«Ми не знайшли ознак побиття», - лікар про стан Надії Зубаль з рожищенського притулку

25
3
«Ми не знайшли ознак побиття», - лікар про стан Надії Зубаль з рожищенського притулку
Медики кажуть, що проблеми зі здоров’ям 13-річної Надії Зубаль не пов’язані з побиттям.

Про це в коментарі «Волинь24» розповів заступник генерального директора Волинського обласного дитячого територіального медичного об'єднання з хірургічної роботи Ігор Дородних.

З його слів, стан Надії залишається важким, хоч і стабільним, спостерігаються певні покращення.

Медик розповів, що дівчинку перевели з Рожищенської центральної районної лікарні з видаленим апендиксом у грудні минулого року. Він запевнив, що операція була необхідною, адже нелікування флегмонозного апендициту загрожувало їй перитонітом.

Згодом вже в обласній лікарні дитині провели ще три операції. Під час наступних оперативних втручань лікарі виявили перекрут кишківника з некрозом і пухлиною брижі кишки. На останній операції дівчинці вивели стому кишківника.

На думку Ігоря Дородних, причин для таких проблем зі здоров’ям може бути багато, однак найвірогідніше це спричинила доброякісна пухлина.

В той же час медики не знайшли ознак побиття.

«Наразі не можна сказати, чи була б ситуація іншою, якби дитину раніше забрали з притулку до лікарні. Я не слідчий і не можу цього знати, ми лікарі і наше завдання – рятувати життя», - наголосив медик.

«Я не судмедексперт, але те, що ми бачили, на наслідки побиття не схоже», - додав чоловік.

З його слів, давати будь-які прогнози поки зарано, мовляв стан дитини може погіршитись у будь-який момент.

«Сподіваємось на краще, а як воно буде – побачимо», - підсумував медик.

Читати більше про дівчинку, яка через знущання однокласників хотіла накласти на себе руки, опинилась в притулку, а згодом – в реанімації у тяжкому стані.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мамаша аферистка наробила розголосу і тепер центральним каналам телебачення за гроші роздає інтерв'ю! :)
Відповісти
Я СОСІДКА ЦІЄЇ СІМЇ І ХОЧУ СКАЗАТИ ПРО ЇХ
1ЩЕ МАМА НЕ ПЄ НЕ КУРИТЬ ГЛЯДИТЬ НОРМАЛЬНО ДІТЕЙ ТЕ ЩО ВОНА ПОЇХАЛА У ПОЛЬЩУ ЦЕ НЕ ОЗНАЧАЄ ЩО НЕ ГЛЯДИТЬ ДІТЕЙ,
І ЩОДО ДІТЕЙ діти роботящі добрі завжди тримають потядок коли не прийди завжди на варано чисто і мама просто звернулася в студію за допомогою коштів на лікуваня дитини, такщо не має вчому обвинувачувати цю маму,
В нас в сіх людей є багато не достатку, алеж ми себе не серем
такщо попрошу не обсирати Маму Надійки!!!
Відповісти
Гарно співаєте та тільки неправду
Відповісти
А антену спутнікову за які гроші поставила ті що на інтері заробила чи ті що в польші заробила?
Відповісти
Брехня
Відповісти
підтримую попередній коментар, тому що спілкувалася з лікарями з Рожищ, де для дитини зробили все необхідне і ставились з розумінням, а мати яка появилась потім невідомо звідки почала створювати ажиотаж і привертати увагу людей для того, щоб їй перераховували кошти, видно по попередніх замітках що дитина міняє свої покази і розповіді після того як поговорила з нею мати.
Відповісти
Вобшето виноватий директор школи, чого не завіз дитину до лікаря, а тепер хоче відмазатися не вийде, ЛЮДИ ДАВАЙТЕ ЧЕСНО СУДИТИ, я ту маму знаю добре вона наоборот старається все для дітей, і поїхала заробити гроші дітям, на ремонт хати і полікуватися, а той хабарник деректор, мало не вбив халатністю свею дитину, ХІБА МОЖНА ПІСЛЯ ТАКОГО ЗАЛИШИТИ ДИРЕКРОРА НА ВОЛІ СКАЖІТЬ САМІ.......
Відповісти
Ви знаєте люди дитина написала записку що не хоче жити, не через Батьків а через школу
томущо Надія написала такі слова.. Я МАМО І ТАТО Я ВАС ЛЮБЛЮ АЛЕ ЖИТИ НЕ ХОЧУ БО МЕНЕ В ШКОЛІ ХЛОПЦІ БЮТЬ І НЕ ВЧИТЕЛІ НІ ДЕРЕКТОР УВАГІ НЕ ЗВИРТАЮТЬ І Я В ШКОЛУ БІЛЬШЕ НЕ ПІДУ МЕНЕ ХЛОПЦІ ПОБИЛИ І Я МУШУ ЖИТЯМ ПОКІНЧИТИ, бачете саме Н адія не написала що хоче померти через маму і відчима а саме Заявила що ЧЕРЕЗ ШКОЛУ І БУДЬ ЛАСКА РОЗБИРАЙТЕСЯ З ШКОЛОЮ І З ДИРЕКТОРОМ,.... ПРОШУ ПРИЙНЯТИ МІРИ ДО ШКОЛИ с.ТОПІЛНЕ..
Відповісти
оооо.ооо знаєте люди я вам дешо роскажу про одну сімю
ВИ знаєте як дєрік школи бочку пхає на надієну мау і відчима і також на їхню сімю. так робити не можна як він поступив, ХАЙ ДЕРЕКТОР ГЛЯНЕ НА СВОГО СИНА ПЄТЮ. ЯКИЙ НЕ ВІДАВ МЕНІ ГРОШІ ЗА.... І ДЄРІК НЕ ЗНАЄ ЩО ЙОГО СИНОЧОК ПЕТРО (ПРИЙМАЄ НАРКОТИКИ) і має дівчину і вибачте на слові ЄБЕТЬСЯ З МЕЮ 17 РІЧНОЮ СЕСТРОЮ ЯКА ЗРОБИЛА АБОРТ ВІД НЮОГО ТАКИЙ ЧЕСНИЙ ХІБА МОЖНА МАТИ КОХАНУ ДІВЧИНУ І З ІНШИМИ 4МА ТРАХТИСЯ????!! ТО цього дєрік не бачить сваго під боком, що вньного в сімї робиться!!!!
ДАЖЕ ЖІНЦІ ДЕРЕКТОР ІЗМІНЯЄ В ЛУЦЬКУ НЕРАЗ БАЧИВ ЯК ВІН ЗІНШОЮ МОЛОДЕЮ СІМЮ СВОЮ НЕ БАЧИТЬ, З ЖІНКОЮ РОЗВЕДЕНИЙ БІДНА ЛЄНКА ЯК ТЕРПІТИ ТАКОГО БАБНІКА, як тобі не встидно валік єбати молодих дєвок АЯЯЙ
ВАЛІК ГЛЯНЬ НА СЕБЕ В КОГО ТИ ПЕРЕТВОРИВСЯ ТОБІ НЕ СОРОМНО ПРО ЗВОЇ ПОСТУПКИ, В СТИДАВСЯ СОБІ СЛАВУ ТАКУ РОБИТИ І СВОМУ СИНОЧКОВІ ПЕТРОВІ ОБОЄ РАБОЄ ШО ТИ ШО СИН (ХАБАРНИК ТИ ВАЛІК)
Відповісти
Дадада правду говорите ямені дехто з вчителів говорив як він жопу чеше нащьот дитини боїться шоб не посадили))))
Відповісти
чого йому боятися тож ХАБАРА дасть так як тим дав і врачам і поліції і в притулок я все знаю, бо і мені хотів дати но я за справедливість, даже ГОЛОВА СІЛЬ РАДИ БРАВ ХАБАР ВІД ДЄРІКА
ОТАКЕ ЛЮДИ Я ЗА ПРАВДУ ХОЧ РАЗ МОЖНА БУТИ СПРАВЕДЛИВИМ, ВАЛІК МОЖЕШ БУТИ ЧЕСНИМ ЧИ КРІСЛО НЕ ПОЗВОЛЯЄ
НУ КАНЄШНО СЛАВА БУДЕ ХОДИТИ ПОГАНА, АТИ ВЛІК НЕ ПЕРИЖИВАЄШ ЗА ЗДОРОВЯМ 14 РІЧНОЇ Надійки????????
за дитячі гроші купляєш все собі а в школі ремонт 10 рік робиш і толку 0!!!!
подивися на шкільні унітази які вони ужасні і глянь на шкафи для книжок по класах НЕ ВСТИДНО!!!!!ДАЖЕ ВАЛІК ЗА ОДНЕ З ДЕРЕКТОРОМ ПРИТУЛКУ ОЮОЄ РАБОЄ І ДЕРЕКТОР ПРИТУЛКУ ХАЙ ГЛЯНЕ НА УМОВИ ПРИТУЛКУ, ЛЬОНЯ ТОБІ НЕ ШКОДА ТИХ ДІТЕЙ ЯКІ В ПРИТУЛКУ??? ТИ ДАЖЕ ЇХ НА ВУЛИЦЮ І СВІЖОГО ПОВІТРЯ В ПРИТУЛОК НЕ ПУСКАЄШ І НЕ ПРОВІТРУЄШ КІМНАТИ АШ ЦВІЛЬ ПОРОСЛА, І ДІТЕЙ ОБІЖАЮТЬ ПРАЦІВНИКИ І ТИ З ДІВЧАТКАМИ ПРИТУЛКУ ЯКИХПОМІСТИЛИ ДОТЕБЕ ТО ТИ З НИМИ РАМАН ЗАВОДИШ З 16 РІЧНОЮ ДІВЧИНКОЮ ТОБІ НЕ ВСТИДНО І НЕ БОЇШСЯ ЩО ЗАВАГВТНЯЄ ВІД ТЕБЕ,
ОЙ БОЖЕ до чого ті деректора котяться ХАБАРНИКИ З ХАБАРНИКІВ БОЯТЬСЯ КРІСЛО ОСТАВИТИ А НЕ ЗА СТАН ЗДОРОВЯ ДІТЕЙ ОТАКІ ВНАС ДІРЄКТОРА
Відповісти
І вам не соромно таку брехню поширювати. Якщо маєте докази ідіть до поліції, а не тут свого рота відкриваєте .
Відповісти
Блін, дитино , перед тим як таке писати, дізнайся всю правду!А не пиши різну єрунду! Відразу замітно що це пише нерозумна людина( або ж дитина)! Ви щось знаєте про директора та його сина!? НІ, якщо пишите ось таке! ви краще дивіться за собою! І за своєю сімєю! А Валентин Глушко і його син порядні люди! По вашому коментарі видно що вам Ще ОГоо як далеко до них! І те що Валентин робить, це все аби спасти Надійку,а не спасти жопу як ви пишите! Так що не потрібно наводити тут наклеп на людину та його сімю! Замість того щоб ось тут таке писати , краще чимось би допомогли б дитині! А не виписувати тут брехню! Візьмись за свою Жопу і подивися де вона сидить, і що творить!
Відповісти
Шановний. Перед тим як давати пропозиції і поради треба хоча б мінімально володіти інформацією по даному питанню. Зрозуміло, що із стилю поданя інформації в статті висновки можна робити неоднозначні. Але якщо ви вже відважилися, можливо під впливом емоцій, писати свої тези, то щоб не виглядати дурнувато в своїх очах, в першу чергу, дуже рекомендую більш достеменно вивчити ситуацію. Думаю якби ви це зробили, то прозріння було б для вас снігом на голову і навіть пункт 1 в озвучених вами проблемах писати б не довелося. Поменше емоцій, через підтримку отаких емоційних і недолугого законодавства, ми і маємо цілу когорту так званих мам, для яких діти є способом заробітку і не більше. Щастя вам, а дитині видужання.
Відповісти
Лариса в свій час також передсмертними записками всіх в школі лякала. Все повертається. Тільки дитину жаль. Що любляча мама не звернулась раніше до лікарів з дитиною
Відповісти
Міри, Ларисо, приймуть до тебе!!!
Відповісти
Я думаю це шкільне керівництво себе вигороджує і зводить наклеп на маму... адже вони мають вплив статус... а хто така для них багатодітна мати....
Відповісти
ЛЮДИ дорого селяни давайте не будем один одного обсуждати бо внас в кожного є проблеми!!!!!
і ми свої проблеми не говорим ні комк а закогось язики чухати ми перші, ця сімя така як і ми КОЖНА МАТИ ПЕРЕЖИВАЄ ЗА СТАН ЗДОРОВЯ СВЕЇ ДИТИНИ
ХВАТИТЬ НАМ СРАТИСЯ ОДИН З ОДНИМ КРАШЕ ДАВАЙТЕ ЗБИРЕМ КОШТИ ЦІЄЇ НЕВИНОЇ НАДІЙКИ,НАШЕ СЕЛО ОДНА СІМЯ І ДАВАЙТЕ ВСІ РАЗОМ ДОПОМАГАТИ!!!! ДО ДО ПОМОГИ ПРИСТУПАЄМО
Відповісти
ДАВАЙТЕ ПОМОЖЕМ ДІСНО ТІЙ ДІВЧИНЦІ А ШКОЛУ НА СВОЄ МІСЦЕ І ДЄРІКА ЗА ЖОПУ)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Відповісти
Ну все зрозуміло Лариса нарешті добралась до комп'ютера. І почала робити свою справу яку обожнює, оббріхувати людей.А директор і небайдужі купують ліки для Надійки.
Відповісти
Дурна ти баба
Відповісти
Ложка тобі скільки грошей не дай то мало,а скільки ти потратила за лікування своєї дитини чи всі гроші пішли за борги газу якого немає????

Відповісти
ЛАРИСА ,ТВІЙ СЛЕНГ ЗАВЖДИ ЧИТАЄТЬСЯ . БУВ У НАДІ ЗАВІЗ ЛІКИ. КУПИВ М'ЯСА ,СИРУ. ДИТИНА ДУЖЕ ТЕБЕ ЧЕКАЛА. З ТВОЇХ КОМЕНТАРІВ ВЗНАВ ПРО СЕБЕ І ДІТЕЙ БАГАТО НОВОГО. НА МАЙБУТНЄ МІЖ КОМЕНТАРЯМИ РОБИ БІЛЬШИЙ ІНТЕРВАЛ.
Відповісти
ларіса ти повинна подякувати усім хто піклується про твою дочку а особливо директор школи краще пішла б до церкви і помолилася за здоровя дочки а не пишеш всяку гидоту
Відповісти
ларіса ти повинна подякувати усім хто піклується про твою дочку а особливо директор школи краще пішла б до церкви і помолилася за здоровя дочки а не пишеш всяку гидоту
Відповісти