У луцькій «Опері» відгримів «Дівішнік». ФОТО

14
3
У луцькій «Опері» відгримів «Дівішнік». ФОТО
У луцькому нічному клубі відбулася дівоча вечірка.

В гостях у "Opera Dance Club" MR. STRIKE - триразовий чемпіон України зі стриптизу, з шоу-програмою STRIKE EROTIC SHOW.

До слова, цього вечора також діяла знижка на шампанське -50%.

А ще для дам розіграли Lady's Card, яка дає право безкоштовного входу на усі вечірки в "New Opera Dance Club" та знижку 10%

Як усе було, пропонуємо переглянути у фотозвіті з вечірки.

Теги: фото, опера
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Батьки миють туалети закордоном, а діти прогулюють гроші.
Відповісти
Трактористи та доярки
Відповісти
Там ще й "прімєрні" жінкі наших депутатів люблять "патусіть". Поки Лех працює - дружина Таня танцює ! ;)
Відповісти
чи то фотограф такий ,чи то що ? чому ж такі всі страшні ???
Відповісти
То такі страшні всі і є ! Еліта Луцька ! Знай в лице )))))) тільки не поймеш, то лице чи ду...
Відповісти
усі страшні настільки, що піснец. А крутяться біля зграйки хачів. Жахіття
Відповісти
Як мало в очах надхненності, мислі, польоту... Піпл хаває прімитив ... Комо грядєши?..
Відповісти
Винести за межі міста ті опери, а то діти деградують.
Відповісти
Одна помада на всіх дівчат???
Відповісти
Та це зоопарк якийсь ... навіть настрій зіпсували своєму фотозвіті .. :(
Відповісти
до нас у Ворокомлє цих прастітуток і чорномазих. замело бабі хату -нема кому сніг відкинути. анцихристи одні швендяють по тих люцких завєдєніях
Відповісти
палата номер 6 на виїзді
Відповісти
Жах який!!!! Стільки в людей ненависті.....фу ! аж бридко читати!!! на себе подивіться спочатку, і ЗА собою теж! Заздрити НЕ МОЖНА!!!!!
Відповісти
Люди,чому ви такі завідні і язикаті.Ви всі пишите і самі туди ходите.Невже тракторист чи доярка не мають права віддихнути там(і вони там будуть краще виглядати ніж ваші моделі).І про Таньку також можна говорити,яка хоче відпочити від діток і свого Володьки ха-ха-ха.Ми всі люди однакові(один бідніший один багадший),але на цьому світі ми живемо мить, її потрібно використати,віддихати хто де хоче і навіть у ОПЕРІ.Відривайтеся люди наповну , хто яку має можливість.
Відповісти