--> Скандал на «Пасажі» у Луцьку: базарники штурмували муніципалів | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Скандал на «Пасажі» у Луцьку: базарники штурмували муніципалів

23
3
Скандал на «Пасажі» у Луцьку: базарники штурмували муніципалів
У Луцьку під час вилучення товару біля ринку «Пасаж» збунтувалися працівники ринку: вони не випускали автомобіль муніципальної поліції і вимагали повернути товар на місце.

Інцидент стався у вівторок, 25 жовтня.

Як інформує власкор «Волинь24», муніципали «розчищали» парковку перед «Пасажем» з боку вулиці Карпенка-Карого від стихійної торгівлі. Згідно з законом вони складали протокол про несанкціоновану торгівлю і вилучали товар – капусту, буряки та іншу продукцію.

Саме це обурило торговців. До буса муніципалів, звантаженого вилученим товаром, збіглося до сотні працівників ринку.

Вони заблокували виїзд буса і вимагали повернути товар.

«За що ми на Майдані стояли!» «Міську раду на мило!!!» - вигукували розгнівані базарники.

Зрештою у конфлікт втрутилася патрульна поліція: копи відтіснили людей і дали виїхати машині муніципалів.

Бунтарі-базарники розійшлися.



Передрук матеріалу заборонений.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
на майдані стояли за те щоб не платити податків,торгувати на дорозі,засирати все навколо себе.

Відповісти
Микола Бутенко, Ви хоч би трохи креативністю коментарів вирізнялися, бо що на фейсбуці, що тут одне і те саме
Відповісти
Гнати цю стихійну торгівлю
Відповісти
А тебе гнати з країни!
Відповісти
Позор, але аж ніяк не захист людей. Кількість злочинів зросли в рази, а вони протоколи про адміністративні правопорушення складають.
Відповісти
та гнати тих базарників заср...них! в жодній країні такого срачу немає!!! А у нас - куди не заїдеш, що в Ківерці, що в Рожище, що в Ратне і скрізь срач в центрі міста!!!!!! Нічого крім огиди це не викликає
Відповісти
якби ти була хоча б в одній з інших країн, то не писала б такого. У всіх країнах є базари і такі люди що торгують овочами з села!!!
Відповісти
Бо ви далі Рожищ іРатного далі і не були.В всьому світі є ринки з овочами і фруктами
Відповісти
Ви, мабуть, далі Волинської області не їздили. А от я чимало подорожувала. Ринки є як в Європі, так і в США, тому не треба "мегаекспертного" ля-ля.
Відповісти
Правильно роблять, що розчищають місто від таких "підприємців"!!
На пасажі не пройти, не проїхати не можна!!! Все зарано!!!
Таких бариг гнати треба!!!
Відповісти
Ти перш ніж називати людей баригами поцікався про них.А ти сам не Gold а лайно.
Відповісти
Бла-бла-бла!!! Це бариги-спекулянти!!! А ти Лосяра неосвідчена!!!!
Нормальні підприємці продають в ринку, з кіосків, з магазинів і тд....
А ти далі купляй з землі продукти,- здоровішим будеш!!!
Відповісти
Для крикунів скажу одне. Сьогодні вони прийшли до них а завтра прийдуть до вас от тоді і побачемо, хто стане на ваш захист. Як казали і кажуть мусора аби людина була а справа знайдеться. В місті просто аврал, а ця бидлота за наші гроші базарників ганяє. І хтось задумався куди вилучені овочі підуть, може в д тячі будинки, чи напишуть акт про утилізацію і по домам розійдеться. Добра кормушка до зими муніципала, на гаражах такого не заробиш.
Відповісти
Цікаво, що ті ж стихійники обважують, часто-густо продають гниль і хамлять. А коли зачепиш їхній товіар - в спину летять "злі" слова. Всіх гребсти під одну гребінку не буду, але по більшості судять про всіх. Перевірила на собі не раз. Тому перестала ходити на ринки, в супермаркеті хоч є куди поскаржитись.
Відповісти
На майдані вони стояли.. щоб лівак продавати. Гнати в шию!!!
Відповісти
Цей"лівак"підприємець вирощує на своєму господарстві разом із своїми дітьми.
Відповісти
.хто вирощує ? ну Ви наївна, все перепродують. Своє продають одиниці і то дуже маленькою кількістю
Відповісти
Дорогі "європейці" аж смішно до вас так звертатись! А ви задумувались чому ті люди стоять під відкритим небом, у дощ, мороз і плалюче сонце? Думаєте для того, щоб заробити черговий мільйон? Чи для того щоб Ауді А6 поміняти на BMW x6? Чи може стоять тому, що їсти немає що вдома, та щоб за квартиру було чим розрахуватися, по європейським тарифам!!! А ще стоять для того, щоб дати якусь корійчину "європейським" внукам, які тут у більшості коментарів, показують своє "фе" та закликають прогнати з Ринку цих людей, а потім зі спокійною душею підуть у Оперу чи Версаль, доводити свою європейську ідентичність за батьківські і бабусині гроші!!! Так що позакривайте свої ротики, шановні " європейці"! Бо хто зна, може ви завтра будете стояти з тією самою капустою, на тому самому місці, тільки вже не для гулянок у клубах, а для того щоб купити хліба для своїх дітей!!!
Відповісти
Вилучали,без постанови і опису майна. Про зважування товару мовчу. Цього усього не було. Європейська поліція... І за цього базарникі і піднялись.
Відповісти
Ви думаєте що вас в супермаркетах необважують? Ви впевнені що там правильно ваги працюють? Чи в супермаркетах свіжі продукти? Якого походження ті продукти що в супермаркетах,хоч раз хтось задавався таким питанням?
Відповісти
Та про супермаркети і їхню ідеальнісь можуть писати лише малоосвічені ідіоти.
Відповісти
Коли баготодітна сім'я фермера працює тяжко то у Луцьку поліція забирає легко.Де правда???
Відповісти
Так і бачу як в европі бариги торгують на асфальті капустою))) а наші свині базарники які харкають собі під ноги це що показник? Гнати в шию! Виростили капусту, ага, особливо ті чорножопі грузини перекупи. Стидоття.
Відповісти