У Луцьку мажор на «бесі» хамив поліції і посилав «в жопу» журналістів

24
10
У Луцьку мажор на «бесі» хамив поліції і посилав «в жопу» журналістів
У Луцьку чоловік на автомобілі BMW X5 перетнув подійну смугу, а коли його стали знімати журналісти, став лаятися і вживати нецензурну лайку.

Це сталося під час прес-туру луцьких журналістів на перетині вулиць Львівської і Володимирської.


(відео ВолиньPost)

Про це розповіла прес-секретар патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук у Фейсбуці.

Ольга Бузулук розповіла:

«Дєвушка, відійди!» – кричить патрульній поліцейській мажор з BMW X5, який щойно перетнув подвійну смугу і повернув до магазина.

Мабуть, дуже поспішав, бо ж повернути можна було і трохи далі, за метрів 500. Але ні, треба тут і зараз. Це нічого, що подвійна смуга там для чогось намальована.

За хвилину він повертається, сідає в автомобіль і вже хоче їхати, але патрульний перешкоджає цьому, починає спілкування.

Лайка, образи, нецензурщина – вся «краса» «нових українців», чи як це краще назвати…

Вилітає з машини, кричить на журналістів, яке право мають його знімати, штовхає одного з них…

«Чого ви тут? Нема що робити? Хто з вас працює офіційно? Чого стадом ходите?» і т.д.

Врешті, трохи притихає.

На прохання журналістів вибачитись, відповідь коротка: «Ідіть в ж..у!»

Проходить ще кілька хвилин, підписує постанову, їде.

У Луцьку водій БМВ «кидався» на журналістів та погрожував. ФОТО. ВІДЕО 18+
Сьогодні, 17:33


У Луцьку водій БМВ «кидався» на журналістів та погрожував. ФОТО. ВІДЕО 18+
Під час патрулювання журналістів із патрульною поліцією на працівників ЗМІ накинувся чоловік та почав погрожувати.

Водій автівки "БМВ Х5" порушив правила дорожнього руху - перетнув дві суцільні смуги розмітки та заїхав на тротуар, чим порушив правила дорожнього руху.

Коли до нього підійшли поліцейські, аби скласти протокол за порушення ПДР, він почав агресивно поводитись та лаятись. Пізніше кинувся на журналістів із кулаками та словесно погрожував розправою.

Відео містить нецензурну лексику.

За повідомленням видання ВолиньPost, цього чоловіка на "БВМ Х5" звати Іван Тимощук. Він мешканець села Липини Луцького району.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
10

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А може з тими крутеликами пора їхньою мовою розмовляти.Посадити десяток-доугий за хамство дивись чемними стануть
Відповісти
Нажаль, ще багато так би зробили, хамити легше...
Відповісти
Мажор - не мажор, яка різниця, людина знаходиться в суспільстві і має вести себе адекватно, чи на Х чи на Таврії порушувати однаково заборонено, і так само з журналістами чи без порушник мав адекватно пояснити свою ситуацію, а тут видно що перехвилювався напевно , думаю йому зараз соромно.
Відповісти
А журналісти мали право знімати????і викладувати????
Відповісти
Так мали - по перше зйомки проводились у громадсько місці, по друге з моменту першого матюка зйомка перетворилась на фіксацію адміністративного правопорушення.
Відповісти
Давайте тепер всі ходити з камерами в громадських місцях і потім використовувати це як доказ при адмінправопорушеннях... Смішно...
Відповісти
Чому смішно? автореєстратори вже давно використовуються і судом приймаються і нікому не смішно. Та й це не всі були а журналісти.
Відповісти
Знайшли злісного правопорушника... Немає чим більше займатись журналістам, то розкрили дуже важкий злочин і вийшла мега сенсація. Підтримую водія, так як він від порушення правил дорожнього руху не відмовлявся, а лише прохання було у припинення відеозйомки, своїми діями журналісти самі спровокували лайку та грубість. Вже скоро будуть знімати відео, як люди переходять дорогу в недозволеному місці.
Відповісти
я поражаюсь з наших людей! Коли нарештi почнуть фiльтрувати iнформацiю???? Громадянин погодився з штрафом, все пiдписав!!! Що ще треба??? А мажором обзивають тi кого заздрiсть душить! Людина попросина не знiмати! I не один раз! Для чого журналiсти провокують???
Відповісти
Журналісти побачили дорогу машину і тут як тут, а чого їх немає де Жигулі чи інші моделі недорогих машин припарковані в незалежних місцях? ?? Правопорушників безліч, але чомусь треба знімати тих, хто на кращу машину заробив, звичайно, бо сенсації з Жигулі не зробиш! Журналісти, для чого писати дурню, якщо людина погодилася з порушенням і оплатити штраф???!!!
Відповісти
Зрозуміло з відео, що їхня розмова явно не тільки з лайки розпочалась і прохання були. Однак виклали в інтернет лише те, про що можна поговорити і виставити людину хамом.
Відповісти
В будь-якому випадку матами по відношенню до журналістів в громадському місці? Та й перші кадри говорять про інше - чоловік підходить до авто з пляшками, відкриває багажник закидає пляшки - він явно тільки підійшов.
Відповісти
Якби це було початок відео, то розпочиналось би воно з того що представлявся б працівник поліціі і так дальше... Однак все зовсім по-іншому...ми не вправі осуджувати людину, ми знаємо те, що нам хочуть показати працівники ЗМІ
Відповісти
Дивно, глянув ще раз - інспектор віддав честь та сказав "Добрий день"? Але навіть якби це було не так - нічого не міняє, посилати людей, жінок, патрульного ?
Відповісти
Ви краще біля СБУ порозганяйте авто, там вже на маморіалі парковку зррбил!!!
Відповісти
Двуяка ситуація... з одного боку,водію потрібно себе було вести адекватно і вічливо,з другого,де взялися ці журналісти?Дивлюся там десь 6-7 людей було,можливо було все спланованої... Журналістам раджу поїхати по околицям міста і подивитися як живуть наші посадовці-мажори і зняти репортаж ... Не виправдовую вчинок водія, поліції взагалі великий -( дивлячись відео в Миколаєві )взагалі не розумію для чого нам такі поліцейські. Їм хамлять в лице на х... посилають ,а вони барани "ваші документи" І така поліція нас нас захищає і дивиться за порядком)))
Відповісти
Я за водія ікса. Сам іноді свідомо (але щоб нікому не створити незручності) порушую розмітку, бо на фоні європейської, наша архаїчна. Рухатися неможливо. Журналістам ніс туди не вартт було пхати. То не є ДТП і навіть не авпрійна ситуація. А зробити на такому сенсацію - багато розуму не треба. Поліцейський спочатку ніби нічого тримався толково, потім розговорився на камеру, як пліткар біля під'їзду на лавочці. Не треба наїзжати на нормальних пацанів. А пацан з ікса заматюкався, бо напевне його замахав хтось: типу купи то і то.))) Побачу його в Луцьку - поставлю каву. До речі на іксі нормальна бляха висить 7770. Також люблю гарні бляхи на машині. Всім спокі
Відповісти
Зробили сенсацію з нічого. У поліції є відеореєстратори (відеодоказ) - хай сам розбираєтсья. Водій нахамив... хм - типу на тавріях не хамлять. Цирк. Не треба було лізти з камерами, шоу влаштовувати - тоді би поліцейський і порушник самі би розібрались. А на випадок, якщо порушник неадекватний взагалі викликається друга патрульна машина. Все просто. Шановні громадяни (любітєлі справєдлівості) просто не провокуйте - і все буде гаразд.
Відповісти
Працівників поліції потрібно звільнити тому що вони забзділи, людина виражалась нецензурною лайкою і де це, дрібне хуліганство, також непокора поліції, ніяких протоколів не складено. Суть в тому, що ці горе міліціонери будуть його обходити стороною.
Відповісти
Мене вже більше дивують люди в коментарях, аніж сама ситуація
Деякі підтримують водія, деякі журналістів, деякі патрульного
І найбільше мене дивує підтримка водія
Так, звісно, порушив, погодився, але сама ситуація, порушення, лайка, агресія
Гадаю, якби не полісмен, то однією розбитою відеокамерою чи телефоном не обійшлось
Водій не правий у жодному випадку і потрібно щось тай робити із такими 'вершками' суспільства
Щодо журналістів, скоріше всього це була випадковість, або журналіст і оператор курсували за маршрутом поліцейських, проводячи скажемо журналістський проект
Знову ж поведінка водія щодо журналістки вимагає осуду, і правильно було сказано, що з моменту першої нецензурної лайки звичайне відео перетворилось на фіксацію адмінправопорушення
Також лайка щодо працівника поліції, який діяв згідно інструкції і зберігав спокій та холодний розум
Щодо того чи представився він і чи зачитав усі права, ми не маємо змоги переконатись, але це напевне було так
Щодо декількох людей, що хтось в коментарях назвав журналістами, - це могли бути бути звичайні прохожі
Не знаю, що ще додати
Я засуджую водія і його поведінку
І це просто моя думка
А ще я думаю, що варто активніше полісменам працювати у напрямку контролю безпеки на дорозі та застосовувати усі передбачені міри покарання
А щодо даної ситуації, гадаю штраф у розмірі 250 грн для водія копійки, які він і не збиратиметься оплачувати
Сором таким людям
Будьте обережні на дорогах та поважайте інших учасників дорожнього руху
Та й просто людей

Відповісти
Ваша думка нікому не цікава! Якщо вчинив порушення ! Скласти протокол , штраф .....в місті тисячі порушників , п'яних, дибоширів, розбійних нападів! Чому за ними з камерами не бігають! Типу, вас обікрали!!! Ви обікрали!!!.... Чому біля СБУ і прокуратури з камерами не бігають? Правильно водій сказав :" займіться роботою"
Відповісти
Лашарік, це x5
Відповісти
Відео нема спочатку для чього судить?а спочатку підїхали наші копи поліцейські які хотіли грошей!обяснили ситуацію,і каже як будем рішати?ну а на х5 каже,погоджуюсь да не правий составляй протокол,а я схожу в магазин і прийду все підпишу! І він на лапу нечього не дав то вони журналістів підключили і ждали всі щоб вдарив одного,то хотяб шось би викачали!отака наша поліція!? Люди і чього зразу мажор завість гризе?вам Бог не дав рук,ніг?робить ви так будете жити а не сидіти і коментарії строчіте!бо остальне лень! А журналісти ахуєвші!коли почалось відео нецензури небуло по законах не мали права!і якби їх там небуло,тойби нецензура в чьоловіка не виходила.Журналісти занміться нормальним ділом а не їздете гімарой самі собі шукаєте! Їдьте в дідоми с подарками,в доми постарілих,в лікарні,бездомних,і знімайте шо привезли які люди щасливі!а не все собі в кармани сунете чюже!
Відповісти
мордою в асвальт бидло треба було покласти, тоді може навчився говорити як нормальні люди, перец я на хер 5 катаюсь і мені всі похер,ЧМО.
Відповісти