Скандальний полісмен Волошин став фіналістом конкурсу краси

22
0
Скандальний полісмен Волошин став фіналістом конкурсу краси
Одіозний міліціянт Олександр Волошин пройшов у фінал конкурсу, який організував один із луцьких фітнес-центрів.

Зокрема, про результати підрахунку голосів написали у соціальній мережі Фейсбук.

«Після підрахунку голосів ми визначили 3 фіналістів в номінації "Mister Maximus":
1. Олександр Король
2. Олександр Мамчур
3. Олександр Волошин
Хто переможе серед цих мужніх чоловіків оберете саме Ви!», - йдеться у дописі.
Трійка фіналістів
Трійка фіналістів

Нагадаємо, що Олександр Волошин, будучи заступником начальника управління захисту економіки ДЗЕ Головного управління Національної поліції у Рівненській області, став відомим у лютому 2016 року.

Саме тоді його затримали у Луцьку за хуліганство. Він поводився зухвало і стверджував, що всім «пі…ц». Зрештою суд відпустив чоловіка.

Вдруге Олександра Волошина затримали у Луцьку в квітні – він брав участь у бійці біля бару «Оболонь». У травні Луцький міськрайонний суд визнав його винним у хуліганстві та непокорі поліції.


Як відомо, Олександр Волошин не пройшов переатестацію, відтак «вилетів» з лав правоохоронців.

Голосування продовжується, тим не менше, Олександр Волошин вже увійшов у трійку фіналістів.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Маленький ,лисий,жирний та пузатий.
Відповісти
Не жирний, а набирає масу
Відповісти
А яке має відношення одне до іншого?ваші новині з пальця висмоктані вже й читати бридко!!!
Відповісти
А щось не так чи соромно за свою поведінку?
Відповісти
ну просто красавци, на город як опудало
Відповісти
А я займаюсь разом з Волошиним. Хороший він чоловік. І спортсмен хороший. А Ви - бридкі журналюги. Кусок лайна, якщо простіше!
Відповісти
Фітнес центр Максимус провів незалежне голосування. Значить не такий той Волошин поганий як ви його описуєте
Відповісти
Одне з другим не звязується. Гидко читати ваші пасквілі. Такому "журналісту" писати на заборах, а не в такого поважного власника інтернет-видання П. Пащенка. Цього писаку чекає доля колеги Поліщук.
Відповісти
від адміністрації фітнес-центру повідомляємо, що Олександр Волошин може ще й претендувати на звання "Містер ввічливість". І взагалі, про цю людину ми можемо сказати тільки хороші та позитивні речі.
Відповісти
Понятно...Він же не тикає вас там ху...ми.
Відповісти
Без Рижкова ніяк не обійдеться!!!в кожну бочку затичка)))
Відповісти
А коли ми його затримували...він був трохи не такий милий добрий і приємний
Відповісти
А ви зі своїми розберіться. ТАМ Є КОГО ЗОТРИМУВАТИ
Відповісти
Я жирніший і менший, і пузо більше подивіться на мене... але я ж не прусь в красуни
Відповісти
Ніколайчук,що жаба давить?
Відповісти
Подивіться голосування Волошин Саша може стати містером MAXIMUS. Результати всі чекають на фітнес вечірці 23 грудня ;)
Відповісти
Це хто ж так постарався спаплюжити ФЦ Масімус? Мабуть там працює якийсь засланий козачок
Відповісти
Якщо Сашу вибрали, і голосують за нього, це означає тільки одне- він достойний. Преса не показник
Відповісти
ну так, достойний ублюдок
Відповісти
Мудро завжди залишиться мурлом.... і назвіть його хоч принцем Датським
Відповісти
ото піар для Максимуса! незай до титула ще й премію Саші за рекламу
Відповісти
Шоумен цей крєнділь))) нагнув свідомість "недалеких" от вони і шиплять. Крутяк
Відповісти