Просять врятувати єнота, на якому у Ковелі тренують собак

15
-1
Просять врятувати єнота, на якому у Ковелі тренують собак
Просять врятувати самку єнотовидної собаки, яку продають у Ковелі.

Про це повідомила Юлія Максименко у соціальних мережах.

За словами жінки, продають самку єнотовидної собаки, віком 2 роки.

"На ній дресирують собак. Єнот виловлений собаками в природі. Ковель, Волинська область, Ковельский район продавця звати Богдан чи Руслан просять 3000 гривень", - йдеться у дописі.

Журналісти інтернет-видання "Волинь24" знайшли схоже оголошення з такими ж фото на ОLХ.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
На тому поцові, який це робить, слід тресирувати собак!
Відповісти
Єнот і єнотовидна собака - це різні види!
Відповісти
Брехня! Є лише єнотовидна собака і все, а тупі люди називають єнот.
Відповісти
та назад 10 12 літрів пального. енота забрати в звіринець а продавця на ланцюг та в поліцію
Відповісти
Бідна тваринка. А як знайти? я б купила і відвезла б в зоопарк ((((( ото люди
Відповісти
оголошення досі є на олх
Відповісти
Збираємо гроші! Зоопарк забирає його, я розмовляла з директором Людмилою.
Відповісти
Просимо гроші наразі в приймальні депутата Покровького. якщо нам відмовлять - будимо збирати шляхом репостів у соц. мережі Фейсбук.
Відповісти
Завжди хотіли з дружиною хотіли єнота. Але поки грошей на такого не має...
Відповісти
Может кто-то имеет контактный тел Луцкого зоопарка, тот, что указан в инете не отвечает( я готова выкупить бедное животное и отвезти в зоопарк, дома 4 собаки, держать никак не выйдет.
Відповісти
Ми вже домовились про все, зараз збираємо гроші. потрібно 2500 грн. за цю ціну його готові віддати
Відповісти
В шацькому розпліднику мисливських псів "Чорне узлісся", де частенько відбуваються змагання собак, їх тренують на лисицях, чорнобурках, борсуках і не тільки. Деякі з тварин одразу гинуть -одні від ран, інші - від стресів. Тому це непоодинокий випадок. Тільки до цього нікому нема діла.
Відповісти
Як бачите, є діло) Ось тут я пощу ссилочку для тих, хто реально хоче допомогти : https://www.facebook.com/elena.metalnikova.50/posts/1188312787930947?pnref=story
Відповісти
да, они и не скрывают ((почитайте http://www.volynnews.com/news/society/na-volyni-zmahalysia-myslyvski-sobaky-z-ukrayiny-polshchi-ta-serbiyi/

" Варто зазначити, що «тренували» цю собачу еліту Європи 13 рудих і чорнобурих лисиць та 2 борсуки." (((
Відповісти
Я готова забрати. Де можна його побачити
Відповісти