--> «Піднімай свою сраку і їдь у Ковель», - Гузь міністру агрополітики України | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

«Піднімай свою сраку і їдь у Ковель», - Гузь міністру агрополітики України

59
10
«Піднімай свою сраку і їдь у Ковель», - Гузь міністру агрополітики України
Нардеп від Волині Ігор Гузь закликав представників влади приїхати у Ковель, щоб подивитися на справжнє екологічне лихо, викликане діями ветсанзаводу.

Відеозапис своєї подорожі на завод Гузь опублікував у Фейсбуці.

Він показав гори гнилих тушок, «долину смерті» і рівчаки з трупною водою, яка стікає в річку Турію.

«Будуть оформлені письмові звернення до Гройсмана, Семерака – міністра екології, Кутового – міністра аграрної політики, закрити це підприємство. Через тиждень з цього приводу люди їдуть на брифінг. З цими фото цих решток ми будемо бити в набат. Люди не будуть цю блокад знімати. Вони дають десять днів для центральної влади, щоб вирішити питання», - зазначив нардеп.

І додав:

«Сюди терміново має приїхати перевірка. Необхідно закривати цей завод. Тимчасово, як мінімум. Люди просто в шоці від того, що відбувається. Місцева влада говорить, що вона не може вирішити це питання. Треба закрити завод. Все, що є тут – утилізувати. Вирити все з котлованів, воду викачати. Перейти від консервації до утилізації».

Він також закликав відвідати завод представників посольств, щоб ті на увесь світ розказали про екологічне лихо Ковеля.

«Якщо цього не буде, люди обіцяють перекрити траси Київ-Варшава і з Ковеля на Брест. Тут зібралися 50 чоловік, а на перекриття прийде 500», - сказав Ігор Гузь.

І звернувся до прем’єр-міністра України:

«Пане Гройсман, як ви зараз плануєте поїздку на Волинь, то не їдьте туди, де ви будете стрічки перерізати. Прошу – на десяту шахту і сюди. Беріть з собою міністра Кутового, міністра Семерака, представників правоохоронних органів, разом подивимося, що тут робити».

Окремо нардеп звернувся до міністра аграрної політики України Тараса Кутового:

«Тарасе, піднімай сраку і їдь в Ковель».

Гузь покликав на завод і голову Волинської ОДА Володимира Гунчика:

«Володимир Петрович, будь ласка, калоші, робу і сюди бігом приїхати. Це ваше зобов’язання побачити і швидко реагувати на цю ситуацію. Ви як голова Волинської ОДА повинні цим займатися».

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
10

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ковельска міськрада 100 разів зверталася до ОБЛради, але Палиця ігнорував проблеми з заводом. Тепер продажний Гусь піариться, після піару на шахтерах.
Відповісти
доручення директору ДП «Ковельський Ветсанзавод» клопотати перед обласною радою про виділення коштів на впровадження заходів з технологічного переоснащення підприємства в межах 500 тис.грн. (першочергово 220 тис.грн. на встановлення системи збору паро-газових викидів та неприємних запахів), 163 тис. грн. на встановлення системи збору неорганізованих викидів та вентиляції та 117 тис.грн. на початок робіт з облаштування накриття відділення прийому сировини.
Відповісти
А вам все снмться піар.люди задихаються від смороду,а деякі все бачать піар.Гузь -так тримати
Відповісти
Цю проблемо давно знають Палиця і Гузь. Це діється не один рік.Проблема існувала, ще коли Гузь протирав штани в облраді.
Відповісти
Знати про проьлему -це одне.Робити -інше
Відповісти
Облрада не виділила грошей на обласну санветмедицину! Слабо Гузю щось Палиці сказати? :)))
Відповісти
Сину клич Парасюка і Семенченка вони тобі покажуть як це питання вирішується.
А ні то іди поплавай по собачі з Паханом
Відповісти
Дідо підніми чвою сраку,хватить коментувати і оьражати лбдей,які хочуть кращого і добра.
Відповісти
Скільки б ти не лайкав Гузь - мудак на усі 200% і 100000 лайків
Відповісти
Палиця "дає" лише тим, хто під прапором УКРОПу!!!
Відповісти
А ти звідки знаєш?що вже брав від Палиці.На тебе треба Лукашенка на травити
Відповісти
Конюх з конюшні Палиці, хоче бути губернатором. Тема дисертації "Укроп і коні" для психіатра з Дурдома.
Відповісти
Та мені пофіг, хто буде піаритись, аби проблему вирішили!!!
Що мішає Івахіву приїхати і попіаритись на нашому заводі?
Чого Гузю то не по барабану, а йому глибоко десь??????
І В А Х І В !!!!
Ти де?????
Івахів, кидай всякі курорти, вали на Ковель, розбирайся з заводом!!!
Відповісти
Не суди по собі.Сам тут сховався і строчиш коменти.Підніми справді свою сраку ,взуй гумові чоботи і поїдь у неділю дихни запашком в Ковелі.Це тобі не біля тєліка сидіти і коменти строчити.
Відповісти
Не суди по собі,якщо сам продаєшся,то не означає,що й інші
Відповісти
Піаритись - то ходити на бали.
А їздити на проблемні точки - то робота.
Відповісти
Та нам по барабану.а Гузь -человєк,приїхав.
Відповісти
Який ідіот вибрав його?
Відповісти
Гузь проснувся...
http://volynrada.gov.ua/session/4/12-0
Відповісти
І що?що волиньрада зробила,крім того,як написала новину.ганьба
Відповісти
Ну ти, Гузік, свою жопу підняв. Цього досить :)
Менше піару - більше дій. А то любиш попіzdіти, а робити не хочеш.
Відповісти
Ковельчан сам не пізди.Як ти піздиш,то тобі здається,що і всі такі,як ти.Що Гузь неправду показав на весь світ ?Чи тобі людей не шкода?
Сам напевно сидиш в теплі та добрі.і мухи не кусають.
Відповісти
Фактично, фактично, фактично. фактично, фактично, фактично..)))) фактично
Відповісти
Добре,що внятлмво слухаєш,це повага.
Відповісти
Як сюжети про це показали по центральним ТБ каналам, то ніхто навіть і не поворушився і жоден сайт не запостив, а тут Гусь волає - вперед всі публікувати! :)))
Відповісти
нехай попросить фонд Тилькі Разом.
Відповісти
це не його виборчий округ він вас в дупі мав
Відповісти
Людинак приїхала і підняла питання, деякі ковельські народні депутати напевно зараз десь на Мальдівах відпочивають і не холчуть піднімати дане питання того що їм так добре, а побіГунчик де дівся що не бачить цього питання, але саме головне - де дівся Кіндер, який не знає що в нього робиться під носом, чи можливо він це ще і благословляє????))))))
Відповісти
Хто хоче,той і публікує.Хто не хоче,той і не публікує.Не мороч голову коментами.Йди щось добре зроби людям замість обсирання
Відповісти
Ну хоть хтось !!!
Хоть хтось звернув увагу на нас !
Дякуюмо нардепу Гузю.
Бо вже втрачали надію...
Відповісти
Який йолоп його вибрав?????
Відповісти
Розумаака великий, а ти сам напевно сидиш вдома з пивом в руках і тобі пох... чим дихають твої діти
Відповісти
Ти його вибрав!
І він тобі зарплату вибив!
Виключи СТН і зніми ікону святого Сапога зі стіни, зразу стане легше!
Відповісти
Добре,що хоч Гузь приїхав і показав наше страхіття.Скільки буде гнити біля цього смороду.Дихати немає чим,бронхи не дихають,кашель.Сморід.Надіюся,що таки зрушать справу з мертвого місця.
Відповісти
Добре,що мене Івахіва вибрали,я тут по Росії каиаюся,а мій колега за мене проблеми лбдей в Ковелї рєшає.Ще й критикують,Нє,краще в Расію поїду
Відповісти
Правильно, лежачи на дивані, казати, що Гузь такий))) А Ви що зробили? В людей біда, сморід і екологічна небезпека. Гузь приїхав на місце, побачив, і всіх, кого тільки можливо, спонукає до дій! Який тут піар? Поїдьте самі, подихайте тим повітрям і подивіться на ту "красоту"
Відповісти
Івахів із Пятигорцем та Черкаскою полетіли в Єгипет - точно знаю!!!
Відповісти
В Єгипті ветсанзавод не пахне.
Відповісти
В Нововолинську був Екопротеїн.
Думали. двинемось.
Як вони там ще не двинулись???
Де громада?
Чи вони всі як оті мертві свині, їм пофіг було стільки часу?????
Відповісти
В 2012 році голосував за Гузя.
Відповісти
Гузь молодець! Це взагалі не його округ, міг би і не паритись з цим, але приїхав до людей, допомагає привернути увагу до проблеми.
Відповісти
Гамно до гімна тягне! :)))
Відповісти
Порошенка ти на завод.
З Гройманом.
Відповісти
Хто вважає це піаром треба було приїхати і вдихнути аромати, походити і попіаритись. Небагато непіарщиків зі сторони влади на завод приїхало. Мер міста тільки й спромігся що заступника відправив. І писанину замість конкретних дій продовжує робити. Каже немає впливу. Але має повноваження як мер міста підняти одне місце і йти на прийом до міністра, президента і в усі інші інстанціі. Може кошти виділити з бюджету на газ, щоб хоч трохи переробка тої сировини почалась і ще багато чого може, але не хоче. А Гузь захотів, бо він близький до народу, простий і не має зоряної хвороби.

Відповісти
Так у тому і справа, що Гузь до міністра не піде! Поволає, попіариться в соцмережах і все, це його нутро!!!
Відповісти
Неділя. Вихідний. Це хіба Гузю є діло до людей. Решта ж сидять десь на Канарах
Відповісти
Молодець, Ігоре, так тримати !
Відповісти
Ще щось треба доводити про Гузя? :) От його боти понаскакували і помінусували всіх хто проти їхнього "патрона", так на ВСІХ сайтах діють де дозволено коментувати, гроші ж треба відробляти хоч так :) Привіт Бокочу і Ко. :)))
Відповісти
Я за двох, за демократію, за те, щоб разом вирішували справи. А який бот пише, то мені наср-ти.
Відповісти
Кстаті, а де Івахів подівся? Останній раз про нього читала, як ЗМІ напрікнці січня писала, про те, як команда івахіва вітає дітей з новрічними святами. хіхі.
Відповісти
тут на днях залишки бюджету ділили на туалети по мільйону.А про НАЙБІЛЬШИЙ ТУАЛЕТ ВОЛИНІ ЗАБУЛИ!!!!!!!! А влада ДЕ? Чого ні пари з уст про проблему?
Відповісти
Оце так новина!!!! Яка розумна людина стала будувати свій житловий будинок біля такого заводу???? Ніяка.... Вибачайте але всі хто там побудувався чудово знали що це за завод, тож впринципі всі хто зараз "страждають" від заводу самі ж і напоролись на це все....
Відповісти
так хоч Гузь щось зроюить!
куди ж таке годиться!
Відповісти
Яке бидло!!! Зрештою, як і його голомозий корєш у облраді! Просто Ганьба!
Відповісти
От рагулі....
Відповісти
Чмо!!!!!!!
Відповісти
Молодець,справжній законотворець як і козак гаврилюк, побільше б нам таких чесник працьовитих депутатів,справжній патріот,ще б гімн всі дружньо заспівали. Слава Гондурасу і гондурасам
Відповісти
Очманіти можна
Відповісти
Дитину і туди занесло, вже без мила Палиці лізе! Рік тому типу про це не знав, сміхуюдник, а коли від Ковеля балотувався проблеми не було? Сидять тут його цицкаті помічниці і строчать коменти на захист. Верчук, ти он на фото за тим піарщиком треба було дати по голові
Відповісти