Волинянка, яка «купила права», обматюкала поліцію

13
17
Волинянка, яка «купила права», обматюкала поліцію
У Любомлі жінка, яка порушила правила дорожнього руху, розповіла поліції, що купила права.

Жінка, яка, за її словами, купила водійські права й не збирається їх возити із собою, погрожувала поліції “кришею”. До того ж пообіцяла “виписати прочуханки” матерям правоохоронців, - пише Кордон.

Жінка, яка порушила правила дорожнього руху, відмовилась показати поліцейському посвідчення водія. Більше того, вона нецензурно звернулась до патрульних та запевнила, що не збирається возити із собою куплені документи.

«У МРЕО віддала 300 баксів за права, то ще їх возити буду?!» – кричала вона.

До того ж правопорушниця назвала ряд імен посадовців, які мали б “порішати” їй всі проблеми.

На підмогу жінці прибув не менш агресивний чоловік. У результаті замість попередження чи одного адмінпротоколу – винесено три постанови про адмінправопорушення.

Теги: любомль
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
17

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Машину на штрафплощадку, гореводійку на медекспертизу а її чоловіка в відділок за погрози і перешкоджання дій правоохоронців. Чого там ще говорити і упрашувати?! Не дитсадок.
Відповісти
Неадекватне створіння, що тут ще додати можна
Відповісти
Потрібно ще Ігора допитати, до якого їхала горе водійка. Яким так лякала поліха нервова
Відповісти
То просто кома!!!!в голові не вкладається шо в нас є такі неадеквати і бидлота!
Відповісти
От з-за таких бидло-водійок в нас все і стається... Рєшало х...ве. Оце сімейка дебилів..
Відповісти
Курка тупорила, йобнуте созданіє)))
Відповісти
Попробувала б вона так в Польщі себе повести)))
Відповісти
Таку актрису потрібно знати по прізвищу та імені, а також в лице. Чому мовчать про особу водія, от цікаво а Мінович, якого згадують то це КРИША прикордонна?
Відповісти
А продовження цієї історії буде таким: поліцейських - у суд за неправомірні дії, а неадекватна хамка,підкупивши суддів, - виправдана. Не можу зрозуміти чому приховують обличчя цих недолюдей? Нехай усі знають героїв свого краю.
Відповісти
"Кондратючка ,валютчика “пчола” жінка."
"вона на заправки WOG продає страховки і міняє валюту, на нього кажуть “пчьол” тоже валютчик"
http://kordon.in.ua/news/lyuboml-ti-u-koho-vodijski-prava-kupleni-za-300-dolariv-jizdyat-yak-hochut-videoskandal-24186/
Відповісти
А чому морду зірки не афішують? Поліція якась нерішуча, як ДАЇшники стоять мнуться замість справою займатись. Чим закінчилась історія?
Відповісти
Прям , камедіклаб-вумен... правда, не настільки весело, як сумно... ото є такі тупі блондінки, з таких анекдоти пишуть)) а взагалі шкода дітей, їх тролити будуть, та й з чоловіка не злізуть!!! А Все можна було вирішити одним протоколом, а тепер хай барбовал сьорбає , щоб нєрвна така не була)
Відповісти
Царки місцевого розливу привикли до безкарності
Відповісти