--> Шпига прокоментував чутки, що винуватця трагічного ДТП хотіли «відмазати» | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Шпига прокоментував чутки, що винуватця трагічного ДТП хотіли «відмазати»

20
0
Шпига прокоментував чутки, що винуватця трагічного ДТП хотіли «відмазати»
Винуватець ДТП, Володимир Мігас, вже покликав на допомогу адвоката, який намагається втрутитись у слідчі дії та «відмазати» свого довірителя.

Про це повідомляє власкор Волинь24, який слідкує за подією у міськвідділу поліції.

Зокрема, слідчі намагаються затримати його на 72 години, поки ведеться першочерговий збір інформації та пояснень, до того часу, поки слідчий суддя винесе рішення щодо його затримання на час досудового слідства.

Тим не менше, за ситуацією у міськвідділку поліції спостерігають десятки громадських активістів. Наразі туди прибув адвокат Володимира Мігаса, який одразу почав підказувати винуватцю, що і як казати слідчим. Зокрема, він порадив йому не визнавати себе винним і написати заяву про побиття та крадіжку великої суми коштів.

Серед громадськості поповзли чутки, що Володимира Мігаса намагаються «відмазати» від покарання завдяки впливовим зв’язкам у Головному управління Національної поліції області.

Тож ми звернулись за коментарем до головного полісмена Волині з проханням прокоментувати дану ситуацію.

«Це не ми приймаєм рішення. Все там буде в рамках чинного законодавства. Він в будь-якому випадку не уникне покарання, адже там ушкодження середньої тяжкості. З ним працює слідство і буде все зроблено у рамках кримінального провадження слідчими, а далі вже суд прийматиме рішення, чи його затримувати в порядку 208-ї статті. Тому зі своєї сторони Нацполіція зробить все можливе, щоб він поніс покарання відповідно до того, що скоїв», - запевнив Петро Шпига.

Щойно стало відомо, що Володимира Мігаса таки затримали у міськвідділку поліції на 72 години до вияснення і призначення судом запобіжного заходу на час досудового розслідування.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
якщо відпустять потрібно підіймати людей
Відповісти
Знаю я таких підйомників як ви.. тільки на дивані герої...
Відповісти
А я знаю таких підйомників що спачатку штурмують управу а потім гроші на ремонт збирають і віддають мусарам!!! КЛОУНИ!!!
Відповісти
Пан тільки зі шконки? МуСАров нє любіт? За клоуна атветіш пернатий?
Відповісти
Не має про що ГОВОРИТИ ЦЕ ПАДЛО НЕ ПОВИННО ХОДИТИ ПО МІСТУ!!! Якщо відпустят суддю теж пакувати разом з мусаром !!! Не сидіть по норах виходьте щось робіть!!!
Відповісти
"Пакують" якраз "Мусара"! Вчи матчасть гном.
Відповісти
Це тебе тєрпіла мусара пакують!!! А в нормальних пацанов мусара СОСУТЬ!!!
Відповісти
На деяких мовах "паца" означає жіночий статевий орган.
Відповісти
ПАЦАН, перевод с идиша ПОЦ-АЙН (ейн) – член маленький, то бишь, особь мужского пола с неразвитыми половыми органами, а может, мозгами.
Відповісти
Так адвокати для того і є,аби допомагати своїм клієнтам і узгоджувати із ними правовоу позицію і врешті решть казати їм,що слід робити,а чого не слід робити у ході слідства чи судового розгляду.
Відповісти
Чудово!!! ЗАМОВИМО СПЕЦІАЛЬНУ ПІЧ ДЛЯ АДВОКАТІВ МУСАРСЬКИХ!!!
Відповісти
Паходу мусарской єто ти!
Відповісти
Опозорив себе і поліцію. Повний андон сцикун.
Відповісти
Почалася перевірка влади на вшивість. Щоб не закінчилося це волинським майданом під прокуратурою.
Відповісти
Вчинив злочин повністю відшкодування збитків потерпілому та покарання згідно закону та щоб не платив судді 1000 доларів за кожен рік по статі ККУ
Відповісти
«Це не ми приймаєм рішення. Все там буде в рамках чинного законодавства. Він в будь-якому випадку не уникне покарання, адже там ушкодження середньої тяжкості. З ним працює слідство і буде все зроблено у рамках кримінального провадження слідчими, а далі вже суд прийматиме рішення, чи його затримувати в порядку 208-ї статті. Тому зі своєї сторони Нацполіція зробить все можливе, щоб він поніс покарання відповідно до того, що скоїв», - запевнив Петро Шпига.
СЕРЕДНЬОЇ ТЯЖКОСТІ!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Як СЕРЕДНЬОЇ ТЯЖКОСТІ ?????????? це вже починається відмазування, хочуть зробити умовне покарання
Відповісти
Дитина у комі!!!!? Як середньої? Точно вже відмазують,щей винним пішохода зроблять.....
Відповісти
вже відмазали http://www.volyn24.com/news/75409-pidfartylo-sprava-migasa-potrapyla-do-yaselskogo-poza-systemoyu
Відповісти
Зламані обидві ноги, черепно-мозкова травма, кома, і "адже там ушкодження середньої тяжкості" ?
Відповісти