Спущені штани, коньяк та супутниця: подробиці жахливої ДТП у Луцьку

40
8
Спущені штани, коньяк та супутниця: подробиці жахливої ДТП у Луцьку
Водій авто показав у наркодиспансері 3,05 алкоголю в крові, і це через 2 години після скоєного ДТП.

Нагадаємо, сьогодні на вулиці Дубнівській водій «Мерседеса» збив на пішохідному переході хлопчика і намагався втекти.

За словами власкора Волинь.24, наразі його після освідування везуть у міськвідділ поліції. Також підтвердилась інформація, що водій «Мерседеса» є директор фірми ОЛДЕМ – Володимир Мігас.

Разом з ним у машині перебувала жінка, від якої теж чутно спиртним. Окрім цього вона тримала при собі пляшку коньяку, а самого водія одразу після ДТП свідки застали зі спущеними штанями.

Наразі він продовжує заперечувати свою вину, плутаючись у словах. Мовляв це сталось не на переході і хлопець вискочив неочікувано.
«Тай взагалі - чо він там ходить», - цілком спокійно і дещо неадекватно повторював Володимир Мігас у наркодиспансері.

Окрім цього нетверезий чоловік почав заперечувати, що саме він сидів за кермом.

Як стало відомо, хлопцю всього 16 років. Наразі він впав у кому. Лікарі намагаються зробити все можливе, аби врятувати йому життя.




Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ось чому озброюватись..... В випадку чого стріляти в голову таким уродам
Відповісти
...стріляти з контрольним! розірвалаб су**у на місці. З ранку наваляне по дітях їздить!
Відповісти
довічне скотині.
Відповісти
ти кругом свої пять копійок вставляєш. Не пробувала влаштуватися на роботу?
Відповісти
каструвати !!! а пом добити камінням
Відповісти
Скотина!!!!Блін,такомо довічне....Нема слів(( Молімося всі за здоро'я дитини.
Відповісти
ОЛДЕМ
м. Луцьк, пр-т Волі, 17
+38 (0332) 771701
+38 (0332) 779934
Керівник: Мігас Володимир Михайлович - директор
Бухгалтер: Боровська Галина Миколаївна
Відповісти
Це Володя Мігас проживає в с. Липини знаю цю тварюку і знаю де проживає. Коктейль молотова йому зарезервований.
Відповісти
Кинеш адрес, я добавлю...
Відповісти
Кинь адресу, будь-ласка.
Відповісти
Господи, врятуй дитину! А цьому покидьку - справедливого покарання!!!!!!
Відповісти
Мєрзость і гнида... Але ж відкупиться сука.....
Відповісти
КАЗЕЛ.....просто слів немає.....
Відповісти
як оформлять і відпустять-він метнеться в польщу
Відповісти
якщо його відпустять, а його відпустять, потрібно підіймати людей
це вже не перший випадок,коли таких виродків відпускають
Відповісти
Шукаю телефон батьків хлопчика. Хто знає, відгукніться.
Дякую.
Відповісти
Давайте зробим йому пекло в місті! Скот і бидло, яке треба карати!!!
Відповісти
Вже було недавно, бухий крутелик на БМВ X5 збив діда на велосипеді і втік. І що? Забашляв всім, племінник діда сказав що претензій не має, в результаті за п'яне вбивство дали 3 роки умовно і навіть права не забрали, їздить далі. В цьому випадку буде так само.
Відповісти
Точно, ходить по Юванту , і торгує своїми шубами! Бабло, як завжди перемогло!
Відповісти
Якщо племінник продав діда, то Бог йому суддя...
Відповісти
в нашому районі по дубнівській такого знака як пішохідний перехід неіснує. всі їздять як на автобамі без гальм. якщо проскочешь то добре, а якщо ні то вот такі результати можуть бути
Відповісти
Так само і на Набережній біля 3 школи,постійно збивають на переході як не дітей,то батьків,то вчителів,а таким не якого покарання!!!
Відповісти
До пори до часу така буха с...а по світу лазить та дітей калічить. І на нього кара Божа знайдеться...
Відповісти
такых спалювати зы шльондрами
Відповісти
жаль вона ёму хера пид час аварии не одкусила - мо' вон би там же и здох од втрати крови …
Відповісти
3,05 алкоголю він би ледве розмовляв,а на відео не здається п'яним(може я й помиляюсь)..Дай Боже хлопчику здоров'я,щоб вилікувався
Відповісти
Так там написано це після 2год.після дтп
Відповісти
Що він з тими спущеними штанами там робив?а що те позорище йому робило?гидота!!!позорище!!!дитини шкода!@!
Відповісти
доїбався й докатався!бидло гонорове
Відповісти
Ментяру звати Діма Соханській якій пшикав балончиком в людей які хотіли те бидло затримати
Відповісти
На жаль максимум 10 років. Як на мене в розхід на місці.
Відповісти
Все просто пояснюється: супутниця йому на ходу робила міньєт (сосала). Кайф от і до. Знаю цього Мігаса ще з радянських часів з потребкооперації. І жінка Ольга від нього далеко не втекла (в дівоцтві - Королькова). Суки вони всі, бляді, кровопивці, антихристи.
Відповісти
Надіюсь цього посадять і заберуть права, а тому хто 3 листопада 2016р. на вулиці Огієнка на переході збив мого сина - нічого не буде, бо він не "вбив" і "до коми не довів". Батьки, тримайтесь. Бог добрий, він не покине Вашого сина.
Відповісти
але чоловік у Вас бидлуватий дуже. Веде себе хамськи і зверхньо.
Відповісти
Фото дівки є в когось?
Відповісти
Чому про дівку мовчать? Відмазують сволочі. Виявиться що дівки не було коньку не було а хлопець побив машину відморозку мігасу. Не дозволимо.люди пора показувати суддям прокурорам ментам що таке закон.
Відповісти
Покажіть фото дівчини яка їхала з Мігасом і хай побачить вся Волинська область може і вона стала виновницею ДТП?
Відповісти
в нього в машині кожен раз інша ...на всіх плювати-слюні не хватить.
Відповісти
таких РАГУЛІВ як він, з грошима і які думають, що вхопили Бога за бороду, в розхід або на уранові копалини, без суду бо відкупиться через таких самих посередників у таких самих суддів((( дев'яності б на них хоча б на пару днів. рагуль і бидло.
Відповісти
Сценарий был значительно переработан, что-то добавлено, что-то убрано. Например, в компании, где руководство старше 45 лет, скорее захотят видеть в качестве главбуха человека примерно такого же возраста. Информационный стенд - отличный способ донесения полезной информации Унификация, единообразие, презентабельный внешний вид и фирменный стиль рекламных и информационных средств, и рациональность способов по доведению сведений и информации до населения, таких как информационных табличек и стендов, рекламных щитов и стоек, а также материалов, расположенных там, в наши дни не только стиль, но и дополнительная прибыль! В случае если толщина стены не будет меньше 35 см. Это генетические особенности, полученные от диких животных. Преимущества товаров собственного авторства: 1. Знак "Ограничение нагрузки на ось" запрещает движение под знак транспортным средствам, у которых фактическая нагрузка на какую-либо ось больше указанной на знаке. Все большее количество компаний входят в блогосферу, хотя хорошо знакомые с ней люди говорят, что это приносит им больше вреда, чем пользы. Если таковые обнаруживаются, то продукт бракуется. Без его наличия проведение такой лотереи невозможно. В слайд шоу можно включить и анимационные эффекты. Для древесины характерны биоповреждения, вызванные жизнедеятельностью домовых грибов и насекомых. Заказчик благодарит и обговаривает следующую встречу. Приобретение строительных материалов - очень важный этап в процессе ремонта. Скорее всего вам понадобится пройти специальный общеукрепляющий курс. Не так опасен сильный снег, в котором машина скорее увязнет и сможет достаточно быстро остановиться при необходимости за счет глубокого зимнего протектора шин. Выбирая постельное белье, человек в первую очередь обращает внимание на цвет белья, и от того, насколько он ему понравится, и зависит, купит он его или нет. В этом случае работы производятся комплексной бригадой. Пообщайтесь со знакомыми, друзьями, друзьями друзей, коллегами, наверняка кто-то относительно недавно сталкивался с риэлторами, и может кого-то порекомендовать. Нет, мы не листали заумные книжки по экономике. Как избавиться от артрита Существуют тысячи заболеваний и все они имеют общие функциональные признаки: нарушение биоэнергетического баланса и ослабление иммунной системы. Цель, должна оправдывать средства. А старшее тоже, уже вынуждено, потому что оно все это пережило своей жизнью. Не стоит захлопывать крышку ноутбука по окончанию работы, она вполне закроется и после мягкого движения. Навершине короны украшено уникальной густо-красной шпинелью, оплетенной веточкой с брилиантами. Для сравнения возьмем электролобзик, торцовочную и дисковую пилы. Комментарии к статье Нет комментариев. Их интересует жилье как инвестиционный вариант с гарантированным доходом: месяц отдыхаешь, остальное время получаешь дивиденды. Мы видим, как востребованы нашими заказчиками системы предотвращения атак, но в то же время понимаем, как тяжело им выбрать системы подходящего уровня. Реальная жизнь - не школа.
в мурманске ванну
бумага фильтровальная в вологде
тибетского мастифа в китае цена
сыр парижская буренка в ижевске
кольца жб в междуреченске новокузнецке
Відповісти