Микола Романюк - в лікарні

14
-2
Микола Романюк - в лікарні
Здоров’я Луцького міського голови Миколи Романюка погіршилося.

З власних джерел інтернет-виданню «Волинь24» стало відомо, що у ніч на 2 лютого меру стало зле. Швидка доправила його в реанімацію і зараз він перебуває в комі.

У Луцькій міській лікарні підтвердили, що мер перебуває у них на лікуванні.

Рідні Романюка від коментарів відмовилися.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Люди, будьте людяними!!! Чи у вас ніхто ніколи не хворів? Скільки можна на цю тему писати статті? Лишить хоч крихту етики і тактовності! Мені соромно за наше суспільство... шкода, дуже шкода, що не лишилось меж і цінностей.
Відповісти
А що ж такого написали? Мер - публічна людина. Природньо, що лучан цікавить стан здоров'я очільника міста. Коректна нормальна замітка.
Відповісти
Миколі Ярославовичу звичайно міцного здоров'я. Але для чого тягнути віз (залишатися на посаді), коли немає змоги?
Відповісти
Ніхто не наважувався про таке писати аж поки В24 не написали. Навіть Волинські новини зберігали мовчанку
Відповісти
Молодці В24! Не злякалися правду написати, а то ті волинськіновини якбудто спеціально чекали, покі в24 опублікують..
Дай Боже здоров"я нашому меру
Відповісти
Дуже переживаю!
Здоров'я нашому меру!
Відповісти
Луцьк і область з Вами... Дай Боже здоро'я !!!
Відповісти
Швидшого видужування.Хороша людина і гарний мер для Луцька.

Відповісти
У мера скорее всего онко и недолго осталось, почему не уходит, ждет пока вперед ногами не вынесут...
Відповісти
Кожному своє! Особисто я поважаю його за те що до останнього тримався і працював, це характерно лише сильним людям!
Відповісти
А ОЦІ СЛУХИ --ПЛЬОХИ ....МЕНІ , кожному з вас додали б здоровя ? СВІТ стає дибом ==ДЕГРАДАЦІЯ повна , етики і моралі --НУЛЬ ! КУДИ МИ КОТИМОСЯ ???
Відповісти
Не світ ! А Бог є на небі і всім дає по заслугами !
Відповісти
слава украине
Відповісти
мы все умрем. зачем это?
Відповісти