П'яний менеджер фітнес-клубу «Sport Life» ганяв на «бесі» по Луцьку

36
8
П'яний менеджер фітнес-клубу «Sport Life» ганяв на «бесі» по Луцьку
У Луцьку керуючий фітнес-клубу "Sport Life" уже втретє попався на "п'яній" їзді за кермом.

Уночі 23 січня луцькі патрульні отримали повідомлення про те, що п'яний чоловік сідає за кермо, - повідомляє власкор "Волинь24".

Спершу горе-водія помітили на позашляховику "BMW X1" біля нічного клубу "Версаль". Він сів за кермо і почав їхати в сторону залізничного вокзалу.

Патрульні з вимогою зупинитись почали наздоганяти п'яного водія, однак він не реагував на заклик. Поліцейські, аби приборкати "гонщика" викликали підмогу.

На Привокзальній площі "беха" розвернулася і поїхала у двори вулиці Гулака Артемовського. Вже там джип збив металевого стовба і заїхав у тупик.

Коли патрульні врешті підійшли до водія, він почав грубити їм, не хотів виходити з автівки, а коли вийшов - почав махати рухами. Тому правоохоронцям довелося застосувати силу та начепити кайданки.

Від проходження тесту на наявність алкоголю в крові у наркодиспансері горе-водій відмовився, хоч за зовнішніми ознаками (запахом, нечіткою мовою і порушеною координацією) чоловік був явно нетверезий.

Пізніше водій "бехи" представився Віктором Грицюком, керуючим фітнес-клубу "Sport Life".

До слова, за півроку чоловік уже втретє попадається за кермом напідпитку. Через цей третій випадок чоловікові "світить" штраф 40 тисяч гривень і позбавлення водійських прав на 5 років.



Передрук заборонений.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
хахаха олень
Відповісти
зараз Пан Палиця все порішає...........
Відповісти
"уже втретє попався на п'яній їзді за кермом"... мдааа
Відповісти
А чого не позбавили прав після першого та другого разу???
Відповісти
хм, цікаве питання, а чого?
Відповісти
Патамуша укроп
Відповісти
Ждуть, коли кого не-будь уб'є...
Відповісти
Позбавили) він їздив без прав
Відповісти
Який керуючий такий спортклуб
Відповісти
Ви в клуб на керуючого ходите дивитись, то може вам в інший- в нічний ?!
Відповісти
Ось що спорт з "людиною" робить!
Відповісти
А ось дійсно чого нова поліція, після першого права не вилучила? Ще і мають совість таке в пресу кидати) Хтось помітив що з новою поліцією в нас в рази п'яних почало кататися і хабарництво піднялося, тільки аже на Державному рівні))
Відповісти
Водійське посвідчення вилучають за рішенням суду, поліція таких рішень не приймае,отож питання до суддів
Відповісти
Саня, та вижени його і найми якогось охоронця Палиці. Вони хоть пити вміють
Відповісти
Ти як видно "олень" ще той. Згідно законодавства України суд, а не поліція "вилучає" права і призначає штраф. От і виходить, що поліція його вже в третє "ловить", а наш "самий чесний і гуманний суд" не лишає його права керування!!!!
А такі як ти намагаються ввести суспільство в оману звинувачуючи у всьому нову поліцію(якої до речі менше 20% від особового складу МВС, всі решта старі кадри) і нічого не кажучи про прокурорів які мають представляти державу і вести слідство і звичайно наш суд, який виносить вироки так як їм потрібно, а не як закон пише.
Відповісти
Перш ніж ображати іншого коментуючого прочитай свої нормативні документи (це щось інше окрім декількох завчених на пам'ять пунктів правил дорожнього рух), а саме наказ МВС 326 від 28.04.2016. Інше, ніхто ж не написав, що у нього права не вилучені. І останнє, якщо протокол складено з дотриманням усіх норм чинного законодавства то ніякий суд безпідставно не скасує Ваш протокол. Звичайно Ні у кого не має сміливості визнавати свої помилки простіше валити все на суд.
Відповісти
Піде в штрафбат Варта Порядку.
Відповісти
Чому?Укроп!
Відповісти
Спортом займатись - любий дурень може, а ось бухати - тут здоров’я неабияке треба мати! :)
Відповісти
Так цьому гусю і треба
Відповісти
А чого перші 2 рази не позбавили його права керування?
Ми казали йому їздити на велосипеді, Ех
Відповісти
Із рубрики: таке на Волинських новинах не почитаєш :)
Відповісти
співчуваю бідоласі.
Відповісти
В житті бувають різні ситуації! Судити тут немає права ніхто! Несуди та не судимий будеш!!!
Відповісти
Ніхто нікого не судить, але п'яний сів за кермо- не може бути ніяких виправдань . Від тесту відмовився-значить був , як мінімум , напідпитку. Якби так "срочно"кудись потрібно було їхати міг таксі взяти, а не сідати за кермо
Відповісти
Я не розумію, чого чекати....3 раз він сідає п'яний за кермо, то це його зловили, а скільки разів не зловили. Поки когось не зіб'є на переході то не візьмуться за нього чи як. Ну що за бардак!!! Чому ще не забрали права!!!
Відповісти
Не права,А водійске посвідчення!
Одні полішвенднри кругом ,повибирались із сіл.
Відповісти
Машину конфіскувати,продати,гроші передати в ато,а цьгого дятла керувати, обрізати тротилом і закинути над луганськом
Відповісти
Дійсно, А чому не вилучили водійське посвідчення з першого разу, вже не говорячи про 2? Все можна порішати...
Відповісти
В таких мажорів не права потрібно вилучати, а у в'язницю саджати. Слава Богу що нікого не збив. !!!
Відповісти
У в'язницю відразу
Відповісти
Знаєте як часом буває? Можливо наступного разу цей безмізкий мажор роздавить собі подібного, оце буде втіха...
Відповісти
Журналюги ви! Збив стовба? Чи стовпа? Оце круто- шо він на бесі, - шо ви на сайті, тверезі та неграмотні.
Відповісти
Напевно всі , хто пишуть , що потрібно було позбавити водійських прав з першого разу їздять на тролейбусах.
Ситуації в житті бувають різні і всі ми люди, а отже ніхто не без гріха.
Відповісти
Так бухати треба мати здоровя ...:)))))
Відповісти
А МНЕ ИНТЕРЕСНО - А КАК НАКАЗАЛИ ЭТИХ ( НЕ ПОБОЮСЬ ЭТОГО ВЫРАЖЕНИЯ) ПОТЕНЦИАЛЬНЫХ "УБИЙЦ " ???????!!!!!!! А ТО Я СМОТРЮ ВЫ ПИШЕТЕ - УЖЕ ТРЕТИЙ РАЗ ЗА ПОЛГОДА , ДА ? А ПОЧЕМУ ПЕРВЫЙ РАЗ ЕГО НЕ ЛИШИЛИ ПРАВ НА ГОД ????????!!!!!!! А, ИЗВИНИТЕ, Я ЗАБЫЛА, У НАС ЖЕ ВЫБОРОЧНО НАКАЗЫВАЮТ - КОГО КАК.....
Відповісти