«У луцькому парку потрібно вирізати половину дерев», - Тарас Рабан

0
0
«У луцькому парку потрібно вирізати половину дерев», - Тарас Рабан
Колишній керівник історико-культурного заповідника «Старий Луцьк» вважає, що у центральному луцькому парку потрібно вирізати половину дерев, адже він перетворився на ліс.

Про це екс-директор заповідника, а нині – голова обласної організації Національної спілки архітекторів України Тарас Рабан розповів в інтерв’ю «Волинь24».

Архітектор переконаний, що у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки потрібно «переробити все».

«Парк наразі займає дуже велику територію і міського бюджету на нього не вистачить. Давати тут рекомендації не в моїй компетенції, але думаю, що там потрібно вирізати половину дерев», - зазначив екс-директор заповідника «Старий Луцьк».

«Я народився в той час, коли цей парк лише закладався. Так, він частково був й за Польщі, але здебільшого закладався у Радянському Союзі. Коли я ходив у садочок, нас виводили гуляти туди. Так, місцями там була трава по пояс, але були й великі галявини, люди мали, де засмагати, дерева були значно менші. Сьогодні ж цей парк перетворився на ліс і я не признаю його в такому вигляді», - додав чоловік.

З його слів, парк повинен проглядатись і не бути гущавиною з кропивою.

«На сьогодні він не виконує своєї функції. Так, є чудова центральна алея, дитяче містечко, зоопарк, але це, на жаль, локальні місця, а він повинен бути весь облагороджений. Можливо варто туди затягнути підприємців», - зауважив Тарас Рабан.

Читати повністю інтерв’ю з головою обласної Спілки архітекторів.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні