Великий заплив: місцевий житель без гідрокостюма обігнав Гузя й Палицю

21
5
Великий заплив: місцевий житель без гідрокостюма обігнав Гузя й Палицю
Ігор Гузь та Ігор Палиця фінішували на Великому Згоранському озері.

Півтора кілометра чоловіки подолали рівно за півгодини.

Цікаво, що ставки тих, хто жартома «ставили» на перемогу Ігоря, «прогоріли» - першим приплив вчитель фізкультури з Турійського району Леонід Гаврилюк. Він, до слова, зайшов у воду без спеціального гідрокостюм.

Плавців супроводжували 5 човнів.

На виході політики вкотре зазначили, що пропагують здоровий спосіб життя. Таку акцію навіть хочуть зробити щорічною.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Бетмени)))
Відповісти
Красавци)))

Відповісти
молодці приклад для молоді
Відповісти
молодці приклад для молоді
Відповісти
А де вчитель без гідрокостюма ???
Відповісти
Молодці всі,хто долучився.І взагалі -супер.
Відповісти
Молодці всі,хто долучився.І взагалі -супер.
Відповісти
Гузь казав що без піару, а чого тоді цілий автобус з журналістами туди погнали? :) Слабо журналістам у нардепа запитати, чому у такий скрутний час депутатам кожного місяця зарплати добавляють і не малі, а людям дзюзьки? Сором один!!! Людям мізки заморочують своїми "акціями"! Коменти друзяки Гузя лише пишуть :))) Людей не смішіть знаємо як це робиться :)))
Відповісти
Що означає погнали, самі зголосили. Цікаво ж
Відповісти
Порадуймось за них! Хіба краще , якби вони один з другим сварились? Люди, не шукаймо чогось в їх діях хитрісного! Молодці! А як радіють учні, у яких фізкультуру викладає п.Гаврилюк!
Відповісти
Молодці! усі молодці: і політики і люди, які долучились до заходу, які пливли поруч. Вони здолали найбільшого ворога - лінь, змінили щось в собі і зможуть змінити світ навколо себе, а от про злісник коментаторів важко щось говорити. Ніхто вам нічого не винен. Змініться самі і життя стане кращим.
Відповісти
Молодці!! Хороша акція) респект, що в такий холод не на Канарах,а на Волині!))
Відповісти
Це насправді дуже навіть хороша акція! Змушує задуматись про свої спортивні "досягнення" та прагнути кращого.
Відповісти
Учасники акції молодці! І вчитель фізкультури також молодець! Приклад для наслідування!
Відповісти
Так держать!
Відповісти
тема фуршета не раскрита!
Відповісти
А де Леонід? Він таку дистанцію пропливає щодня між 2 та 3 кроками в Тагачинській школі. І зимою і влітку в 45 років! Затикнув піарщіків за пояс!
Відповісти
Вчитель фізкультури проплив раніше всіх під водою і тому його фото не попало для загалу ... виплив на фініші а це для політики не цікаво...бо без дорогого костюму, неукраїнського... а всіх надурили - голодними сиділи і чекали запливу...
Відповісти
Пропоную наступного разу заплив через річку Осикова для всіх волинських політиків яким нічим зайнятись у робочий час.
Відповісти
Вітаю із перемогою! Перемогою над собою і своєю лінню! Довели, що хочуть і можуть, і їм це вдалося!!
Відповісти
Молодці!!
Гарні хлопці. Герої.
Тільки чому нагороди ніхто не вручав ?? Де медалі ??
З бюджету села виділити ГЕРОЯМ грошенят !!!
Далі пропоную в Згоранах за участю тих ГЕРОЇВ організувати шахматний турнір.
Пресу обов'язково !!
Відповісти