Вартість проїзду у луцьких маршрутках підняли до чотирьох гривень

14
-30
Вартість проїзду у луцьких маршрутках підняли до чотирьох гривень
З 1 квітня проїзд у луцьких маршрутках коштуватиме чотири гривні.

Про це стало відомо 28 березня під час засідання міського виконавчого комітету.

Члени виконкому погодили граничний тариф на перевезення автобусами на міських маршрутах у розмірі чотирьох гривень.

При цьому вартість проїзду для дітей від 6 до 14 років залишається на рівні однієї гривні.

Новий тариф запроваджується з 1 квітня.

Нагадаємо, незадоволені тарифами луцькі перевізники вже провели попереджувальний страйк і дві години не виходили на рейси.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-30

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
нажеріться вже......
Відповісти
Ну що - громада проковтнула? :) І це ті хто хочуть здорового суспільства, громадянської відповідальності... Лише у коментах сміливі, а як до діла, то понурять голову ...і далі будуть все виконувати, що їм купка недо... буде впарювати! От тому так і живемо і далі будемо жити допоки таке суспільство :(
Відповісти
це ще мало
Відповісти
до літа захочуть і 5 і 6...
Відповісти
Яковлев - му...ло рідкісне і нехай забуде про посаду, як за таких голосують і обирають???
"Перший заступник міського голови Тарас Яковлев заявив, що обстеження треба проводити постійно, а саме 5 маршрутів обрали через підозру на заниження пасажиропотоку. За його словами, все ж собівартість в 3 гривні давно не відповідає реальній ситуації. "
Гикнеться ще тобі!!!
Відповісти
Сцуко! Не пробачу!
Відповісти
Ото молодці хлопці. Тарасик Яковлев та Сірожа Григоренко. Відпрацювали "котлету" в декілька тисяч долярів на славу!!! Хоч троха з запізненням. Але - зачьот.
Відповісти
Ви об сосну є***лись?
Відповісти
Краще би вони ці дві години провели над діагностикою своїх автобусів
Відповісти
Нормально, в європі по 1 євро проїзд, не хочеш йди пішки чи на велосипеді і здоровіша нація буде.
Відповісти
Где Европа и где мы?
Відповісти
В Європі завсім інші зарплати!!!І нема чого порівнювати з Європою!!! Ми тільки по території рахуємося Європою і все!!!а в остальному нема чого рівняти!
Відповісти
їм підарасам їздити треба навчитись!!!!!!!!
Відповісти
То піздааааа
Відповісти