--> П'яний водій попросив допомоги у «самооборонців» на свою голову | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

П'яний водій попросив допомоги у «самооборонців» на свою голову

28
4
П'яний водій попросив допомоги у «самооборонців» на свою голову
У неділю, 4 грудня, близько 4 ранку у Луцьку на привокзальній площі чоловік підійшов до представників "Самооборони Волині" та попросив підштовхнути автомобіль, який замело.

Увагу громадських активістів привернуло те, що від чоловіка був відчутний запах спиртного, повідомляє власкор "Волинь24".

Саме тому, надавши водієві допомогу, вони послідували за "Опелем Корса", за кермом якого і перебував прохач. Він рухався в бік центру міста.

Доїхавши до обласної лікарні, водій помітив "хвіст" та різко розвернув авто у протилежний напрямок. Після цього звернув на вул. Привокзальну.

Тут його наздогнали "самооборонівці". Водій почав поводити себе агресивно, вживав ненормативну лексику.

Активістам вдалося з'ясувати, що чоловік працює водієм у перевізника "Луцьк-Експрес". В автомобілі також перебували жінка із неповнолітньою дитиною.

Дружина, яка на вигляд теж була напідпитку, пропонувала "самооборонівцям" "порішати за любі гроші", аби справа не потрапила до правоохоронців, адже через цей прецендент чоловік може втратити роботу.

Проте активісти ще під час погоні викликали патрульних, які, прибувши на місце, склали адмінпротокол.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це м'яко кажучи некрасиво з боку активістів. Навіщо дали сісти за кермо, якщо відразу побачили? П'яного водія не виправдовую. Але завжди краще попередити ніж наказати.
Відповісти
Підштовхнули...
Відповісти
попередити це як ? заламати ? поки не поїхав нічого не порушив

Відповісти
Попередження прозвучало неодноразово,але в грубій формі було проігноровано
Відповісти
Ну і що? Пошле він тебе подальше, ще й подякуєш,що в морду не дав! Воно ж круте,воно ж на іномарці, воно ж лигнуло і сіло за руль,воно ж може "парєшать"і ти йому не указ! П"яний-рідний брат дурного,чи не в курсі?
Відповісти
Оце то так. Почувши різкий запах алкоголю потрібно було не дозволити взагалі за кермо сідати. Мда...., самооборона ще той провокатор. А якби він збив когось тікаючи... Боротись треба з причинами а не з наслідками.
Відповісти
Не розумів чоловічок,що добра йому бажають,не розумів
Відповісти
Так плюси заробляти, від кого???
Відповісти
Причому самооборона до випившого за кермом?
Відповісти
Та притому, запобігти треба було, спочатку представитись та запропонувати краще не сідати за руль. Ти, що не дружиш зголовою? Ви своїми діями вчинили разом злочин. Дозволили сісти за кермо. а потім викликали копів. Продажні!
Відповісти
Пропонуємо не сідати ..каже добре і сідає.
Відповісти
а відібрати ключі та викликати поліцію?
Відповісти
Не мають права. Ключі чужі.
Відповісти
А просто провести профбесіду і допомогти чоловікові добратися до дому відразу як помітили вживання спиртного, не можна було?
Відповісти
Не дійшло словесно-дійде фінансово,такі олені лише через дня 2 доганяють,шо вони наробили
Відповісти
Цей випадок ще раз доводе, що від тої самооборони толку ніякого. Правильні були коментарі, що якби аварія. Що тоді? А тоді самооборона тут як тут, перша за поліцію. А толку??? Добровільні підрозділи в першу чергу мають запобігати порушенням, проводити виховні роботи, а не констатувати факт правопорушення. Для цього є слідчі органи. І взагалі, яка користь від тої самооборони!?
Відповісти
а яка користь від попереднього коменту?? хай бухашку тепер по повній протягнуть по судовим інстанціям і він десятому закаже,що ЗАКОН порушувати НЕ МОЖНА.Правильно пишуть,таким лише через гаманець доходить.На суді ж він співатиме щось зовсім інше,я не я,машина не моя,я не їхав,їхав не я,але факти і свідки річ вперта...Не порушуйте,да не наказані будете
Р.S. ну він же перший почав)))
Відповісти
А від Вас у сфері охорони громадського порядку яка користь?
Відповісти
Укропівці допоможуть,правда заломили ціну.
Відповісти
Я згідний,підлий вчинок самооброніців,вони так само винуваті як той водій,хто зна що він мігби натворити!
Відповісти
Дістали ви вже
В коментах тільки і можете писати! А вживу слабо?
Відповісти
Вашу самооборону ви придумали самі. Народна самодіяльність. Мені вона нх не потрібна. Нероби чортові. Задовбали вже. Ще кожанкі вдягніть і маузери. Геть з мого міста!
Відповісти
А де ти був і що ти зробив в 4.00 ранку. Яка з тебе користь? Справа в тому, що Самооборона приїжає на виклик на 10 хв. раніше за поліцію і це факт. Ти не Лучанин як таких речей не знаєш.

Відповісти
а як їх викликають???
Відповісти
НІяк вони разом бухають а потім своїх здають :))) от і оперативність :)))
Відповісти
коли ту наволоч хтось навчить.
Відповісти
Вот тебе зачистим,і буде наука
Відповісти
Взагалі, водія авто запитували, чи він не вживав алкогольні напої. На це він відповів - "не бухав" .
Відповісти