біднюк Микола Леонтійович, 31.07.1987 року народження, українець, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, житель с. Вишнів.
23. Бабаць Наталія Федорівна, 09.05.1966 року народження, освіта вища, лікар, жителька с. Вишнів.
24. Борисевич Ірина Сергіївна, 05.07.1989 року народження, українка, освіта середня спеціальна, продавець, жителька м. Любомль.
25. Жук Микола Васильович, 18.05.1973 року народження, українець, освіта вища, тимчасово не працює, житель с. Вишнів.
26. Лисенко Олександр Олександрович, 07.04.1987 року народження, українець, освіта вища, тимчасово не працює, житель с. Вишнів.
27. Коцура Анатолій Степанович, 14.09.1959 року народження, українець, освіта середня спеціальна, пенсіонер, житель с. Вишнів.
28. Вегера Тетяна Олексіївна, 20.08.1964 року народження, українка, освіта середня спеціальна, секретар с\р., жителька с. Вишнів.

Округ № 6
29. Билінська Людмила Юріївна, 21.01.1991 року народження, українка, освіта середня спеціальна, завідуюча ФАП, жителька с. Коцюри.
30. Мелюх Микола Іванович, 19.03.1957 року народження, українець, освіта середня, тимчасово не працює, житель с. Коцюри.
31. Трофимук Іван Васильович, 27.02.1980 року народження, українець, освіта вища, підприємець, житель с. Коцюри.
32. Трофимук Тетяна Давидівна, 08.12.1972 року народження, українка, освіта середня спеціальна, підприємець, жителька с. Коцюри.

Округ № 7
33. Загола Ігор Валерійович, 28.08.1981 року народження, українка, освіта вища, вчитель, житель с. Радехів.
34. Домаль Ніна Василівна, 17.09.1963 року народження, українка, освіта вища, секретар с\р, жителька с. Радехів.
35. Васюхник Микола Васильович, 30.01.1983 року народження, українець, овіта вища, тимчасово не працює, житель с. Радехів.
36. Філюта Вячеслав Григорович, 30.07.1963 року народження, українець, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, житель с. Радехів.
37. Лойко Аліна Валеріївна, 19.07.1986 року народження, українка, освіта середня спеціальна, директор СБК, жителька с. Радехів.

Округ № 8
38. Богуш Ірина Валентинівна, 11.02.1989 року народження, українка, освіта вища, відпустка по догляду за дитиною, жителька с. Радехів.
39. Бородчук Ростислав Анатолійович, 05.02.1977 року народження, українець, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, житель с. Радехів.
40. Романюк Валерій Дмитрович, 06.07.1970 року народження, українець, освіта вища, пенсіонер, житель с. Радехів.
41. Загола Олександр Валерійович, 17.08.1987 року народження, українець, освіта вища, вчитель, житель с. Радехів.

Округ № 9
42. Сачук Галина Григорівна, 13.01.1966 року народження, українка, освіта загальна середня, соціальний робітник, жителька с.Чмикос.
43. Галайда Володимир Іванович, 04.05.1969 року народження, українець, освіта середня спеціальна, Любомльський Автодор, житель с. Чмикос.
44. Корнилюк Людмила Миколаївна, 28.08.1988 року народження, українка, освіта вища, тимчасово не працює, житалька с. Чмикос.
45. Прокопук Іван Васильович, 28.07.1969 року народження, українець, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, житель с. Чмикос.
46. Самолюк Іван Іванович, 05.01.1973 року народження, українець, освіта середня спеціальна, по догляду за інвалідом, житель с. Чмикос.
47. Дмитрук Петро Петрович, 17.03.1986 року народження, українець, освіта середня спеціальна, оператор АЗС, житель с. Чмикос.

Округ № 10

48. Челяда Антоніна Олександрівна, 12.02.1988 року народження, українка, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, жителька с. Вижгів.
49. Павленко Микола Миколайович, 30.07.1960 року народження, українець, освіта середня спеціальна, служба охорони «Арсенал», житель с. Вижгів.
50. Вавриш Марія Іванівна, 23.11.1968 року народження, українка, освіта вища, вчитель, жителька с. Вижгів.
51. Челяда Микола Миколайович, 30.10.1983 року народження, українець, освіта середня спеціальна, майстер лісу, житель с. Вижгів.

Округ № 11
52. Березюк Лариса Степанівна, 14.06.1971 року народження, українка, освіта вища, завідуюча фельшерсько-акушерським пунктом, жителька с. Римачі.
53. Гвізда Олександр Анатолійович, 06.04.1967 року народження, українець, освіта загальна спеціальна, підприємец, житель с. Римачі.
54. Яценюк Олександр Васильович, 05.06.1982 року народження, українець, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, житель с. Римачі.
55. Клекоцюк Ольга Дмитрівна, 24.01.1984 року народження, українка, освіта вища, секретар с\р, жителька с. Римачі.

Округ № 12
56. Самолюк Іван Андрійович, 18.11.1962 року народження, українець, освіта середня спеціальна, головний спеціаліст-Державний інспектор, житель с. Римачі.
57. Гвізда Володимир Олексійович, 13.12.1967 року народження, українець, освіта вища, підприємець, житель с. Римачі.
58. Бісюк Василь Петрович, 28.02.1971 року народження, українець, освіта середня спеціальна, електромеханік електрозв’язку, житель с. Римачі.
59. Остапчук Володимир Адамович, 02.04.1963 року народження, українець, освіта вища, керуючий ТзОВ «Волиньагро», житель с. Римачі.

Округ № 13
60. Селегейна Тетяна Павлівна, 18.01.1985 року народження, українка, освіта вища, тимчасово не працює, жителька с. Римачі.
61. Павлік Тетяна Миколаївна, 28.11.1972 року народження, українка, освіта вища, тимчасово не працює, жителька с. Римачі.

Округ № 14
62. Рибачук Ганна Федорівна, 15.04.1961 року народження, українка, освіта середня спеціальна, директор СБК, жителька с. Бережці.
63. Влащук Петро Петрович, 29.04.1964 року народження, українець, освіта вища, директор ТзоВ « Вікінг», житель с. Машів.
64. Васильчук Валерій Васильович, 10.09.1984 року народження, українець, освіта вища, директор школи, житель с. Римачі.
65. Дідух Юрій Миколайович, 22.06.1990 року народження, освіта вища, тимчасово не працює, житель с. Римачі.

Округ № 15
66. Собчук Олена Іванівна, 18.11.1971 року народження, українка, освіта вища, вчитель, жителька с. Бережці.
67. Пилипчук Світлана Петрівна, 05.08.1972 року народження, українка, освіта вища, вчитель, жителька с. Бережці.
68. Хаїнський Сергій Васильович, 30.12.1970 року народження, українець, освіта середня спеціальна, по догляду за дитиною інвалідом, житель с. Бережці.
69. Богомаз Олег Вікторович, 13.02.1993 року народження, українець, освіта не повна вища, тимчасово не працює, житель с. Бережці.

Округ № 16
70. Булавчук Любов Ярославівна, 31.01.1968 року народження, українка, освіта вища, підприємець, жителька с. Штунь.
71. Абрамчук Галина Олександрівна, 03.01.1958 року народження, українка, освіта вища, пенсіонер, жителька с. Штунь.
72. Муравець Микола Миколайович, 23.03.1977 року народження, українець, освіта середня спеціальна, водій пожежник, житель с. Штунь.
73. Скіпальська Наталія Валеріївна, 20.01.1993 року народження, українка, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, жителька с. Штунь.
74. Ісраїлов Володимир Мурадович, 22.12.1981 року народження, українець, освіта загальна середня, тимчасово не працює, житель с. Амбуків.

Округ № 17
75. Булавчук Світлана Олександрівна, 04.01.1973 року народження, українка, освіта вища, директор, жителька с. Штунь.
76. Пікула Лариса Василівна, 11.06.1970 року народження, українка, освіта вища, підприємець, жителька с. Штунь.
77. Ярмолюк Михайло Іванович, 15.11.1965 року народження, українець, освіта не повна вища, майстер лісу, житель с. Штунь.

Округ № 18
78. Стеблій Анатолій Миколайович, 30.06.1965 року народження, українець, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, житель с. Висоцьк.
79. Криворучко Микола Іванович, 16.11.1961 року народження, українець, освіта вища, пенсіонер, житель с. Висоцьк.
80. Денисюк Микола Анатолійович, 05.01.1992 року народження, українець, освіта вища, тимчасово не працює, житель с. Висоцьк.
81. Теребуха Юрій Васильович, 16.01.1963 року народження, українець, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, житель с. Висоцьк.
82. Янюк Тетяна Миколаївна, 13.11.1977 року народження, українка, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, жителька с. Висоцьк.

Округ № 19
83. Сахалюк Наталія Іванівна, 02.01.1965 року народження, українка, освіта вища, вчитель, жителька с. Замлиння.
84. Мацеха Марія Іванівна, 08.01.1986 року народження, українка, освіта вища, завідуюча дитячим садком, жителька с. Замлиння.
85. Кортоус Галина Юріївна, 23.03.1963 року народження, українка, освіта середня спеціальна, соціальний працівник, жителька с. Замлиння.
86. Мандрика Юлія Анатоліївна, 28.03.1981 року народження, українка, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, жителька с. Замлиння.

Округ № 20
87. Савош Володимир Олексійович. 30.07.1970 року народження, українець, освіта середня спеціальна, майстер лісу, житель с. Приріччя.
88. Жижко Валентина Василівна, 17.04.1978 року народження, українка, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, жителька с. Приріччя.
89. Климюк Іван Васильович, 02.10.1985 року народження, українець, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, житель с. Гереки.

Округ № 21
90. Повшук Тетяна Петрівна, 04.06.1982 року народження, українка, освіта вища, секретар, жителька с. Мосир.
91. Мисанюк Лариса Миколаївна, 10.11.1972 року народження, українка, освіта виша, тимчасово не працює, жителька с. Мосир.
92. Повшук Лілія Сергіївна, 10.11.1971 року народження, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, жителька с. Мосир.
93. Місюк Микола Іванович, 09.02.1964 року народження, освіта середня спеціальна, пенсіонер, житель с. Мосир.

Округ № 22
94. Вознюк Тетяна Іванівна, 14.02.1970 року народження, українка, освіта вища, головний бухгалтер, жителька с. Ладинь.
95. Руденчук Віра Володимивівна, 11.08.1976 року народження, українка, освіта вища, соціальний робітнак, жителька с. Ладинь.
96. Пилипчук Юрій Іванович, 08.04.1979 року народження, українець, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, житель с. Ладинь.
97. Штумбурська Інна Миколаївна, 17.08.1987 року народження, українка, освіта середня спеціальна, підприємець, жителька с. Ладинь.
98. Тютін Олександр Миколайович, 08.10.1986 року народження, українець, освіта вища, майстер лісу, житель с. Ладинь.

Округ № 23
99. Трофімук Анатолій Іванович, 05.05.1959 року народження, українець, освіта вища, вчитель, житель с. Олеськ.
100. Павлічук Олександр Михайлович, 07.02.1971 року народження, українець, освіта вища, тимчасово не працює, житель с. Олеськ.
101. Марчук Наталія Василівна, 15.11.1971 року народження, українка, освіта вища, вчитель, жителька с. Олеськ.

Округ № 24
102. Любежанін Олег Володимирович, 09.10.1979 року народження, українець, освіта середня спеціальна, тимчасово непрацює, житель с. Олеськ.
103. Стельмащук Ростислав Васильович, 15.04.1960 року народження, українець, освіта вища, підприємець, житель с. Вишнів.
104. Гіль Оксана Анатоліївна, 02.01.1987 року народження, українка, освіта вища, тимчасово те працює, жителька с. Олеськ.
105. Ковальчук Андрій Андрійович, 30.01.1976 року народження, українець, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, житель с. Олеськ.
106. Лукашук Микола Миколайович, 26.07.1982 року народження, українець, освіта вища, менеджер з продажу, житель с. Олеськ.

Округ № 25
107. Томчук Тетяна Іванівна, 13.09.1971 року народження, українка, освіта вища, секретар с\р, жителька с. Глинянка.
108. Фірчук Ніна Кузьмівна, 29.05.1972 року народження, українка, освіта загальна середня, тимчасово не працює, жителька с. Глинянка.

Округ № 26
109. Шум Віра Іванівна, 08.03.1974 року народження, українка, освіта загальна середня, тимчасово не працює, жителька с. Глинянка.
110. Синзон Віталій Іванович, 27.06.1972 року народження, українець, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, житель с. Глинянка.


Довідково. До Вишненської громади увійшло 18 сіл (7561 чол.): Вишнів, Бабаці, Коцюри, Ладинь, Мосир, Пустинка, Олеськ, Глинянка, Радехів, Вижгів, Чмикос, Римачі, Бережці, Штунь, Висоцьк, Замлиння, Приріччя, Терехи.

Нагадаємо, 30 квітня відбудуться вибори до 5 новостворених волинських громад: Заборольської (Луцький район), Колодяжненської (Ковельський район), Вишнівської (Любомльський район), Самарівської та Забродівської (Ратнівський район).
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Немає партій..., а є купки шарлатанів, які во ім'я власних вигод і гострих відчуттів.... знищують трудовий народ і паразитують на його праці і крадуть державні кошти ! Голови партій і їх члени - ПАРАЗИТИЧНИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ ВЕДУТЬ
Відповісти

© 2016. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».