Гузь побрився

19
-3
Гузь побрився
Народний обранець від Волині Ігор Гузь відмовився від нового іміджу та збрив бороду.

Такі зміни у зовнішності депутата помітили земляки цими днями під час його чергового робочого візиту на округ.

Нагадаємо, від літа Ігор Гузь вніс корективи до свого зовнішнього вигляду і почав з’являтися із легкою небритістю. А останні місяці – носив невеличку борідку.

Ще 24 грудня Ігор Гузь був з бородою
Ще 24 грудня Ігор Гузь був з бородою
А вже 28 грудня під час робочого візиту у селі Березовичі Володимир-Волинського району - бороди немає
А вже 28 грудня під час робочого візиту у селі Березовичі Володимир-Волинського району - бороди немає

До слова, з таким оновленням стилю Ігор Гузь потрапив до рейтингу видання «Волинь24» ТОП-5 волинських віпів-бороданів.

Оцінюючи бороданів для цього матеріалу, модний експерт – майстриня луцького салону «Fashion men» Ольга Куденчук впевнено заявила, що Ігорю Гузю борода личить і чудово підходить під стрижку.

Попри це жінка зауважила, що обранцю не завадить зробити корекцію бороди – підправити контури, надати їй чіткішої форми. Проте Ігор Гузь, очевидно, вирішив кардинальніше «підправити» недопрацювання і зовсім збрив бороду.
Теги: ігор гузь
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Лопух!!!
Відповісти
Лопух ти, Гузь(і про це усім, крім тебе, відомо) - депутат.
Відповісти
Не суди по собі. Тобі далеко ще до нього, до рости , а тоді коментуй.
Відповісти
Шановний модератор теми.
Ви дебіл????????????????????????????
У вас більше немає про що писати?
ДАвайте ще як висрався романюк чи як насцяла зозуля в зоопарку!!!!!!!!!!!!
Відповісти
А мені цікаві теми, не може ж бути постійно серйозні новини, чи негатив. І такі потрібні, особливо тим, хто слідкує за діяльністю депутата)
Відповісти
Слабо побрився, не якісно! Треба як Палиця! :)
Відповісти
Креативнько так. А Гузю не заздрість.
Відповісти
Ігоре Володимировичу, гарно виглядаєте!
Депутат молодий, активний, от і нехай експериментує з зовнішністю)
П.с. борода прибрала з обличчя 5-7 років!!
Відповісти
Змінив імідж - люди спостерігають. Погано було б як би не спостерігали б. А так, слідкують і за роботою депутата, і за тим, чи з бородань, чи не бородань)
Відповісти
З бородою чи без він все рівно хороший депутат і це головне.
Відповісти
Знайшли що обговорювати. Хіба це журналісти ; пишуть або замовне або якусь хрєнь.
Відповісти
Коли немає за що критикувати, "журналісти" пишуть про таке. З пальця висмоктана новина.
Краще б звіт опублікували його, ось там дійсно є на що подивитися і про що поговорити.
Відповісти
шкода( він мені з бородою такий.... ммммм)))) і до речі, дякую редактору за такі новини перед новим роком! ця серйозність вже набридла!!!
Відповісти
Гарного чоловіка легка небритість не спортить. А в Ігора зовнішність приваблива і розум ясний, плюс чоловічі якості (трудолюбивість, мужність, чесність). Думаю в 2017сміливо може потрапити в рейтинг "Найбажаніший чоловік Волині"
Відповісти
Щоб ви не говорили, щоб не писали, Гузь завжди буде хорошим депутатом, люди його вибрали та не пожаліли. А з бородою він чи без неї - ви ж також міняєте зачіски і відрощуєте бороду. Тому автору цієї статті величезний мінус.
Відповісти
НОВОСТЬ №1
Відповісти
О майн, скоро будуть ворожити по бороді Гузя.
Відповісти
Ждемо збритих вусів Зінкевича,Сапожнікова і чистого обличчя Сергія Недбайла)))))
Відповісти
Теми закінчилися вже взагалі?)
Відповісти