Луцька журналістка поскандалила з патрульними

38
13
Луцька журналістка поскандалила з патрульними
Луцька журналістка Наталка Поліщук в емоційному дописі у соцмережі розповіла, що провела у міському відділку поліції півночі після того, як перейшла дорогу у невстановленому місці.

У свою чергу представники патрульної поліції запевнили, що жінку затримали, оскільки вона відмовлялася показати документи та поводилася агресивно.

«ФЛЕШ-МОБ ДОВБОЙОБИ В ПОГОНАХ!!!!!! Сьогоднішня пригода вибила мене з колії. Я перейшла дорогу поза пішохідним переходом і провела півночі в міськвідділку поліції, справдовуючись з нашими новими патрульними, які затримали мене через те, що я порушила правила дорожнього руху. Мене завезли у міський відділ поліції. Допитували! Наголошую перейшла дорогу у невстановленому місці і готова була в разі чого сплатити штраф! Але поліцейським було цього мало! Вони вирішили, що я маю побувати на Грибоєдова в гостях», – розповіла про «пригоди» журналістка.

«Я сказала цим КОЗЛАМ все, що про них думаю. Було бажання зарядити в пику двом придуркам у формі, але тоді мене дійсно загребли б. Але я слухняна громадянка і жодному з цих ідіотів не врізала, НА ЖАЛЬ!» – не стримувала емоцій Наталка Поліщук.


За словами прес-служби патрульної поліції міста Луцька, 28 листопада близько 23 години в районі Північного ринку екіпаж побачив жінку, яка переходила дорогу у невстановленому місці і мало не потрапила під колеса автомобіля. Вона розмовляла по телефону і не дивилась по сторонах.

«Під час спілкування відмовлялась пред’явити документи та почала поводитись агресивно. Тож патрульні склали протокол затримання і доставили її у міський відділок поліції, аби встановити особу та винести відповідну постанову», – кажуть правоохоронці.

Вони запевняють, що у міськвідділку журналістка продовжувала поводитись зухвало, на співпрацю іти не хотіла, хоча згодом таки назвалась. Відразу після цього патрульні винесли на громадянку постанову за ч. 1 ст. 127 КУпАП (перехід проїзної частини в невстановленому місці). Весь процес зайняв приблизно годину, а не півночі, як розповідала затримана, кажуть патрульні.

«Щодо публікації жінки у соцмережі про дії патрульних, то наголошуємо, що вони були законними та професійними. Щодо ображання самих патрульних, то відзначимо, що вони, 22-річний та 25-річний інспектори, служили в зоні АТО, один з них ніс службу у трьох різних підрозділах, інший – в лавах 51-ї бригади, мають нагороди. Жодних порушень по службі в Патрульній поліції Луцька не мають. Тож вважаємо ці звинувачення надуманими, а пост – емоційним і невиправданим», – йдеться у заяві прес-служби патрульної поліції Луцька.
Теги: скандал
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
13

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Наталочка Наталочка Ай ай ай
Відповісти
Ну вибач
Відповісти
Правильно зробили.....все вони зробили в межах закону...Ці йобнуті журналюгі взагалі вже офігели....їх би по морді лупасити
Відповісти
Хотів поставити плюс, но вийшло мінус... Бо журналюги реально охірєлі, ставлять себе вже вище самого вищого...... Так що мінус в попередньому пості не враховуйте
Відповісти
100% поліція права
Відповісти
єбаш мусароф
Відповісти
Ця дама без скандалу жити не може(
Відповісти
Наташа , веде себе як за три рубля. Сама порушила,сама права качає. Дурепа
Відповісти
Спочатку розтрубила всьому світу, потім подумала, що поспішила. Бо отримує зворотній ефект
Відповісти
Хіба журналістам все можна? Я "слухняна "громадянка????Несем культуру в маси......(будьмо чесними.коли це не стосується нас)
Відповісти
Вчора на Волі також одна "тварь" під колеса кинулась. В людини пошкоджене авто та неприємності.
Відповісти
Це в неї такий стиль життя, істерики, матюки, бухати і качати права, бо сама нуль
Відповісти
Про таких як ця "пані" говорять ТП. Вже все місто її знає як ненормальну неадекватку , хоча їй це подобається.., якщо хорошого ніхто про неї не скаже, то хоч дупою обізвуть
Відповісти
А зато ви живете думкою інших і переживаєте аби люди на вас нічого поганого не подумає)) таких як ви називають "дуполизка")))
Відповісти
Вперше бачу хто то така
Відповісти
Такій навіть не соромно буде, бо таким сци в очі а ім все роса божа. Позоресько в жінка! !!
Відповісти
карма в неї така,влипати в неприємності...а все тому,що гонить на нормальних людей,і це їй вилазить ой яким боком...
Відповісти
На одну корову на дорозі стало меньше! Чи надовго? Корова є корова де гадить там і мичить!!!
Відповісти
Обісрати все і ВСІХ! ось її кредо, хоча в самої дупа в лайні! фу! гидко
Відповісти
ух ти, на Грібоєдова інтернет провели)
судячи з вереску, мєнти дійсно щось порушили, і розборка буде карколомна.
Відповісти
Скандалістка, пофігістка і тіпа "журналістка"))))) Ще з студентських років була такою... такою і залишилась)) Така брудна нецензурщина та лайка з уст журналіста є дуже ганебним вчинком! Фу!
Відповісти
Рагуліха.
Відповісти
З цїєї курви така журналістка як з мене балерина...До поліції відношення не маю, але самого тошнить від всякіх хамовитих чмошників...які спочатку порушують, а потім в наглу права качають, ображають і соплі роспускають.
Куда нам европа з такими чмошними писаками?
Відповісти
ПРОПОНУЮ ОРГАНІЗУВАТИ ФЛЕШ-МОБ.
Давайте всі дружно напишемо їй в фейсбук що вона кончена. Можливо тоді дойде...
Відповісти
Підтримую!! Полішка стопудова!! Їх по манерам поведінки здалеку видно! Ото керівника свого позорнула і сама себе на посмешище виставила, тупіца не вихована.
Відповісти
ага, давай, блисни розумом.
Відповісти
таким ніколи не дойде!!
вона тільки що може це в соц сетях піря підіймати, бо в житі скоро ніхто не схоче з нею навіть срати на одном уполі!!!
Відповісти
Це її така "журналістська етика" без цензури, Проте, коли водій не правильно припаркувався, то вони на швиденько пишуть, щоб зганьбити на все місто, а сама аварійну ситуацію спровокувати-запросто!
ГАНЬБА!!!!!!
Відповісти
Це її така "журналістська етика" без цензури, Проте, коли водій не правильно припаркувався, то вони на швиденько пишуть, щоб зганьбити на все місто, а сама аварійну ситуацію спровокувати-запросто!
ГАНЬБА!!!!!!
Відповісти
це бєшенство матки
Відповісти
А мені цікаво, чи після всього вилитого бруду в адресу копів буде позов про притягнення скандалістки за образу їх чести й гідности ? Чи хоч хтось оцінить її поведінку, як таку, що не відповідає нормам журналістської етики? Чи стільки бруду й люті, вилитих на людей, які коментували її допис "проти шерсти" залишаться без уваги психологів? Як на мене, панянка потребує термінової допомоги, а її поведінка - належної оцінки фахівцями. Стати відомою в такий химерний спосіб - це вже симптом.
Відповісти
я на місці її шефа звільнив!!!!
Відповісти
Ця дамочка нагадала мені "героїню"з Любомля, яка недавно прославилась, нап****ла більше ніж порушила)))) це зараз новий тренд такий. Нешановні, якщо вже так сталось, що ви щось порушили, то майте відвагу це визнати, вибачитись і зробити відповідні висновки, а не звинувачувати всіх у тому ,що у вас мозгу менше ніж в коропатки))))
Відповісти
Це діагноз.
Відповісти
Хіба це журналіства?

Типове БИДЛО, яке возомнило себе принцесою!
Відповісти