Маєток настоятеля Києво-Печерської лаври

23
-6
Маєток настоятеля Києво-Печерської лаври
Журналіст Радіо Свобода Михайло Ткач показав інтер'єр особняка під Києвом, який, згідно з його інформацією, належить настоятелю Києво-Печерської лаври митрополиту Павлу (Петро Лебідь).

Відповідні знімки він опублікував на своїй сторінці в Facebook, - пише Новое время.

При цьому, за словами журналіста-розслідувача, священнослужитель вирішив продати свій маєток за $1,3 млн.

"Настоятель Києво-Печерської Лаври владика Павло, схоже, продає той самий маєток під Києвом. Точної адреси в оголошенні немає, але на фото будинок один в один з тим, який я вперше знайшов і зняв у далекому 2012-му. Тоді владика так і не покликав нас в гості, але тепер можна оцінити не тільки екстер'єр, але і інтер'єр", - розповів він.

Будинок повністю укомплектований побутовою технікою Smeg, а також мебльований італійськими та англійськими меблями.

"Розкішний дизайнерський ремонт в класичному стилі з використанням дорогих матеріалів. Будинок дуже теплий і затишний. Мармурові підлоги з підігрівом Італія, паркет Німеччина. Ділянка з гарним дизайнерським ландшафтним дизайном, багато екзотичних дерев. Гостьовий будинок 170 м, будинок охорони 18 м", - йдеться в описі об'єкта.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що владика Павло нахамив поліцейським, які зупинили його Mercedes-bеnz S класу за порушення правил.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Пип нахалюга,злодий , хапуга кацап дергай з Укрини в рашу .
Відповісти
якій він кацап, коли його прізвище ЛЕБІДЬ, а це ознак що він "пархатий", а коли пархатий то він і жидо-масон
Відповісти
po monacheski- skromno
Відповісти
da jakij win swjashennik ????????????????.................za jaki groshi zja roskish ??????????????????......pograbuwaw Ukrajinu ? -konfisuwati !!!!!!!!!!!!!!!..........za agenturnu rabotu z Rossiji ? -rozsliduwati ,ta pid sud !!! Groshi z Rossii Na ZERWI na Ukrajini ? Ze todi mussitj tez Ukrajini nlezati !
Відповісти
Для московського попа рай на землі...
Відповісти
Гнида вонючий.там уже совести давно не осталось.толстая мразь
Відповісти
Серега, повір мені, що він не тільки жидо-масон, він ще дійсно є мразью!
Відповісти
нам только остаётся сказать на всё воля божья
Відповісти
попа на шибеницю-- з хати дитячий санторій!
Відповісти
Коли ж ті свині нажруться.
Один Син Божий хотів бути людиною,
Зато ці свині хочуть бути Богами.
Відповісти
Коли ж ті свині нажруться.
Один Син Божий хотів бути людиною,
Зато ці свині хочуть бути Богами.
Відповісти
Богоотступники , фарісеї . Монах-печерник
Відповісти
Люди! То що ми хочемо! Жити красиво чи бідно! Це ж Владика! Він що росіянин, ворог, злодій... До нього ж заходять "високі" люди. За те що некоректно повівся - це не стосується житла.... Розберіться... Так! жаба давить, та хто скаже який матиме хто маєток через 10-20 років. Живіть, працюйте,навчайтесь, ростіть - дасть Бог і у вас все буде. Не скнійте над чужим. Якщо то вкрадено - то інша справа...
Відповісти
ні то все зароблено дуже чесним вбивання дурі в голови людей
Відповісти
Так, він московит, ворог і злодій. А ще шахрай. "Високі люди" - то Яник, різні курченки, ахметки, гундяї? Ну то хай забирає цих "високих" недолюдей та й валить з ними жити кудись на неозорі простори Сибіру.
Відповісти
С началом войны я стал относиться к церкви весьма осторожно. Я бы сказал даже настороженно))) Пусть он и настоятель центральной монастырской общины Украины, но он прежде всего МОНАХ!!! Не будем вдаваться в подробности уставной жизни монахов, верно? Иначе вера будет потеряна не только у одного меня)))
Відповісти
Смотря во что ты потерял веру, или в кого. Если в Бога, то этот горе-"владыка" к Нему никакого отношения не имеет.
Відповісти
Смотря во что ты потерял веру, или в кого. Если в Бога, то этот горе-"владыка" к Нему никакого отношения не имеет.
Відповісти
Смотря во что ты потерял веру, или в кого. Если в Бога, то этот горе-"владыка" к Нему никакого отношения не имеет.
Відповісти
І звичайно ж, виключно пшонка-стайл!
Відповісти
якщо продасть,буде паша як бомж.
Відповісти
слуга Божий...
Відповісти
Спасибі за Ваші молитви ,Владико Павел.Спаси Вас ,Господь!
Відповісти